id: 7d4gat

Odbudowa po pożarze

Odbudowa po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 036 235 zrzutek i zebrali 1 104 734 081 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Do pożaru stodoły doszło w miejscowości Kępa Wólczyńska w gminie Kozienice.

Strażacy zostali wezwani na miejsce pożaru we wtorek, 25 stycznia około godziny 4. – Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar murowanej stodoły w fazie rozwiniętej. Obok tej stodoły znajdował się budynek gospodarczy i mieszkalny, więc działania pierwotnie polegały na obronie budynków nieobjętych pożarem. Następnie wraz z przyjazdem kolejnych sił rozpoczęto gaszenie stodoły. W stodole oprócz siana i słomy znajdował się również sprzęt rolniczy, który uległ spaleniu, między innymi dwa ciągniki, przyczepa, rozrzutnik, siewniki do zboża i nawozu, opryskiwacz, przyczepka samochodowa, betoniarka, pszenica oraz inny drobniejszy sprzęt, straty są duże. Finalnie przeprowadzono prace rozbiórkowe stodoły.

Gospodarstwo należy do mojego Kuzyna, który mieszka tam z żoną , córką w klasie maturalnej i młodszą10 letnią oraz mamą. Zwierzęta gospodarskie potrzebują paszy.

Bez pomocy życzliwych ludzi nie odbudują spalonego budynku i nie będzie ich stać na sprzęt rolniczy tak potrzebny w gospodarstwie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 102

 
Dane ukryte
15 zł
IO
300 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MR
Wanda Ozimek
100 zł
PB
Piotr Basaj
50 zł
 
Dane ukryte
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków