id: 7ejsb8

Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.

Zbieram na sprzęt medyczny do szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY dorosłych, młodzieży i dzieci.

Opis zrzutki

Witam. Jestem Ratownikiem KPP i Instruktorem Pierwszej Pomocy, chciał bym czynnie udzielać szkoleń z PIERWSZEJ POMOCY mieszkańcom miast i wsi, uczniom różnych szkół i przedszkoli. Ratownictwo jest moją pasją dla tego chce robić to nawet charytatywnie, ale mieć satysfakcję że dzięki mojemu szkoleniu innych ktoś może żyć dłużej. Proszę Was o nawet drobne wpłaty, bym mógł zakupić potrzebny sprzęt taki jak Torba PSP r1, AED Trainer 112p, oraz Ambu SAM fantom. Z góry dziękuję za każdą pomoc.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez