id: 7bvpwd

Na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie epidemii COVID-19 (leki, posiłki i żywność)

Na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie epidemii COVID-19 (leki, posiłki i żywność)

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
26 703 zł 
z 50 000
53%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 998 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

#GotowiDoPomocy


Szanowni Państwo,


Między nami pozostało już tylko tysiąc uczestników Powstania Warszawskiego. Bohaterowie walki o wolną i niepodległą Polskę potrzebują naszego wsparcia, szczególnie teraz, w obliczu pandemii zagrażającej przede wszystkim osobom starszym.


o6fafc86a8def989.jpeg


W Wielką Sobotę, 11 kwietnia o godzinie 17:00, Legia Warszawa, we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego i Fundacją Legii, zorganizuje Wielkanocny Mecz Charytatywny online. Z tej okazji zbieramy środki na pomoc Powstańcom Warszawskim w czasie epidemii COVID-19.


Zebrana kwota zostania przekazana przez Fundację Legii do rozdysponowania na najbardziej pilne potrzeby (leki, posiłki i żywność). 10 tysięcy złotych przekazane zostanie na posiłki dla Powstańców Warszawskich, którymi opiekuje się Muzeum Powstania Warszawskiego, a za pozostałą kwotę zostaną zakupione dla nich leki, które dostarczą wolontariusze MPW.


Głównym wydarzeniem będzie e-sportowe spotkanie pomiędzy wielkim talentem piłkarskiej Legii Michałem Karbownikiem a mistrzem Polski w FIFA Miłoszem Bogdanowskim

 

Nasza akcja trwa do wielkanocnego poniedziałku. Czujemy się odpowiedzialni za tych, którzy w 1944 r. wzięli odpowiedzialność za przyszłe pokolenia. Za naszych dziadków, ojców i za nas. Czujemy, że chociaż w ten sposób możemy im się odwdzięczyć. Pomoc jest naszym obowiązkiem.


t0f31bcaec68c44f.jpeg


Organizatorzy: Legia Warszawa, Fundacja Legii, Muzeum Powstania Warszawskiego i Przyjaciele

Data: 11 kwietnia, godz. 17:00

Czas zbiórki: 9 - 13 kwietnia

Transmisja meczu: Facebook Legii Warszawa, Muzeum Powstania WarszawskiegoPierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 495

preloader

Komentarze 12

 
2500 znaków