id: 7bjehv

Nagranie minialbumu duetu Angela Gaber i Tomasz Dybała

Nagranie minialbumu duetu Angela Gaber i Tomasz Dybała

Nasi użytkownicy założyli 1 065 782 zrzutki i zebrali 1 160 212 861 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Angela Gaber i Tomek Dybała to duet pochodzący z serca Bieszczad, znają się, muzykują i tworzą od wielu lat. Ich muzyka osadzona jest korzennych tradycjach karpackich, której nadają współczesne brzmienie nie pozostając obojętnym wobec własnej intuicji w tworzeniu muzyki, jak i identyfikacji z przyrodą, w której pełno jest muzycznych zjawisk i emocji. Duet ten inspiracje się i czerpie z wielu źródeł jak: muzyka współczesna, elektroniczna, jazz, muzyka świata. Podczas koncertów budują niesamowity nastrój oderwania od rzeczywistości, snujących dźwięków jednocześnie wplatając w to energię i rytm pędzącego wokół świata.


Teraz przyszedł czas aby wspomóc ich marzenia. Angela i Tomek chcą wyprodukować minialbum ich muzyki w zupełnie nowej odsłonie. Do współpracy zaprosili zacnych muzyków z Podkarpacia a pieczę nad produkcją muzyczną obejmie znany instrumentalista, kompozytor i producent muzyczny:  Damian Kurasz.

W poszerzonym składzie znajdą się również:

Tomasz Jachym – Instrumenty klawiszowe, sentyzatory

Jakub Kozłowski – gitara basowa, kontarabas

Kuba Madejowski – Perkusja   


Wsparcie projektu będzie nagrodą samą w sobie, ale dla tych którzy zdecydują się pomóc, czeka kilka niespodzianek w tym dostęp do wyjątkowego koncertu. Pomóżmy im przekształcić swoją pasję i miłość do muzyki i Bieszczad w coś pięknego, co będzie brzmieć przez wiele lat.  Każdy wkład jest cenny i przyczyni się do tego żeby ich muzyka dotarła do serc ludzi na całym świecie.


Skład biorący udział w nagraniach:


Angela Gaber:

Wokalistka, która od wielu lat działa na polskiej scenie etno. Angela Gaber znalazła się wśród laureatów takich festiwali jak: Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej „Wschody” 2016; Turnieju Muzyków Prawdziwych – Filharmonia Szczecin 2016; Festiwal „Piosenkarnia” Anny Treter 2015; Festiwal Folkowy Polskiego Radia "Nowa Tradycja" 2013; Międzynarodowy Festiwalu Muzyki Folkowej „Mikołajki Folkowe” 2012; Grechuta Festival 2011.

Na swoim koncie ma debiutancki album "Opowieści z ziemi" oraz dwie autorskie płyty "Dobre Duchy" i „Zoria. Dziewczynka z gwiazd. Cichy memoriał” . Wrażliwa na brzmienia i prawdę współtworzenia.


Tomasz Dybała:

Niezwykle wyczulony na brzmienie gitarzysta, producent muzyczny, kompozytor, aranżer inspirujący się wieloma gatunkami muzycznymi (Jazz, R&B, Soul, muzyka tradycyjna, Rock). Realizuje się głównie w szeroko pojętej muzyce świata. Współtwórca kilku bytów muzycznych, z którymi koncertował w Polsce i za granicą, a także zdobywał nagrody. Współpracuje z Angelą od ponad 20 lat a jego kompozycje znalazły się na płycie "Dobre Duchy" i "Zoria. Dziewczynka z Gwiazd. Cichy memoriał". Tomek w swojej przestrzeni muzycznej nie ogranicza się tylko do jednego instrumentu. Używa wielu środków wyrazu. Podczas koncertów loopuje, nagrywa na żywo m. in. gitarę elektryczną, bas, gitarę akustyczną, mandolinę, pianino i inne instrumenty, tworząc w ten sposób niepowtarzalną dźwiękową materię.


Damian Kurasz:

Damian Kurasz: polski gitarzysta, muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer, producent muzyczny, realizator nagrań, wykładowca. Absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w specjalizacji gitary. Współpracował z przedstawicielami polskiej muzyki rozrywkowej: Justyna Steczkowska, Ania Szarmach, Kasia Klich, Georgina Tarasiuk, Michał Bajor, Piotr Rubik, Mario Szaban, Siwy Dym, Gordon Haskell, Jon Lord, Michael Bolton, Demis Roussos, Śrubki, Lemar, Patrizio Buane, Helena Vondráčková, Patricia Kazadi, Marcin Nowakowski, Loka, Michał Szpak.

Uczestniczył w programach telewizyjnych Idol, Taniec z Gwiazdami, Jak oni śpiewają, Show Time, Przebojowa noc, Tylko nas dwoje, Soapstar Superstar, Rodzina jak z nut, Must Be the Music. Tylko muzyka.


Kuba Madejowski:

Perkusista, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie perkusji dr Łukasza Żyty oraz dr Wojciecha Fedkowicza. Współpracował z takimi artystami i zespołami jak: Józef Skrzek, Witold Rek, Anna Serafińska, Krystyna Prońko, Brian Fentress, The Imperials, The Queens of Soul&Orchestra, Tołhaje.


Jakub Kozłowski:

kontrabasista oraz gitarzysta basowy. Student Akademii Muzycznej w Katowicach w w klasie gitary basowej dr Adama Kowalewskiego. Współpracował i dzielił scenę z artystami i zespołami takimi jak: Aga Zaryan, Marek Raduli, Adam Bałdych, Zbigniew Jakubek, Damian Kurasz, Tołhaje, Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet.


Tomasz Jachym:

Pianista, aranżer, muzyk sesyjny. Absolwent studiów magisterskich w klasie fortepianu jazzowego na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Aktualnie wykładowca i akompaniator na wyżej wymienionej uczelni. Założyciel formacji TJ Collective, aranżer i kierownik muzyczny koncertu Elvis Presley Symfonicznie, na co dzień współpracujący z Teatrem im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie. Współzałożyciel formacji jazzowej "Why.Not.Trio", z którą zdobył II nagrodę na międzynarodowym festiwalu jazzowym "Jazz Contest”.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 8

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Elektronika i muzyka • Muzyka
Płyta !!!!
Zakup jednej płyty. Do wyboru są: Opowieści z ziemi, Dobre Duchy, Dziewczynka z Gwiazd - Cichy memoriaWysyłka na koszt kupującego
45 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Lekcja, spotkanie. - kopia
Dla chętnych może to być lekcja gry na instrumencie, ale nie tylko. Może to być wspólne spotkanie, rozmowa, wymiana doświadczeń. Czas 1 godz.
120 zł
Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Lekcja, spotkanie.
Dla chętnych może to być lekcja gry na instrumencie, ale nie tylko. Może to być wspólne spotkanie, rozmowa, wymiana doświadczeń. Czas 1 godz.
120 zł

Kupione 1

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Lekcja śpiewu z Angelą.
Dla chętnych może to być lekcja śpiewu, ale nie tylko. Może to być wspólne spotkanie, rozmowa, wymiana doświadczeń. Czas trwania - 1 godz.
120 zł

Kupione 4

Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Zaproszenie na koncert duetu Angela Gaber i Tomasz Dybała
Dla każdego, kto zdecyduje się wesprzeć nas wykupując zaproszenie na koncert zagramy go w okolicach stolicy woj. podkarpackiego (Rzeszów) w pięknym, k...
150 zł
Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Podwójne zaproszenie na koncert duetu Angela Gaber i Tomasz Dybała
Dla każdego, kto zdecyduje się wesprzeć nas wykupując zaproszenie na koncert zagramy go w okolicach stolicy woj. podkarpackiego (Rzeszów) w pięknym, k...
300 zł
Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Prywatny koncert naszego duetu w ustalonym miejscu i terminie
Dla każdego, kto wesprze nas wykupując tą nagrodę zagramy prywatny koncert w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.
2500 zł
Zakończona
Elektronika i muzyka • Muzyka
Koncert Angeli Gaber i Tomasza Dybały z całym zespołem
Dla wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć nas wykupując tą nagrodę zagramy koncert w pełnym składzie osobowym ze wszystkimi muzykami biorącymi udz...
9990 zł
Zakończona

Wpłaty 71

ES
Esencja
536,15 zł
AG
Angia
20 zł
NF
Renata i lech
50 zł
MP
Ciocia Gosia
200 zł
PJ
pjasinski
100 zł
EI
Joanna Kijowska (Ejsza)
100 zł
RE
Renata
200 zł
MK
MAŁGORZATA KAROŃ
30 zł
MO
Małgorzata
20 zł
KU
Karolina Urgacz
120 zł
Zobacz więcej

Komentarze 11

 
2500 znaków