id: 7csmhz

Na rehabilitację Fikiego

Na rehabilitację Fikiego

Nasi użytkownicy założyli 1 168 733 zrzutki i zebrali 1 217 142 999 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hejka znajomi i nieznajomi, sympatycy siatkówki i nie tylko. Pochodzę z siatkarskiej rodziny, w której siatkówka zawsze była na pierwszym miejscu. Pewnie większość z Was mnie kojarzy, bo od wielu lat jestem czynnym siatkarzem.

Obecnie występuję na pozycji libero w Plusligowym zespole BBTS Bielsko-Biała. Od urodzenia związany jestem z tym pięknym sportem jakim jest siatkówka. Swoją przygodę z nią zaczynałem w MKS Andrychów. W szkole średniej przeniosłem się do Akademi Talentów Jastrzębskiego Węgla, skąd trafiłem do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Spale. Rok przed Maturą otwarły mi się drzwi do seniorskiej siatkówki i podpisałem kontrakt w pierwszoligowym zespole z Bielska-Białej. Po fantastycznym sezonie udało nam się awansować na najwyższy szczebel polskiej siatkówki klubowej do Plusligi. Kilka dni przed pechowym upadkiem zostałem powołany do Reprezentacji Polski Juniorów. 


Siatkówka jest dla mnie nieodzowną częścią życia, ukształtowała mój silny i nieugięty charakter. Dobrze wiecie, że zawsze angażuję się na 100, a nawet 200% o czym mogliście się już niejednokrotnie przekonać.


1 Kwietnia 2023 mój świat się zawalił, nie był to Prima Aprilisowym żart. Podczas jednego z ostatnich treningów tego sezonu, niefortunnie upadłem. Rezonans, wizyta u ortopedy oraz liczne konsultacje ze specjalistami potwierdziły najgorszą diagnozę. Całkowite zerwanie więzadła krzyżowego przedniego (ACL), zmiażdżenie łąkotki oraz uszkodzony korzeń w prawym kolanie. Abym mógł w kolejnych miesiącach wrócić do pełnej sprawności, a następnie na mój ukochany parkiet, konieczna jest niezwłoczna operacja oraz kilku miesięczna rehabilitacja. Niestety jest to kosztowny zabieg, który oscyluje w granicach 20 tys. złotych, a rehabilitacja kolejne tyle. Ubezpiecznie nie pokryje wszystkich kosztów. Leczenie i rehabilitacja wykracza poza moje możliwości finansowe, z tego powodu zdecydowałem się poprosić Was o wsparcie i pomoc. Będę wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę, która pomoże mi spełnić kolejne siatkarskie marzenia. 


Moje Osiągnięcia :

Mistrzostwo Tauron 1 ligi  (BBTS Bielsko-Biała)

Mistrzostwo Polski kadetów (ATJSW)

3 miejsce Mistrzostw Polski kadetów siatkówka plażowa (z Kamilem Strzymszokiem) 

Mistrzostwo woj. Śląskiego (ATJSW)

Mistrzostwo woj. Śląskiego w siatkówce plażowej 

juniorów i kadetów (z Kamilem Strzymszokiem) 

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 205

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków