id: 79gx4n

Udział 5 sportowców w Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce dla osób z ZD, Madera 2018

Udział 5 sportowców w Mistrzostwach Świata w Lekkiej Atletyce dla osób z ZD, Madera 2018

Nasi użytkownicy założyli 1 188 662 zrzutki i zebrali 1 251 890 624 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pomóż wyjechać 5-ciu młodym sportowcom z zespołem Downa na Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce dla osób z ZD organizowanych przez Sports Union for athletes with Down Syndrome w dniach 01-08.10.2018 na Maderze.

Pomóż wyjechać 5 młodym sportowcom z zespołem Downa na Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce dla osób z ZD organizowanych przez Sports Union for athletes with Down Syndrome w dniach 01-08.10.2018 na Maderze.

Nasi zawodnicy będą reprezentować Polskę w konkurencjach biegowych, skoku w dal i pchnięciu kulą. To młodzi, obiecujący sportowcy w wieku od 14 do 22 lat, którzy na co dzień trenują w sekcji lekkoatletycznej Mazowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Sportowego "Sprawni Razem": Dąbrowska Magdalena, Dzięcioł Zofia, Szymańska Zuzanna, Ulatowski Dominik, Woźniak Mikołaj.

Tylko dzięki Państwa wsparciu (niestety nie dostaliśmy dofinansowania na wyjazd z Ministerstwa Sportu ????) udział tych zawodników (wraz z trenerem, fizjoterapeutą i opieką) będzie możliwy do zrealizowania. Uczestnicy Ci zdobywają modela na zawodach krajowych i europejskich, teraz przyszedł czas na zmagania światowe. Ich profile i osiągnięcia znajdziecie Państwo na FB - MSSS Sprawni Razem.

Bez Państwa wsparcia ten wyjazd nie dojdzie do skutku... Pomóżcie prosimy

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 238

preloader

Komentarze 34

 
2500 znaków