id: 7d5saj

Odbudowa po pożarze

Odbudowa po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 186 884 zrzutki i zebrali 1 247 695 835 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


od trzech pokoleń prowadzimy piękne gospodarstwo agroturystyczne nad malowniczym jeziorem Wigry w Rosochatym Rogu - Wiejski Zakątek. W linku poniżej odnośnik do naszej strony, gdzie macie możliwość zobaczyć jak wyglądało przed pożarem.

To co robimy jest naszą pasją, marzeniem i wiąże się z olbrzymią satysfakcją z tego, że możemy przyjmować gości pod nasz dach. Jednocześnie to również nasza praca - źródło utrzymania rodziny - troje dzieci, rodzice oraz my.

Niestety w miniony czwartek 20.06.2024 ten dach i nasza pasja spłonęły w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Zaledwie w kilka minut straciliśmy wszystko nad czym pracowaliśmy my oraz nasi rodzicie i dziadkowie.

Pożar strawił wszystkie pokoje gościnne, przez co byliśmy zmuszeni odwołać tegoroczne rezerwacje. Efekty pożaru nie oszczędziły również kuchni, jadalni i piwnicy. Strawił również nasze serca, gdyż nie mogliśmy nic zrobić. Na całe szczęście nikt nie ucierpiał w pożarze.

Nie jest nam łatwo prosić o pomoc, bo do wszystkiego zawsze chcieliśmy dojść sami, powoli, ale sami. Teraz jednak jesteśmy zmuszeni poprosić o Państwa wsparcie. Zależy nam na możliwie szybkiej odbudowie gospodarstwa by mogło dalej cieszyć naszych gości, którzy odnajdywali tu spokój i przyjazną atmosferę. Dla nas to będzie również szansa, aby móc dalej realizować rodzinną tradycję i zadbać o przyszłość naszych bliskich.


Z wyrazami szacunku i ogromnymi podziękowaniami

Anna i Piotr Nowel

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 585

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków