Piękny Jubileusz - Piękna płyta ZF LAZURKI ID: 7ftxp3

4 786 zł z 15 000 zł

31%

4 786 zł

z 15 000 zł

zakończona

31.07.2019r

80

wspierających
31%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zbiórka założona w celu dofinansowania nagrania i wydania pierwszej w historii Zespołu Folklorystycznego LAZURKI płyty z piosenkami z jego bogatego repertuaru.

Drodzy Znajomi i Nieznajomi! Przyjaciele, Sympatycy!

W tym roku obchodzimy piękny Jubileusz – XXX lat działalności naszego Zespołu. Marzeniem naszym jest, by uczcić Jubileusz płytą z piosenkami i przyśpiewkami z naszego bogatego repertuaru. W nagraniach wezmą udział wszystkie (małe i duże) LAZURKI.

Jest to duży i kosztowny projekt, bowiem wymaga przygotowania aranżacji, zaangażowania kapeli, wynajęcia studia, transportu dzieci do studia, współpracy reżysera dźwięku oraz oczywiście wytężonej pracy instruktora wokalnego i młodych artystów. Wydanie płyty też jest znaczącą pozycją w kosztorysie.

Dlatego też gorąco prosimy o wsparcie nas w realizacji tego marzenia.

Pięć największych wpłat nagrodzimy naszą płytą!

Z góry dziękujemy!

Zespół Folklorystyczny LAZURKI

Kilka słów o nas …

Zespół Folklorystyczny LAZURKI działa na warszawskim Bemowie od 1989 roku. Został założony i przez długie lata prowadzony przez Zofię Marcinek – wybitną choreograf, specjalistkę tańców śląskich, Damę Orderu Uśmiechu.

Od 30 lat zespół przenosi dzieci i młodzież do bajecznej krainy polskiego folkloru. Dzięki „LAZURKOM” – oprócz tańców narodowych oraz pieśni i tańców ludowych - dzieci poznają również różnorodność strojów i zwyczajów ludowych, a także piękno i bogactwo kultury polskiej.

Zespół zrzesza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 13 lat. Ma w repertuarze polskie tańce narodowe, piosenki i tańce ludowe z rożnych regionów Polski, a także folklor dawnej Warszawy.

Koncertuje w kraju i za granicą. Jest laureatem Nagrody Miasta Stołecznego Warszawy oraz wielu konkursów i przeglądów folklorystycznych.

Obecnie zespołem kierują jego wychowankowie. Kierownikiem Artystycznym zespołu jest Katarzyna Szczepańska. Za przygotowanie wokalne odpowiada Krystyna Kowalska-Wojucka. Instruktorami tańca są Anna Ptaszek i Piotr Kułakowski.

Zespół działa jako stowarzyszenie posiadające status organizacji pożytku publicznego.

http://lazurki.pl/wp-content/themes/lazurki/grafiki/lazurki-logo-3-kolor.jpg

Wpłacający80

JP
Jacek Parliński
200 zł
 
Dane ukryte
130 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
111 zł
 
100 zł
JF
Joanna Fraszczyk
100 zł
AS
Agnieszka Salwa
100 zł
JS
Jacek Surma
100 zł
MS
Mateusz Sienkiewicz
100 zł
KB
Krzysztof Barański
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Płyta

Wpłać min. 50 zł, a otrzymasz naszą płytę :-)

wybrano 45 razy

Nasi użytkownicy założyli

460 304 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?