Send Me Back To Africa Zakończona 23.06.2017r ID: 7f8u64

Send Me Back To Africa

Zebrano 30 zł
z kwoty 11 850 zł

0 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

23
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zbieramy na utworzenie organizacji MAKE POLAND WHITE AGAIN !!!


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

KIM JESTEŚMY


Cześć!

Tutaj Bonnie i Sylwia, jesteśmy przyjaciółkami i żyjemy w Poznaniu. Mieszkam (Sylwia) od urodzenia w stolicy Wielkopolski, a ja (Bonnie) ukończyłam siedmioletnią szkołę podstawową w Zimbabwe, do Polski przyjechałam w wieku 14 lat, aby tutaj kontynuować edukację. Całe nasze dorosłe życie związane jest z Polską, ale nasze serca zawsze biły dla Afryki. Nie jesteśmy w tym same. Po wielu długich rozmowach z przedstawicielami czarnej społeczności w Polsce, doszłyśmy do wniosku, że dzielimy to samo pragnienie – istnieje w nas potrzeba powrotu do Afryki.


O PROJEKCIE

Chcemy uzbierać pieniądze na stworzenie organizacji, która umożliwi czarnym osobom powrót do Afryki. Wiele czarnych Polek i Polaków marzy o odkryciu i zbadaniu swojej mitycznej czarności. Chcą wrócić do korzeni, aby zrozumieć swoją tożsamość. Jest też wielu czarnoskórych, którzy po poznaniu polskiej kultury chcieliby dzielić się nią na czarnym lądzie. Nieść tam kaganek polskości. Wierzymy, że dzięki naszej: determinacji, zaangażowaniu i ciężkiej pracy pozwolimy jak największej grupie ludzi, niezależnie od ich motywacji, dotrzeć do Afryki. Tak wielu białych obywateli Polski deklaruje potrzebę wyjazdu czarnoskórych osób z kraju, wierzymy, że przy ich wsparciu, będziemy mogły zrealizować marzenie naszego życia.NASZE CELE

Do założenia fundacji niezbędne jest utworzenie funduszu założycielskiego. Na ten cel chcemy przeznaczyć 2 900 zł. Kolejnym krokiem będzie wizyta w biurze notarialnym, gdzie notariusz sporządzi nasz akt fundacyjny. Wcześniej jednak poprosi nas o dostarczenie różnych informacji. Między innymi zapyta o statut. Jednak, żeby statut mógł powstać będziemy potrzebowały szeregu konsultacji z innymi organizacjami pozarządowymi. Maksymalnie przeznaczymy na to 1500 zł. Wizyta u notariusza nie powinna kosztować więcej niż 200 zł. Kiedy będziemy już w posiadaniu dwóch podstawowych dokumentów czyli: aktu fundacyjnego i statutu, będziemy mogły udać się do KRS-u. Te dokumenty są załącznikami do formularza KRS-W20 i KRS-WK. Teraz przed nami już ostatni krok: dowód uiszczenia opłaty za rejestrację 250 zł.

Na utworzenie i projekt strony internetowej zamierzamy przeznaczyć 4000 zł.

Na zakup materiałów promocyjnych planujemy wydać 3000 zł.Stwórzmy razem organizację MAKE POLAND WHITE AGAIN!!!Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Adrian Nairda

Wykształciły się jak mniemam na państwowych uczelniach - proszę zwrócić koszty edukacji, a ja ze swojej strony chętnie przekażę paniom ponton wraz z wiosłami.

Dawid Zięcina

Nie wpłacać! To jakieś oszustwo - Profil, konto bankowe i tożsamość "organizatora" zbiórki nie została zweryfikowana!

J
10 zł
Janusz
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

J
10 zł
Janusz

Najwyższa wpłata

J
10 zł
Janusz
Nasi użytkownicy założyli

333 335 zrzutek

Pomóż zebrać 11 850 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

23
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.