id: 78m49j

MUZEUM MUNDURU I WYPOSAŻENIA WOJSKOWEGO

MUZEUM MUNDURU I WYPOSAŻENIA WOJSKOWEGO

Nasi użytkownicy założyli 1 179 090 zrzutek i zebrali 1 232 923 590 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chciałbym przedstawiać Państwu projekt otwarcia Muzeum Munduru i Barw Narodowych. Posiadam już bardzo dużą kolekcje i cały czas ją rozwijam ale ograniczeniem jest brak miejsca. W tej chwili mam na własność budynek murowany po dziadkach o powierzchni 200 m2 z przeznaczeniem na muzeum. Moje zbiory mieszczą sie obecnie na ok 50 m2. Celem pomocy jest REMONT oraz przygotowanie muzeum pod kątem wycieczek i zwiedzających. Mieszkam 2 km od Rawicza przy trasie Wrocław -Poznań co zapewnia łatwy dojazd. Celem muzeum jest pokazanie młodzieży szkolnej i ludziom umundurowania z minionych epok, ewolucji godła narodowego i barw narodowych. Umundurowanie obejmuje wojsko, policje, straż pożarną, harcerstwo, umundurowanie szkół morskich i strzeleckich oraz mundury historyczne. Celem pomocy jest zmiana pokrycia dachu ok 30 tys., remont wnętrza 20 tyś., zabezpieczenia bhp- gasnice, znaki informacyjne oraz stworzenie strony www muzeum , strony na Facebooku i ulotki reklamowe.

Celem muzeum jest propagowanie historii wśród mlodych ludzi.

Wstęp do tego muzeum będzie całkowicie bezplatny dla wszystkich. Filozofią utrzymania muzeum bedzie przy wyjściu skrzyneczka "co łaska" na utrzymanie obiektu. W tej chwili utrzymuje je, konserwuje i powiekszam zbiory tylko ze środków własnych.

Chciałbym dotrzeć do ludzi poprzez stronę www, Facebooka, ulotki do szkół itp, reklamę.

Jestem osobą prywatną, oddaną z miłością dla swojego zainteresowania i chciałbym stworzyć muzeum i dzielić się swoją wiedzą i zbiorami z innymi.

Jestem przekonany, ze moje zbiory wywierają ogromny i pozytywny wpływ na ludzi. PROSZĘ o wsparcie , obiecuję, że Wasze pieniądze będą wykorzystane w moim muzeum na propagowanie historii i edukacji i na pewno nie będą zmarnowane. Dziękuję. Krystian Kupiec

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
Krystian Kupiec
1 zł