id: 7ejsb8
Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.
Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.
Opis zrzutki
Witam. Jestem Ratownikiem KPP i Instruktorem Pierwszej Pomocy, chciał bym czynnie udzielać szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY mieszkańcom miast i wsi, uczniom różnych szkół i przedszkoli. Ratownictwo jest moją pasją dla tego chce robić to nawet charytatywnie, ale mieć satysfakcję że dzięki mojemu szkoleniu innych ktoś może żyć dłużej. Proszę Was o nawet drobne wpłaty, bym mógł zakupić potrzebny sprzęt taki jak Torba PSP r1, AED Trainer 112p, oraz Ambu SAM fantom. Z góry dziękuję za każdą pomoc.
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.