id: 7drsh9

100 tysięcy euro po raz pierwszy! / 100,000 euros for the first time!

100 tysięcy euro po raz pierwszy! / 100,000 euros for the first time!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
296 717 zł 
z 430 000
69%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 957 430 zrzutek i zebrali 964 045 379 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli zrzutkę, a także wspierali nas w wielu wymiarach przez cały ten czas. To dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy sfinansować aż trzy pobyty w Kolonii. To Wy dawaliście nam największą nadzieję i wiarę w to, że walka ma sens. Niestety guz był szybszy. 16 sierpnia Łukasz odszedł od nas. Myślę jednak, że daliście mu to, co najważniejsze - poczucie, że ma wokół niezliczoną rzeszę przyjaciół. Dziękuję. Monika
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pół roku temu zaskoczyła nas wszystkich wiadomość o chorobie Łukasza. Glejak wielopostaciowy czwartego stopnia - brzmi jak wyrok, ale walka trwa i przy wsparciu całej rodziny i rzeszy znajomych Łukasz się nie poddaje.

Łukasz ma za sobą operację, a także wiele tygodni radio- i chemioterapii, które jednak nie przyniosły pozytywnych rezultatów.

Badania genetyczne guza wykazały, że są szanse na pozytywną odpowiedź na terapie autoimmunologiczne – koncentrujące się na pobudzeniu układu odpornościowego do walki z nowotworem.

Tego rodzaju leczenie oferuje klinika w niemieckiej Kolonii, wyceniając je w pierwszym podejściu na niebagatelną kwotę 100 tysięcy euro.

Pytacie często, jak możecie pomóc. Otóż możecie w prosty sposób, dołożyć się do kosztów leczenia. My nie czekamy i lada dzień ruszamy do Kolonii, pierwszy cykl leczenia rozpoczynamy jeszcze w maju.

Będziemy Wam ogromnie wdzięczni za każdą pomoc!

English below:

Half a year ago we were all shocked to learn of Łukasz’s brain tumor. Grade-IV glioblastoma multiforme – it sounds like a death sentence, but – with the help of his family and friends – Łukasz keeps fighting.

Łukasz has gone through many weeks of radio- and chemotherapy, which unfortunately have not brought positive results.

Genetic examination of the tumor has shown that there is a chance for a positive response to immunotherapy, which concentrates on stimulating the immune system to fight cancer.

This kind of treatment is offered by a clinic in Cologne, Germany, but the cost is estimated to reach 100 thousand euros.

Many of you often ask about how you can help. The simplest way is to help cover the cost of treatment. There is no time to lose and we will soon go to Cologne to begin the first treatment cycle in May.

We greatly appreciate any kind of help!

.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1846

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JO
João Meireles
400 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PA
Pab
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AA
Agnieszka Ambrozewicz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 183

 
2500 znaków