id: 7cw72c

Płomyk - potrącony i pozostawiony na powolną śmierć

Płomyk - potrącony i pozostawiony na powolną śmierć

Nasi użytkownicy założyli 1 167 743 zrzutki i zebrali 1 215 581 963 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności7

 • 14-05-2024:

  Płomyczek już po drugim zabiegu w Klinice ARKA. Sztywna stabilizacja została zdjęta, a Płomyczek zyskał na pysiu "guziczki" dzięki którym może swobodniej jeść, a jednocześnie nie będzie mógł zbyt szeroko otworzyć pyszczka. Wykonano też kontrolną tomografię oraz rtg złamanej łapy. Połamane stawy i kości czaszki rozpoczęły już proces gojenia - i to jest dobra nowina! Za 5 tygodni kolejna wizyta w Krakowie. Tymczasem musimy zadbać by koci chłopaczek utrzymał wagę - bo ostatnio niestety stracił 300g :( Oprócz rozdrobnionej karmy dostaje Nutridrinki orz galaretki Hydracare, które do najtańszych nie należą...

  Faktura za wczorajszy pobyt w krakowskiej Klinice wyniosła prawie 2500zł. Termin płatności to 17 lipca. Mamy wielką nadzieję, że do tego czasu uda nam się uzbierać darowizny, które pozwolą na spłatę. Liczy się każda złotówka - BARDZO NA WAS LICZYMY. Płomyczek-Guziczek wierzy, że wspólnie damy radę, prawda?

  ftxTqblaUtHnWNPz.jpg

  N1QsBCJbTlnOJrId.jpg

  JDeoDVSpDtF87DfY.jpg

  WdaDJwYEVTyEQrKS.jpg

  dBjKtflWTgvD1gLX.jpg

  QA8NPhX6AV7p14H0.jpg

  AiEKJuMfpqnpj4Qu.jpg

  Ct8BBcOyqQKpFJAV.jpg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

2024-04-20:

Oto obraz bezdomności, obraz ludzkiej nieodpowiedzialności i ludzkiego okrucieństwa. Tak, to nieprzyjemne dla oczu, ale nie odwracaj wzroku, bo taka jest rzeczywistość zwierzęcej bezdomności.

Może ten kot miał dom i mógł wychodzić, bo przecież, według wielu, taka jest kocia natura. A może ktoś go porzucił i kot się tułał... To co wiemy to to, że jest oswojony i wykastrowany, więc jego miejsce jest w bezpiecznym domu z człowiekiem. Być może miał/ma ten dom. Być może dom się do nas odezwie. Kocurek został znaleziony na ulicy, ulicy pełnej samochodów i ludzi w podczęstochowskiej gminie Kłomnice, blisko miejscowości Zawada. Potrącony przez samochód leżał, cierpiał i czekał. Ale na co czeka kot, który nikogo nie obchodzi?n3HqhBAw6Bi6Abyu.jpg Tak, wypadki się zdarzają, niestety. Ale jak można nie udzielić pomocy i zwyczajnie odjechać? Jak można potrącić żywe stworzenie i zwyczajnie pojechać dalej. Chyba nie ma takich słów, które mogłyby to opisać, a z pewnością wytłumaczyć. Jednak wcale nie lepsze jest odwracanie wzroku i obojętność. Ile osób widziało, ile minęło i nie zareagowało?

Tyle zła, tyle bólu...

LHU7TS2uHxvF4SJK.jpgJednak trzeba się skupić na tym, że dwie Osoby były nieobojętne, te dwie Osoby zrobiły to co powinien zrobić każdy.

Dzięki nim Kot trafił pod naszą opiekę. Na chwilę obecną wiemy, że ma połamaną szczękę, jest pod obserwacją i w trakcie dalszej diagnostyki. Nie odwrócimy wzroku, nie wyprzemy się odpowiedzialności, jaką mamy my ludzie za nasze zwierzęta domowe. Kot uzyska taką pomoc medyczną, jaka będzie mu potrzebna, zaopiekujemy się nim i dopilnujemy, aby już nigdy nie był bezdomny.

Bez Twojego wsparcia nie damy rady, bo choć serca mamy wielkie to rzeczywistość sprowadza się do finansów.

Nie bądź obojętny

Nie odwracaj wzroku

Pomóż Płomykowi razem z nami !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 162

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków