Zakończona 30.11.2018r ID: 7fu53d

Konferencja Baza Centrum 2018

Zebrano 1 300 zł
z kwoty 20 000 zł

6 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

76
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Baza Centrum to jedno z największych wydarzeń promujących wartości chrześcijańskie w Polsce, które dociera do tysięcy młodych ludzi na terenie całego kraju. Gdy zaczynaliśmy 13 lat temu marzyliśmy o miejscu, w którym młodzi ludzie w wolności i w swobodny sposób będą mogli doświadczać realności Boga w swoim życiu. Dzisiaj spełnia się to na naszych oczach w sposób, który przerasta nasze najśmielsze oczekiwania.

Mówimy językiem młodego pokolenia i przekazujemy niezmienną od tysięcy lat treść Ewangelii w nowoczesny sposób. Przekazujemy chrześcijańskie wartości, wiedząc, że to co przeżywają uczestnicy jest autentyczne, trwałe i staje się fundamentem przyszłych życiowych decyzji. Od początku funkcjonujemy jako organizacja non profit, a wszystkie osoby zaangażowane w ten projekt to wolontariusze. Jesteśmy młodymi ludźmi, którzy poświęcają swój czas, umiejętności i siły, skupiając się na marzeniu, które wciąż rozpala nasze serca.

Dokładamy starań , aby to, co tworzymy było wyjątkowe i nie ustępowało jakością temu, co najlepsze. To, co na dzień dzisiejszy jest dla nas największym wyzwaniem to pieniądze.


Chcąc dotrzeć do jak największej liczby młodych ludzi z różnych stron Polski i aby to wydarzenie mogło być dostępne dla każdego, ustaliliśmy cenę wejściówki poniżej kosztów. Widzimy, jak z każdym kolejnym rokiem Baza Centrum zmienia życie wielu ludzi poszukujących sensu, ale dalszy rozwój wymaga od nas konkretnych nakładów finansowych.


Zaangażuj się w Bazę Centrum - zostań jednym z przyjaciół i wspieraj nas finansowo.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

PB
300 zł
Paweł Biedziak
ON
100 zł
Ola Niewiadomska
BK
100 zł
Bogna Kuczyńska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
M
50 zł
MagKam
Piotr Maślanka
50 zł
Piotr Maślanka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

M
50 zł
MagKam

Najwyższa wpłata

PB
300 zł
Paweł Biedziak
Nasi użytkownicy założyli

276 993 zrzutki

Pomóż zebrać 20 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

76
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.