Nowoczesna terapia protonowa w walce z rakiem mózgu w Czechach szansą na wyleczenie ID: 7bpwm8

Nowoczesna terapia protonowa w walce z rakiem mózgu w Czechach szansą na wyleczenie ID: 7bpwm8

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

218 006 zł z 210 000 zł

103%

218 006 zł

218 006 zł

z 210 000 zł

zakończona

zakończona

31.07.2019r

967

967

wspierających
103%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Kochani dziękuję za za wszystkie wpłaty. Lawina przelewów i słów wsparcia przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Chcę Was poinformować, że wszystkie środki zebrane ponad 100% zostaną przeznaczone na moje dalsze leczenie. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wyjadę na terapię jednak do Monachium. Tam mogę rozpocząć leczenie szybciej. W Czechach jak się okazuje trzeba czekać około 3-4 tygodnie, a u mnie czas się liczy.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Walka z guzem mózgu dopiero się zaczyna i mam zamiar ją wygrać!

Mam na imię Ania i mam 36 lat i wspaniałą rodzinę. Jestem żoną i mamą trójki dzieci: Oli 11 lat, Hani 6 lat i Michasia 4 latka. Pomóż mi wyjechać na nowoczesną terapię protonową. To mi daje szansę na pokonanie choroby i nadzieję. Potrzebuję 210 tyś zł.

Dwa miesiące temu dowiedziałam się, że mam guza mózgu. Wieczorem 9 marca dostałam ataku padaczki i straciłam przytomność. Zabrało mnie pogotowie w szpitalu zrobili mi tomograf komputerowy i diagnoza była: guz mózgu. Zostałam w szpitalu gdzie zrobiono mi biopsję guza. Na początku maja miałam operacje usunięcia guza. Operacja ta, to jak się okazało to był dopiero początek walki z chorobą. Kilka dni temu dostałam ostateczne wyniki badania histopatologicznego: Gwiaździak anaplastyczny III stopnia złośliwości. Znam swojego przeciwnika i wiem z kim muszę się zmierzyć. Wygram tą wojnę!

Po pierwszym szoku z czym mam do czynienia zabieram się do walki z tym dziadostwem. Mam ogromne wsparcie rodziny, bardzo podtrzymują mnie na duchu, ale oprócz tego potrzebuję jeszcze pieniędzy na wyjazd na terapię protonową w Czechach. Będę bardzo wdzięczna każdemu za każdą wpłaconą złotówkę oraz za każde udostępnienie. Im nas więcej tym szybciej uzbiera się potrzebna suma. Każda wpłata przybliża mnie do celu, a im szybciej uzbieramy kwotę tym szybciej będę mogła wyjechać na terapię.

W Krakowie jest ośrodek w którym mogłabym być leczona, ale ...." leczenie na Narodowy Fundusz Zdrowia nie wchodzi w grę, ponieważ krajowy konsultant wskazał tylko 5 rodzai nowotworów, które można leczyć. Za kasę też nie można, ponieważ sprzęt pochodzi z grantu. To miało być coś! Otwarcie Centrum Cyklotronowe Bronowice miało być dumą Polski. To zaledwie jedno z siedmiu takich miejsc w Europie. Koszt powstania tego miejsca kosztował 300 milionów złotych. Centrum to posiada sprzęt umożliwiający skuteczne leczenie raka. Sprzęt ten pozwala skierować wiązki protonów z dokładnością do pół milimetra w raka i rozerwaniu nici DNA nowotworu, bez naruszenia zdrowej tkanki. "

Wierzę, że uda mi się pokonać raka! Jestem potrzebna mojej rodzinie, mam dla kogo żyć!

Wpłacający967

 
Dane ukryte
25 zł
IC
Izabela Cywińska
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MR
Magdalena Regulska
50 zł
KB
Katarzyna Biszczak
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
KL
Kasia Leszczynska
100 zł
OW
Olga Wiewiórka
200 zł
 
Dane ukryte
25 zł
HD
Helena Dziadyk
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze187

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

559 744 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?