id: 78hztr

Akcja Rowerowego Mikołaja 2022

Akcja Rowerowego Mikołaja 2022

Nasi użytkownicy założyli 1 036 860 zrzutek i zebrali 1 106 264 730 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć, jestem Krzysztof!

Od 3 lat, razem z grupką przyjaciół, organizujemy akcję "Rowerowego Mikołaja" w której to przebieram się, stroję swój rower, pakuje torbę słodyczami i jeżdżę umilać dzień 6 grudnia ludziom, głównie dzieciakom.

👀 Jeżeli jesteście z Poznania, to może mnie nawet gdzieś widzieliście.

🎅 Jednak w tym roku, marzymy o tym, żeby akcja zyskała rozgłos, a co za tym idzie, powiększyła zakres swojego działania. Co roku wielu potrzebujących, samotnych lub pogrążanych we własnych potrzebach ludzi spędza okres przed/świąteczny w samotności lub w niekoniecznie radosnej atmosferze. Bardzo chcielibyśmy to zmienić poprzez drobny gest dobroci właśnie w dniu Mikołajek. U każdego powinien pojawić się uśmiech na twarzy tego dnia, chociaż malutki!

📅 W planach akcji jest odwiedzenie: punktów dla osób potrzebujących, szkół specjalnych oraz domów dziecka. Przebranie Świętego Mikołaja i zreniferowany rower na pewno wywołają uśmiech na nie jednej twarzy!

💗 I tu pojawia się prośba o pomoc, głównie pieniężną. Co roku, akcję pokrywałem własnymi środkami, ale jeżeli tegoroczna inicjatywa ma wzrosnąć, potrzebuje ona wsparcia ze strony dobrych serc!

🎁 Za uzbieraną kwotę chcemy pokryć koszt zakupu produktów spożywczych (i/lub drobnych upominków, słodyczy, w zależności od kwoty jaką uda się uzbierać), z których będzie można zrobić małe pakiety prezentowe.


Z góry dziękujemy KAŻDEJ osobie która wesprze zrzutkę, pamiętajcie - dobro zawsze wraca!

Jeżeli ktoś chciałby wesprzeć akcję, lecz nie pozwala mu na to sytuacja majątkowa, nic nie szkodzi! Wystarczy udostępnić zrzutkę kolejnym osobom tak, żeby jak najwięcej się o niej dowiedziało.


Bliżej terminu mikołajek "Rowerowego Mikołaja" będzie można również wesprzeć konkretnymi produktami spożywczymi, które będą wskazane w aktualnościach zbiórki, dlatego warto ją sobie gdzieś zapisać.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

 
Dane ukryte
20 zł
EW
Ewelina
20 zł
OS
Olga Siukova
30 zł
Karolina Łazar
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
CK
Chimas
50 zł
IS
Iga Sroczyńska
30 zł
NS
Natalia Snadna
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!