id: 7d598g

Turnus dla Miłosza

Turnus dla Miłosza

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 370 zł z 7 000 zł
62%
zakończona 30.06.2021r
53 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kochani !!!! jest akcja i wierzę, że tym razem mogę na Was liczyć! Zbliża się Dzień Dziecka, więc zróbmy małemu Miłoszkowi prezent...:-) O czym marzą zdrowe dzieci? - o nowym aucie, klockach lego, puzzlach i innych ciekawych zabawkach...A o czym marzy Miłosz? Miłoszek marzy o tym, by wreszcie stanąć na własnych nóżkach, by móc robić to, co dla innych dzieci jest codziennością, czyli biegać, skakać i bawić się na całego...:-). Miłoszek jest wcześniakiem. Ma zdiagnozowany zespół Sturge - Webera (jaskra, naczyniaki, wiotkość). Przeszedł w swoim życiu bardzo wiele: sepsa, operacje, laseroterapia, ponad pół roku w szpitalu, liczne badania i konsultacje... To wszystko sprawiło, że dzieciństwo Miłoszka nie jest takie kolorowe, jak innych dzieci. Oprócz codziennej kosztownej rehabilitacji potrzebne są wyjazdy na turnusy. Cena jednego turnusu to około 7.000 zł...:-(((. Koszty są więc ogromne! Zatem wierzę kochani, że z Waszą pomocą uda się zebrać pieniążki, by Miłoszek wreszcie mógł pojechać na turnus rehabilitacyjny!

Zapraszam do zbiórki wszystkich moich znajomych, nieznajomych..:-) Wpłacamy i udostępniamy...:-) Mocno wierzę w Wasze dobre serduszka...:-)


Rachunek jest prosty - wystarczy, że każdy wpłaci po 10 zł i jesteśmy bliżej celu. Dla Nas to mało, ale dla Miłoszka to bardzo dużo!!!...:-)

Liczę na Was...:-)


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 53

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

743 025 zrzutek

i zebrali

527 767 439 zł

A ty na co dziś zbierasz?