id: 7f74pt

Wydaj z nami kolejne numery Polityki Narodowej!

Wydaj z nami kolejne numery Polityki Narodowej!

Nasi użytkownicy założyli 916 805 zrzutek i zebrali 884 320 835 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Polityka Narodowa” to czasopismo poświęcone szeroko ujętym sprawom narodu. Uważamy, że takie pojęcia jak suwerenność czy państwo narodowe są kluczowe dla rozwoju Polski. Nie piszemy dla siebie, ale dla naszych czytelników. Jesteśmy po to, aby debatować i wypracowywać nasze postulaty tak, aby idea narodowa nie pozostała anachroniczna. By mogła stawiać czoła wyzwaniom XXI wieku.


Nie jest to zbiórka tylko na najbliższy numer. Plany mamy ambitne! Chcemy więcej – kolejny numer zamierzamy poświęcić zagadnieniom nowej lewicy, liberalizmu obyczajowego, dekonstrukcji tradycyjnej kultury, upadku świata zachodniego.


Naszym marzeniem jest budowa kapitału żelaznego fundacji, który pomógłby nam w przyszłości się samofinansować.


Stany Zjednoczone - czy to już zmierzch hegemona?

Już w grudniu ukaże się nowy, 25. nr „PN”. Podstawową nowego numeru są – jak zwykle – kwestie związane z tożsamością. Redaktor naczelny pisma analizuje w swoim tekście, jak kształtowała się tożsamość amerykańska na przestrzeni wieków. Adrian Zimny zastanawia się, czy amerykańska prawica może być inspiracją dla Europy, a Kacper Kita opowiada o dekonstrukcji Ameryki oraz konsekwencjach upadku amerykańskiego snu dla Polski.

 

Jako, że „PN” jest pismem o profilu nacjonalistycznym, to znajdziemy w numerze rozważania nad tym, o co tak naprawdę nam jako narodowcom chodzi. Autor tekstu o pryncypiach idei rozważa w nim cele, do których powinien dążyć narodowiec.

 

Uważając sprawy kulturowe za szczególnie ważne dla wspólnoty poświęcamy im dwa teksty w nadchodzącym numerze. Malwina Gogulska koncentruje się na sporze między Miłoszem, a Herbertem, rozważając jednocześnie, czy krytyka romantyzmu jest w pełni wychowawcza.

 

W numerze nie zabraknie również kwestii geopolitycznych, w których Szymon Wiśniewski i Damian Adamus opisują rywalizację Stanów Zjednoczonych z Rosją i Chinami, a Adam Szabelak analizuje wpływy USA na obszarze postradzieckim. Z kolei autor bloga „Frontem do Syrii – Informacje z Bliskiego Wschodu” Michał Nowak podsumowuje politykę USA w tym regionie.

 

Stany Zjednoczone są wpływowym graczem jeśli chodzi o kwestie militarne i kulturowe na arenie światowej, dlatego obóz narodowy musi wypracować i uporządkować spojrzenie środowiska narodowego na ten kraj. To dzięki ludziom takim jak Ty tego typu treści mogą docierać do szerszego grona czytelników.

ab443e1e0b29cf06.jpeg

 Dlatego prosimy – wesprzyj „Politykę Narodową” kwotą, jaką uznasz za stosowną. Wspólnie stwórzmy ideę godną XXI wieku, która jest oparta o tożsamość narodową.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 7 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 47

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków