100 tysięcy euro po raz pierwszy! ID: 7drsh9

100 tysięcy euro po raz pierwszy! ID: 7drsh9

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora

296 717 zł z 430 000 zł

69%

296 717 zł

296 717 zł

z 430 000 zł
69%

Aktualności 2

  • Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wsparli zrzutkę, a także wspierali nas w wielu wymiarach przez cały ten czas. To dzięki Waszemu zaangażowaniu mogliśmy sfinansować aż trzy pobyty w Kolonii. To Wy dawaliście nam największą nadzieję i wiarę w to, że walka ma sens. Niestety guz był szybszy. 16 sierpnia Łukasz odszedł od nas. Myślę jednak, że daliście mu to, co najważniejsze - poczucie, że ma wokół niezliczoną rzeszę przyjaciół. Dziękuję. Monika
    Czytaj więcej
  • To dzięki Wam! Tydzień temu wróciliśmy z Kolonii, po pierwszym cyklu leczenia. Łukasz znosi terapię dobrze, jest tylko mocno zmęczony. Ale to podobno normalne po tego rodzaju działaniach - w końcu trzeba pobudzić organizm do intensywnego wysiłku. Na zorganizowanie wyjazdu mieliśmy jakieś cztery dni - tylko dzięki Wam i Waszemu wsparciu przetrwaliśmy jakoś to szaleństwo. Teraz odpoczywamy i zbieramy siły przed kolejnym wyjazdem - najprawdopodobniej jeszcze w czerwcu. Pozdrawiamy!
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Pół roku temu zaskoczyła nas wszystkich wiadomość o chorobie Łukasza. Glejak wielopostaciowy czwartego stopnia - brzmi jak wyrok, ale walka trwa i przy wsparciu całej rodziny i rzeszy znajomych Łukasz się nie poddaje.

Łukasz ma za sobą operację, a także wiele tygodni radio- i chemioterapii, które jednak nie przyniosły pozytywnych rezultatów.

Badania genetyczne guza wykazały, że są szanse na pozytywną odpowiedź na terapie autoimmunologiczne – koncentrujące się na pobudzeniu układu odpornościowego do walki z nowotworem.

Tego rodzaju leczenie oferuje klinika w niemieckiej Kolonii, wyceniając je w pierwszym podejściu na niebagatelną kwotę 100 tysięcy euro.

Pytacie często, jak możecie pomóc. Otóż możecie w prosty sposób, dołożyć się do kosztów leczenia. My nie czekamy i lada dzień ruszamy do Kolonii, pierwszy cykl leczenia rozpoczynamy jeszcze w maju.

Będziemy Wam ogromnie wdzięczni za każdą pomoc!

Wpłacający1846

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
J
João Meireles
400 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
100 zł
P
Pab
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AA
Agnieszka Ambrozewicz
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze189

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

517 199 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?