id: 79pbgp

Wspieraj młodzież chcącą odebrać sobie życie

Wspieraj młodzież chcącą odebrać sobie życie

Aktualności4

 • W Fundacji powoli dzieją się rzeczy. Przeczytaj sprawozdania roczne na dole tej strony.

  Zapraszam też na kanał YouTube.com, żeby być na bieżąco!

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Depresję i myśli samobójcze mają dzieciaki, po których często tego nie widać. Ich zachowanie nie budzi zastrzeżeń, mogą być grzeczne i inteligentne, wyrabiać się w stawianych im oczekiwaniach. Czują się jednak samotne, niezrozumiane, niekochane i bezwartościowe. Na różne sposoby wołają o pomoc zanim targną się na swoje życie, czasem otwarcie szukają pomocy, a czasem nie są w stanie nikogo do siebie dopuścić i cierpią w swoim wycofaniu. Polska znajduje się na drugim miejscu w Europie na skali występowania tego problemu. Z roku na rok liczba zamachów samobójczych młodzieży rośnie.


Fundacja Gracjany Pawlak organizuje od 2021 roku bezpłatne i częściowo dofinansowane profesjonalne psychoterapie dla dzieci, młodzieży i ich rodzin w całej Polsce, uznając wspieranie zdrowia psychicznego młodego pokolenia za absolutnie niezbędne do tego, aby przyszłość naszego społeczeństwa i planety mogła być oparta o wartości takie jak ekologia, wolność, szacunek, miłość.


Człowiek, który nie otrzymał w swojej rodzinie pochodzenia wystarczająco dużo miłości, szacunku i wparcia, nie będzie traktował z miłością i szacunkiem samego siebie. A jeśli nie będzie miał szacunku i miłości do samego siebie, nie będzie też ich miał do innych ludzi, do własnych dzieci w przyszłości, ani do naszej planety, która wymaga potraktowania jej ze znacznie większą troską przez ludzi niż do tej pory. Obejrzyj film, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego ten obszar działalności jest tak niezwykle ważny:Jestem psychoterapeutką i wiem, jak wygląda dramat człowieka, który czuje się bezwartościowy.

Wiem to również z doświadczenia własnej młodości oraz wieloletnich psychoterapii, które uczyniły moje życie pełnym miłości i wolności.


Uruchomiłam Fundację, żeby wspierać osoby, które nie mają wystarczających środków na pokrycie kosztownej, profesjonalnej, regularnej i długoterminowej psychoterapii. Współpracuję z gabinetami w całej Polsce, do których mogą udać się rodziny potrzebujące.


Koszt jednej sesji psychoterapii waha się w granicach 100-150 zł. Są potrzebne 4 w miesiącu, żeby proces miał sens. Przy celu, jaki ma Fundacja, finansowania co najmniej 100 procesów psychoterapeutycznych w najbliższym roku, potrzeba 500.000 zł. W tym roku rozpoczęłam pozyskiwanie środków i póki co wystarczają one na dofinansowanie kilku długoterminowych psychoterapii. Mam listę osób oczekujących na miejsca. Dzięki Twojej pomocy mam nadzieję, że będzie możliwe również całkowite pokrycie kosztów psychoterapii dla najbardziej potrzebujących rodzin.


Swoją działalność artystyczną (śpiewanie i nagrywanie piosenek oraz medytacji prowadzonych) w całości dedykuję Fundacji. Możesz jej doświadczyć na kanale youtube.com oraz zakupić niektóre produkty w sklepie internetowym Fundacji.

Przyłącz się do mojej misji!


Bo być może gdzieś obok Ciebie występuje ten problem. Dziecko krzywdzone. Nastolatek zapatrzony w smartfona lub spędzający cały swój czas w świecie gier. Choroba. Dom pełen przemocy za zamkniętymi drzwiami. Sąsiedzi wpatrzeni w ekrany swoich telewizorów i komputerów, z alkoholem pod ręką, żeby zagłuszyć ból samotności, choć tyle polubień w sieci. Koledzy w pracy, zapominający o rodzinach, lub uciekający od nich, choć twierdzący, że to dla nich cały ten biznes… ​Wszędzie tam jest potrzebna psychoterapia. 


Jeśli chcesz przyczynić się do tego, aby życie dziecka lub nastolatka ​z rodziny, w której brakuje ciepłych, bliskich więzi, będącego ​w depresji lub po próbie samobójczej​,​ mogło stać się bardziej znośne, a z czasem może nawet szczęśliwe, wpłać darowiznę w dowolnej wysokości na konto Fundacji. Jeżeli prowadzisz biznes, a jeszcze nie wybrałeś organizacji charytatywnej, której mógłbyś przekazywać ​niewielki procent miesięcznego dochodu – rozważ wspieranie zdrowia psychicznego młodego pokolenia.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Korzyści płynące ze wsparcia cyklicznego:
Organizator otrzymuje 100% Twoich środków - nie pobieramy prowizji
Zachowujesz pełną kontrolę - w każdej chwili możesz bez zobowiązań przerwać wsparcie
Organizator może w pełni skupić się na swojej twórczości/działalności
Otrzymujesz stały dostęp do postów oraz specjalne wyróżnienie
Nie musisz pamiętać o kolejnych wpłatach
To prostsze niż Ci się wydaje :)
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 29

MP
Magdalena Pytkowska
MP
Magdalena
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MP
Magdalena Pytkowsk
440 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!