id: 7d8hvm

Badanie WES TRIO

Badanie WES TRIO

Nasi użytkownicy założyli 1 014 273 zrzutki i zebrali 1 060 612 672 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ciąża przebiegała prawidłowo, nic nie wskazywało, że z Aleksandrem może być coś nie tak. Oczekiwaliśmy zniecierpliwieni przyjścia na świat naszego wyczekiwanego synka. Pierwsze miesiące jego życia przebiegały bez zarzutów. Dopiero z czasem zaczęły pojawiać się niepokojące objawy i coraz wiekszy strach...


Pierwsze symptomy, które nas zmartwiły, pojawiły się gdy Olek nie reagował na swoje imię. Nie umiał się bawić, zabawki układał w szeregu albo nie bawił się nimi wcale. Nie chciał angażować innych w zabawę, a nas rodziców od początku traktował neutralnie - podobnie jak osoby mu obce. Duży problem sprawiała nam jego wybiórczość pokarmowa. Choć początkowo jadł wszystko, z czasem musieliśmy ograniczać się tylko do kilku potraw. Z każdym miesiącem dochodziły nowe objawy , a część umiejętności jak mowa - nie rozwijały sie wcale. Olek ma 2 lata i 7 miesięcy. Potrafi powiedzieć nie więcej niż 10 słów,  ale też nie kontroluje wydawanych przez siebie dźwięków i gwałtownego machania rączkami oraz główką. Nie przekazuje nam również swoich potrzeb fizjologicznych. Wcześniej udało nam się zdiagnozować m.in. wadę słuchu ,zaburzenia SI , zaburzenia czucia głębokiego. Aleksander jest również  badany jest pod kątem padaczki oraz spektrum autyzmu. Niedawno udaliśmy się do  poradni psychologiczno-pedagogicznej w celu wykonania badań. Pani psycholog poinformowała nas że nasze przypuszczenia co do autyzmu są prawdopodobnie trafne. Niestety, żeby diagnoza była wnikliwa i pewna,potrzebujemy wykonać testy metaboliczne i genetyczne WES TRIO CITO które nie są refundowane na NFZ. WES jest drogie, nierefundowane i nieznane większości lekarzy. — Żeby się o nim dowiedzieć, trzeba chcieć to zrobić, czyli poświęcić na to prywatny czas.Bardzo zależy nam na prawidłowej i szybkiej diagnozie syna,żeby wiedzieć jak mu pomóc i być dla niego wsparciem.


Prosimy, pomóżcie nam w tej walce.  Wierzymy, iż uruchomicie  pokłady życzliwości oraz empatii. Prosimy o wsparcie syna i nas w tej ciężkiej walce o zdrowie i spokojną przyszłość.


* Kwota zbiórki jest kwotą szacunkową.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 55

DA
Daniel
100 zł
AC
Agata
Kosmaty Świat
500 zł
MI
M.W
150 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
GP
GPE
500 zł
RO
Roxim
70 zł
BA
Barbara
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków