id: 799a4k

Na rozwój bloga MaNa w Podróży

Na rozwój bloga MaNa w Podróży

Opis zrzutki

Cześć! 

Z tej strony Natalia i Maciek, autorzy bloga podróżniczego MaNa w Podróży, który prowadzimy od 2018 roku. Na początku chcielibyśmy podziękować Tobie, że to właśnie nasze treści zauważyłeś w sieci i postanowiłeś z nich skorzystać! 


Na naszym blogu znajdziesz przede wszystkim treści oparte na tematyce górskiej. Są opisy szlaków, inspiracje do wycieczek górskich, a także mnóstwo praktycznej wiedzy, która jest efektem naszego wieloletniego doświadczenia na górskich szlakach.

W 2020 roku na świat przyszła nasza córka Tosia, która zrewolucjonizowała nasze podejście do podróży. Tym samym trochę zmieniła się także tematyka wpisów. Pojawiły się te, w których opisujemy miejsca atrakcyjne dla dzieci, a także poradnikowe, w których podpowiadamy w jaki sposób można przyjemnie i bezpiecznie podróżować z Maluchem. 


Jeśli, znalazłeś u nas ciekawy artykuł, który pomógł Ci w podróży będzie nam miło, że zostawisz nam mały napiwek. Pieniądze uzbierane w ten sposób przeznaczymy na utrzymanie bloga (opłatę hostingu, domeny, itp.). W przypadku wpłaty 20 zł i większej wyślemy Ci pocztówkę z pozdrowieniami z naszej wycieczki. 


Dziękujemy że jesteście! 

Natalia, Maciek i Tosia

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

MK
Marta Kołakowska
50 zł
AB
Andrzej Bajor
50 zł
GI
Grażyna
50 zł
AA
Agnieszka Adamska
50 zł
AG
Alicja Grządzielska
 
Dane ukryte
40 zł
AM
13lusi
30 zł
 
Dane ukryte
23 zł
 
Dane ukryte
20 zł
OW
Olga Wierzchowiec
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • AA
  Agnieszka Adamska

  Jesteście wspaniali, a Tośka przecudowna. To dzięki Wam moja Jagienka od urodzenia w chuście. Pierwsze wyjścia jej w góry, to były spacery (była we wózku) w Rudawach Janowickich. Ale chusta poczeka jeszcze na ciepłe dni, bo Jagna za mała jeszcze na ostre górskie powietrze 🙃. Buziaki dla Tosi😘

  50 zł
 • MK
  Marta Kołakowska

  MaNa w podróży, Wasz blog jest dla mnie inspiracją! Zaczęłam Was obserwować będąc jeszcze w ciąży i choć na razie nie miałam okazji wyruszyć z moim dzidziusiem w góry, bardzo lubię czytać Wasze wpisy oraz porady. Jesteście super rodzinką!

  50 zł
 • Paweł Wójcik

  Dzięki wielkie za tego bloga. Naprawdę z wielką przyjemnością czytam kolejne posty. Może dlatego, że bardzo mi odpowiada tematyka, którą tu przedstawiacie - jestem typowym górołazem - i miło jest sobie przypomnieć miejsca, w których się było ale przede wszystkim poznać wiele nowych i dzięki Wam sporo mi przybyło kolejnych flag na Google Maps :) Na pewno będę chciał je odhaczyć :) Życzę wytrwałości w dalszym prowadzeniu tej strony i jak najwięcej podróży. Pozdrawiam.

  19 zł

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Pocztówka z jednej z naszych wycieczek
rozwiń

wybrano 6 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

863 105 zrzutek

i zebrali

759 057 462 zł

A ty na co dziś zbierasz?