Zrzutka została wyłączona przez organizatora
35 836 zł 
z 40 000 zł
89%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności5

 • As an answer to Your questions if it is possible to support us from different countries, we would like to announced that you can support us from any place in the world - the payment is possible using Google Pay.
  Czytaj więcej
 • Kolejny wygrany mecz za nami! Pokonałyśmy przeciwniczki z Budapesztu ze wspaniałym wynikiem 34:0. To był nasz trzeci mecz z Budapest Wolves, trzeci wygrany ale wyjątkowy bo po raz pierwszy spotkałyśmy się w Polsce! Dziękujemy wszystkim Kibicom i Wspierającym nas - na naszym koncie już 25% sumy, której potrzebujemy. Jesteście wspaniali!
  Czytaj więcej
 • Wciąż jeszcze żyjemy sobotnim meczem - rozegrałyśmy nasz pierwszy w tym roku sparing! Wygrałyśmy 28:22 z Prague Harpies! Ale nie próżnujemy... bo już za niecałe dwa tygodnie - 8.06 - rozegramy kolejny mecz, tym razem z Budapest Wolves :)
  Czytaj więcej
 • Mamy już 10% :) Dziękujemy wszystkim, którzy wpłacili pieniądze, jesteście wspaniali! Nie skazujcie naszych mięśni i futbolowej formy na zwiotczenie i zatracenie przedwcześnie zakończonym sezonem! ???????? Zbieramy dalej!
  Czytaj więcej
 • Chociaż wiele osób wyjechało już na majowy wypoczynek, my nie próżnujemy! W ostatni weekend odbył się nasz drużynowy camp, na którym przygotowywałyśmy się do nadchodzących meczów. Wykorzystujemy każdą możliwą chwilę, na doskonalenie umiejętności.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

[EN below] Pierwsza w Polsce kobieca drużyna futbolu amerykańskiego - Warsaw Sirens zrzesza kobiety wysokie i szczupłe, niskie i te bardziej krępe, szybkie, silne, odważne i pełne pasji. Przez to, że jesteśmy w tej chwili jedyną aktywną drużyną możemy mieć tylko przeciwników z zagranicy. Za własne pieniądze jeździmy na mecze do Niemiec, Francji, Włoch i Węgier. Zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy byłoby dołączenie do ligi czeskiej, a to będzie możliwe tylko z Twoim wsparciem! ------------ There is no soft game in American football. Bones creak, injuries are commonplace. At the end of 2012 in Warsaw, a group of brave girls with a passion for this sport made a historic decision. They created the first female football team in Poland - Warsaw Sirens. Our Team has been constantly uniting since then, women tall and lean, low and those more stocky, quick, strong, bold and passionate. Because we are the only active team at the moment, we can only have opponents from abroad. We go to Germany, France, Italy and Hungary for our own money. The crowning of our hard work would be to join the Czech league, and this is possible only with the support of a sponsor we do not have. With or without money - we will play hard and to the end! You can support us from any place in the world - the payment is possible using Google Pay.

Wiedziałeś, że w Polsce działa aktywnie żeńska drużyna futbolu amerykańskiego? I w dodatku odnosi międzynarodowe sukcesy?

Żródło: TVP, Magazyn Ekspresu Reporterów;

Fot. Ronald Hilmar Jr.

Fot. Ronald Hilmar Jr.

Warsaw Sirens tworzy ponad 50 kobiet w wieku 16-45 lat, które niezależnie od pogody spotykają się dwa razy w tygodniu, żeby wspólnie trenować. W deszczu uczymy się łapać mokrą piłkę i utrzymać pozycję na grząskim gruncie, w upale biegamy sprinty i doskonalimy efektywne powalanie przeciwnika; kiedy nie mamy treningu na boisku, ćwiczymy na siłowni siłę eksplozywną albo idziemy pobiegać, żeby poprawić wydolność; w sezonie oglądamy i analizujemy mecze; po sezonie szukamy w internecie nowych drilli, żeby robić jeszcze więcej, niż to co pokazują nam nasi wspaniali Trenerzy. Robimy to wszystko po to, żeby być jeszcze lepsze. Poświęcamy na futbol każdą wolną chwilę, ale jest jeden mały problem...

W POLSCE NIE MAMY Z KIM GRAĆ.

Dlatego w nadchodzącym sezonie chcemy dołączyć do czeskiej ligi futbolu amerykańskiego kobiet. Liga ta od 4 lat i zrzesza 3 drużyny, z dwiema z nich grałyśmy wielokrotnie mecze towarzyskie. Czechy są również nam najbliższe terytorialnie, więc dołączenie do ligi jest dla nas oczywistym i koniecznym krokiem w rozwoju naszej drużyny i kobiecego futbolu w Polsce.

NIESTETY WIĄŻE SIĘ TO Z KOSZTAMI.

foto: Rafał Wilk

Na udział w lidze, przejazdy, boiska i sędziów potrzebujemy 40 tysięcy złotych (a oprócz tego zawodniczki będą musiały opłacić między innymi noclegi i stroje meczowe). Naszym jedynym stałym źródłem finansów są składki członkowskie, z których opłacamy boiska na regularne treningi, sprzęt sportowy, a nasi Trenerzy za pracę z nami nie otrzymują za to wynagrodzenia. Nas samych na to przedsięwzięcie nie stać…

... ale z Twoją pomocą możemy zabłysnąć w Czechach i pokazać co potrafią Polskie Dziewczyny!

foto: Rafał Wilk

Pomóż nam przenieść Warszawskie Syreny do Czech! Ale uważaj... Jeżeli pomożesz nam zebrać potrzebne pieniądze, zagramy nie tylko w Pradze i w Brnie, ale także w Warszawie! Wtedy dopiero zoragnizujemy widowisko w prawdziwie amerykańskim stylu!

Zrzutka stworzona przez Warsaw Sirensodwiedź naszą stronę warsawsirens.pl

Instagram

Facebook

E-mail

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 233

PK
Paulina Kamińska
2 500 zł
H
Hardy
2 000 zł
PK
Paulina Kamińska
1 600 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
CS
CRAS SP. ZO.O
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
MB
Małgorzata Banera
782 zł
 
Dane ukryte
640 zł
Zobacz więcej

Komentarze 22

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 464 zrzutki

i zebrali

577 599 391 zł

A ty na co dziś zbierasz?