id: 7crewz

Cele statutowe stowarzyszenia "Gdańsk tworzą mieszkańcy"

Cele statutowe stowarzyszenia "Gdańsk tworzą mieszkańcy"

0 zł
z 10 000
0%
zakończona
06.09.2019r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 036 879 zrzutek i zebrali 1 106 307 813 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Stowarzyszenie GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY to prężnie rozwijające się organizacja powstała w marcu 2019 roku w Gdańsku. Jesteśmy młodą lecz aktywną organizacją pozarządową, która z uwagi na swoją wszechstronność społeczną znana jest już w środowisku lokalnym . Organizujemy i wspieramy różnorodne inicjatywy dotyczące mieszkańców i miasta . Na swoim koncie mamy już organizację takich inicjatyw jak : - Manifestyn rodzinny dot." Dziury Wstydu " w Gdańsku-Brzeźnie - Zbiórka Petycji dot. wyprowadzenia transportu ciężkiego z Nowego Portu i tzw. "Nowej Wyzwolenia " Jeśli chcesz pomóc naszemu stowarzyszeniu w organizacji nowych, ciekawych inicjatywy lub akcji, prosimy o wpłatę za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę ! Pozdrawiamy Stowarzyszenie GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY DONACJA NA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWĄ STOWARZYSZENIA GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY Stowarzyszenie GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY to prężnie rozwijająca się organizacja prospołeczna powstała w marcu 2019r. na podbudowie bezpartyjnego komitetu wyborczego o tej samej nazwie (wybory samorządowe 2018r.) Jesteśmy aktywni, a nasza inicjatywa ma na celu działania i aktywizację społeczną w środowiskach lokalnych Gdańska. Organizujemy i wspieramy różnorodne inicjatywy dotyczące mieszkańców i miasta . Na swoim koncie mamy już organizację takich inicjatyw jak : - Manifestyn rodzinny dot." Dziury Wstydu " w Gdańsku-Brzeźnie i petycja społeczna do prezydent Miasta Gdańska - Petycja dot. wyprowadzenia transportu ciężkiego z dzielnic Nowego Portu, Brzeźna, Letnicy i tzw. "Nowej Wyzwolenia " (współdziałanie) Jeśli chcesz pomóc naszemu stowarzyszeniu w organizacji nowych, ciekawych inicjatywy lub akcji, prosimy o donację za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl. Nie dotują nas jednostki organów państwowych i samorządowych. Jesteśmy całkowicie niezależni. Bardzo dziękujemy za każdą złotówkę ! Pozdrawiamy Stowarzyszenie GDAŃSK TWORZĄ MIESZKAŃCY

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!