id: 7fyuu6

POMÓŻMY TEKLI ZDROWIEĆ - WSPARCIE LECZENIA ONKOLOGICZNEGO

POMÓŻMY TEKLI ZDROWIEĆ - WSPARCIE LECZENIA ONKOLOGICZNEGO

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
32 635 zł 
z 45 000 zł
72%
zakończona 30.09.2019r
386 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności4

 • Dziękujemy za wszystkie wpłaty i dotychczasowe wsparcie. Informujemy, że z kolejnymi osobami, które wybrały nagrody skontaktujemy się po 15 lipca. Tymczasem zrzutka trwa, fantów będzie jeszcze przybywać, także dalej Pomagajmy Tekli Zdrowieć!
  Czytaj więcej
 • Dziś są moje urodziny! Nie spędzam ich być może tak jak bym to sobie jeszcze jakiś czas temu wymarzyła, ale jest ok. Ważne, że dziś nie w szpitalu;). Myślę dziś o Was intensywnie. Zewsząd dostaję wsparcie, dobre słowa i pozytywne sygnały mobilizujące do zdrowienia. Dostaję też realne wsparcie finansowe, które pozwala mi jakoś teraz funkcjonować. Dziękowałam już za to kilkakrotnie i jeszcze dziękować będę. Życzyć możecie mi dziś przede wszystkim zdrowia, a w ramach symbolicznego prezentu dorzucić coś tutaj. Przy okazji możecie zrobić podarunek także sobie – wybierając jedną z kilkudziesięciu nagród takich jak voucher do baru, na masaż, na warsztaty czy zakupy w księgarni. Dzięki dobrej woli przyjaciół z Poznania jest w czym wybierać! Aha i jeszcze jedno, jeżeli chcecie zrobić coś dobrego dla siebie – badajcie się, dobrze wiedzieć na czym się stoi. Wszystkiego dobrego. Tekla
  Czytaj więcej
 • Kilka słów od Tekli: Pytacie jak się czuję? Najuczciwsza odpowiedź musiałaby brzmieć: różnie. Są dni kiedy bardzo źle i takie kiedy jest względnie ok. Chorowanie czy raczej zdrowienie to z mojej dzisiejszej perspektywy ciężka praca. Wymaga aktywnej postawy chorego, jego pełnego zaangażowania w sprawę. Pokonuję własne ograniczenia, niesłużące mi już przekonania żeby być w tym na 100%. Nie jest idealnie, ale staram się. To oczywiste, że chcę wyzdrowieć. Taki jest optymalny plan, ale jak będzie oczywiście nie wiadomo. Pewne sprawy muszę po prostu powierzyć i przeczekać. Dziękuję za to, że mnie w tym wspieracie i że pytacie.
  Czytaj więcej
 • Dziękujemy za dotychczasowe wpłaty i wsparcie. Wszystkie osoby, które wybrały nagrody informujemy, że powinny otrzymać maile ze szczegółami dotyczącymi odbioru. W razie problemów z kontaktem - napiszcie na maila [email protected]
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Joanna Tekla Woźniak zachorowała na raka, jest w trakcie leczenia, które wymaga poważnych nakładów finansowych – kosztują, i to sporo, prywatne wizyty lekarskie, dojazdy, lekarstwa restrykcyjna dieta. Kosztuje również życie, a Tekla nie jest w stanie teraz pracować. NFZ nie pokrywa wszystkich niezbędnych wydatków, a bez tych proces leczenia znacznie się komplikuje. Pragniemy stworzyć naszej przyjaciółce bezpieczne i komfortowe warunki, w których mogłaby odbyć skuteczną rehabilitację. Potrzebujemy na to 45 000 zł. POMÓŻMY TEKLI ZDROWIEĆ!

Joanna Tekla Woźniak. Urodziła się w Poznaniu, mieszkała, uczyła się i pracowała w Wielkiej Brytanii.Jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu oraz Glasgow School of Art w Szkocji. Posiada uprawnienia pedagogiczne i trenerskie, które wykorzystuje w codziennej pracy. Pisze o sztuce, była i bywa kuratorką wielu wystaw, organizuje koncerty i festiwale, robi zdjęcia i zajmuje się sztuką wideo; wydała dwie książki artystyczne. Aktualnie pracuje w Galerii Miejskiej Arsenał w Poznaniu, gdzie zajmuje się edukacją – organizacją spotkań, warsztatów i różnorodnych wydarzeń towarzyszących wystawom. W ramach inicjatywy Warsztaty Tekli prowadzi warsztaty kreatywne dla dzieci. Dwa lata temu założyła Fundację Tako, która ma intensywniej wspierać i promować działania z zakresu edukacji i tzw. rozwoju osobistego.

Choroba. Rak jelita grubego to jeden z najczęstszych złośliwych nowotworów w Polsce, zaraz po raku płuc i raku piersi u kobiet. Każdego roku tę diagnozę słyszy 12-15 tysięcy pacjentów. Rak jelita grubego wykryty w początkowych fazach rozwoju jest w pełni możliwy do wyleczenia. Więcej na temat raka jelita grubego możecie dowiedzieć się TU.

Diagnoza/rozpoznanie. Nowotwór złośliwy jelita grubego z przerzutami do węzłów chłonnych (II stopień).

W marcu Tekla przeszła operację usunięcia części jelita (resekcja jelita grubego) w Wielkopolskim Centrum Onkologii w Poznaniu. Pojawiły się komplikacje, operacja musiała być powtarzana, co wydłużyło proces gojenia i rekonwalescencji. W maju rozpoczęła chemioterapię, która potrwa najbliższe pół roku (12 serii). Jest pod stałą opieką poradni ginekologicznej i endokrynologicznej, gdzie będzie przechodzić dalsze zabiegi. Powrót do zdrowia wymaga bardzo rygorystycznej diety i oszczędnego trybu życia. Tekla cierpi również na anemię, musi być w stałym kontakcie ze szpitalem. Przechodzi regularne badania i zabiegi, także konsultacje u innych specjalistów. Korzysta z porad dietetyka i wsparcia psychoonkologicznego. Poprawa jest widoczna każdego dnia, ale powolna – wymaga żelaznej konsekwencji i pracy.

Zbiórka. Pieniądze przeznaczone zostaną na:

- lekarstwa

- suplementy

- opatrunki

- prywatne wizyty i konsultacje lekarskie

- terapię psychoonkologiczną

- dojazdy do szpitala i na konsultacje (Tekla przebywa u rodziny poza Poznaniem)

- zdrową żywność ekologiczną

- żywności specjalistyczną (dieta)

- niezbędne akcesoria (naczynia do gotowania, termosy, etc.)

- dermokosmetyki do stosowania w trakcie chemioterapii (problemy skórne)

- codzienne wydatki (mieszkanie, rachunki).

Nagrody. Inicjatorami zbiórki są znajomi i przyjaciele Tekli, działający pod roboczą nazwą centrum dowodzenia wszechświatem. Mieszkamy i pracujemy w Poznaniu, ale kumulujemy siły wsparcia na całym świecie. Dla tych, którzy Tekli nie znają i nie mieli okazji przekonać się, jaką jest fantastyczną osobą, ale mają możliwość finansowej pomocy przygotowaliśmy specjalne nagrody.

Są jedyne w swoim rodzaju, przekazane przez osoby, które lubią robić dobro - korzystajcie Pomagając Tekli Zdrowieć!

Więcej informacji:

Pomóżmy Tekli Zdrowieć

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 386

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 200 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
IG
Izabela Gustowska
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
JA
Julia Asperska
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
Zobacz więcej

Komentarze 27

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Imienne podziękowania na profilu fb Pomóżmy Tekli Zdrowieć
rozwiń

wybrano 16 razy

Wybieram
Wpłać 22 zł i więcej
Plakat do spektaklu grupy CIRCUS FERRUS Bóg zapłać

Plakat do spektaklu Bóg zapłać grupy  Circus Ferrus

projektu Grzegorza Ciemnoczłowskiego

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 13 z 15)

Wybieram
Wpłać 22 zł i więcej
Plakat do spektaklu grupy CIRCUS FERRUS Sowie lustro

Plakat do spektaklu Sowie lustro grupy  Circus Ferrus

projektu Grzegorza Ciemnoczłowskiego

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 13 z 15)

Wybieram
Wpłać 25 zł i więcej
Warsztaty z wycinania szablonów i malowania koszulek z Patyczakiem

WYCINAMY SZABLONY, MALUJEMY KOSZULKI! - warsztaty, na których nauczymy się prostych sposobów wykonania nadruków na koszulkach i torbach. Wystarczy fajny pomysł, prosty sprzęt i trochę farby, by stworzyć niepowtarzalne dzieło sztuki! Warsztaty prowadzi Grzegorz Kmita PATYCZAK, autor książki o historii graffiti w Polsce. Zapewniamy sprzęt i farby, prosimy tylko przynieść własne koszulki/torby - z bawełny/lnu (nie sztuczne), można używane, najlepiej białe lub w jasnych kolorach.

Poznań, pod koniec września


rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 6 z 12)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
NIECODZIENNIK OLSZTYŃSKI - KSIĄŻKA TEKLI I ULI

"Niecodziennik olsztyński. Niecodzienny przewodnik po Olsztynie" dwujęzyczny polsko-angielski.

Zdjęcia i tekst: Joanna Tekla Woźniak, ilustracje Urszula M. Patalas.


rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 11 z 15)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
BILETY NA KONCERTY W DRAGONIE

Poznański Klub Dragon słynie z miliarda muzycznych wrażeń i wydarzeń.

Można zgarnąć voucher/ bilet na wybrane koncert w Dragonie.

O szczegółach i terminach będziemy informować w aktualnościach.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 10 z 15)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
"Drzewa Państwowe. Urban Nature" - książka Tekli i Uli

Książka Artystyczna "Drzewa Państwowe. Urban Nature".

Zdjęcia i tekst: Joanna Tekla Woźniak, ilustracje: Urszula M. Patalas. Dwujęzyczna publikacja Drzewa Państwowe/ Urban Nature" przygotowana we współpracy z Urszulą Patalas przy okazji projektu wystaw w Poznaniu i w Londynie w 2011 roku.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 11 z 15)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
KUBEK Z EDEM SHEERANEM

Sylwia ma gratkę dla fanów Eda!

Kubek plastikowy o pojemności 1 pinty (0,57 l) z wizerunkiem Eda Sheerana robiącego zdjęcie. Kubek pochodzi z koncertu Eda, który miał miejsce 27.08.2019 w Ipswich w Wielkiej Brytanii i był ostatnim w jego tegorocznej trasie koncertowej. Kubek jest wielorazowego użytku i będzie niepowtarzalną pamiątką.

Świetnie nadaje się również na prezent

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - AMSTERDAM

Aneta to kobieta, która o sztuce animacji wie wszystko albo jeszcze trochę więcej. Jest dyrektorką artystyczną jednego z holenderskich festiwali, nieustannie podróżuje, ale znajdzie czas na wyjątkowy spacer po Amsterdamie.

Dojazd do Amsterdamu na własną rękę.

Termin do uzgodnienia

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wybieram
Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - TORONTO

Spacer po Toronto z Igą.

Iga - kobieta wielu talentów, w ciągu dnia wybitna wykładowczyni i człowiek nauki, wieczorami frontwoman niezależnych muzycznych składów. Spacer z Igą po Toronto to z pewnością będzie wielowymiarowe doznanie.

she wears black

Dojazd do Kanady na własną rękę.

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 1 z 3)

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Torebka kopertówka handmade

Torebka kopertówka handmade. Materiał - syntetyk. Wymiary: 28cm x 17cm

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 66 zł i więcej
Porcja Grzyba Kefirowego z instrukcją hodowli i domowej produkcji kefiru

Porcja Grzyba Kefirowego z instrukcją hodowli i domowej produkcji kefiru od duetu performerskiego MHW

Odbiór osobisty w Poznaniu.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 75 zł i więcej
Portret ze zdjęcia stworzony przez Macieja Panasa

Maciej - uzdolniony grafik z Poznania - stworzy portret z Twojego zdjęcia.

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 1 z 5)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
ALBUMY Z GALERII ARSENAŁ

Akty - Wacław Wantuch

Fotografia - Wojciech Guzikowski

Fragile sense of hope 

Push the sky away - Piotr Zbierski

Rysowanie postaci - Andrew Loomis

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybrała nagrodę.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 3 z 5)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Duży biały pluszowy miś z sercem

Duży biały miś pluszowy (powyżej 1m) z dużym sercem z napisem Kocham Cię. Odbiór osobisty w Poznaniu.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Kurs pierwszej pomocy od POMOGĘ BO MOGĘ

Kurs pierwszej pomocy (certyfikacja zgodna z MEN) od Pomogę bo mogę. Specjalna edycja kursu, która przeprowadzona zostanie w Poznaniu.

Kurs odbędzie się 21 września w godzinach 10-15 w centrum Poznania. Dokładne informacje zostaną wysłane mailem do osób, które wybiorą nagrodę.

https://pomogebomoge.com/


rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 4 z 10)

przewidywana dostawa: 21 września, 2019

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Pieniek stolik/taboret/stojak pod doniczkę

Pieniek, stolik przy łóżku, stojak pod doniczkę, taboret do przedpokoju, drewno jesionowe, bielone, olejowane, wymiary h40cm, fi28cm. Możliwy jest jedynie odbiór osobisty w Swarzędzu lub w Poznaniu w umówionym miejscu.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
ENCYKLOPEDIA STAROPOLSKA BRUCKNERA

tom ENCYKLOPEDII STAROPOLSKIEJ BRUCKNERA

stan idealny

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Mejkap od Marysi Ciernioch

Potrzebujesz pięknego makijażu na wyjątkową okazję a może coś bardziej szalonego? Pomóż Tekli a Marysia Ciernioch - makijażystka i charakteryzatorka z wielkim doświadczeniem - zrobi Ci piękny mejkap albo wyczaruje coś bardziej pojechanego!!

Wizyta możliwa jest na terenie Poznania - termin do uzgodnienia.

https://www.instagram.com/afribunny

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 250 zł i więcej
APARTAMENT NA WEEKEND W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Ewa zaprasza do Gorzowa Wielkopolskiego. Przestronny apartament nawet dla 7 osób,  w niedalekiej odległości od centrum miasta.
Zapraszamy osoby chcące w domowej i przytulnej atmosferze odpocząć po pracy, podróży lub imprezie. 
W apartamencie 4 pokojowym znajduje się 6 łóżek w tym jedno dwuosobowe. Jest również łóżeczko dziecięce oraz wyposażona kuchnia . Cisza i spokój gwarantowane.

Dokładny termin pobytu do uzgodnienia indywidualnie, do wykorzystania do połowy grudnia 2019.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 280 zł i więcej
Konsultacje marketingowe (2h) z Adchitects

Konsultacje marketingowe – dwugodzinne spotkanie w Poznaniu lub online z Kubą, założycielem i partnerem zarządzającym w adchitects. Kuba ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu stron internetowych, sprzedaży i marketingu. Jest pasjonatem budowania organizacji, w której ludzie lubią pracować i chcą się rozwijać razem z organizacją. Wierzy w świat, w którym piękne projekty spełniają konkretne cele biznesowe. Jeśli prowadzisz swoją działalność lub zastanawiasz się nad jej rozpoczęciem, masz pytania odnośnie tych zagadnień i chcesz je przegadać Kubą – licytuj :)


rozwiń

(pozostało 3 z 3)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
WARSZTAT DLA DZIECI - POCZYTANKI

Warsztaty dla dzieci. Dla grupy max. 15 os.

Warsztat kreatywny inspirowany wybraną książką.

Warsztaty poprowadzi Julia - reżyserka teatralna, inicjatorka wielu cykli warsztatowych dla dzieci realizowanych w ramach działalności Fundacji Mały Dom Kultury.

Realizacja w Poznaniu.

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 300 zł i więcej
Kolacja niespodzianka dla dwojga (lub trójki) - gotuje Benek z Meskaliny

Kolacja dla dwojga (bądź trójki) ugotowana przez Benka - założyciela i szefa Meskaliny oraz mistrza generowania smaków - samorodny talent! Menu niespodzianka!

Kolacja zaserwowana zostanie w Meskalinie na Starym Rynku w Poznaniu. Termin we wrześniu, do uzgodnienia.

www.meskalina.com


rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 333 zł i więcej
CHCESZ ZROBIĆ WYDARZENIE, ALE NIE WIESZ JAK SIĘ ZA TO ZABRAĆ - warsztat/konsultacja

Chcesz zorganizować koncert/warsztaty/spektakl/działanie/wyjątkową imprezę urodzinową/firmową, ale nie wiesz jak to zrobić?

lub 

Mniej więcej wiesz co chcesz zrobić, ale potrzebujesz funduszy i nie wiesz jak napisać dotacyjny wniosek?

Marianna zaprasza na warsztat lub konsultację. 

Mania organizuje odkąd pamięta. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w działalności NGO-sowej, prowadzeniu fundacji, organizowaniu festiwali muzycznych, imprez kulturalnych, warsztatów edukacyjnych, mówieniu do mikrofonu i organizowaniu niespodzianek dla przyjaciół. Część życia spędziła w poznańskim klubie Dragon i Fundacji Małego Domu Kultury, obecnie pracuje w Estradzie Poznańskiej i od trzech lat jest główną producentką MFFA ANIMATOR. Tabelki, kosztorysy i harmonogramy ma opanowane do perfekcji i chętnie podzieli się swoją wiedzą jeśli Ty pomożesz Tekli zdrowieć.

Czas: około 3 h.

Miejsce realizacji: Poznań lub przez skype

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 400 zł i więcej
SESJA FOTOGRAFICZNA

Sesja fotograficzna u Mateusza.

15-20 zdjęć

Mateusz - lubię pokazywać coś z mojej perspektywy - to, co dla innych
denne może dla Ciebie być niezwykłe.Wierzę w to, że zdjęcia nie
tylko mogą pokazywać dobro, ale je czynić - albo chociaż do niego
prowokować.

www.mjozefowski.pl

Realizacja: Poznań

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 500 zł i więcej
Przez jedną noc bądź barmanem/barmanką w kultowej MESKALINIE

Klubokawiarnia Meskalina znajdująca się w samym sercu Poznania (na środku Starego Rynku) to kultowe i legendarne miejsce! I Ty możesz zostać częścią tej legendy! W zamian za wsparcie Tekli możesz przepracować* jedną wrześniową noc za barem w Meskalinie! Poważnie! To wyjątkowe doświadczenie i niezwykła przygoda!!

*oczywiście za swoją pracę otrzymasz godziwe wynagrodzenie.

Termin do uzgodnienia

www.meskalina.com

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 2200 zł i więcej
Diament Szczęścia

„Diament Szczęścia” Jest to diament naturalny w szlifie brylantowym, barwa E i czystości SI.

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 3000 zł i więcej
TYGODNIOWY POBYT NA BALI!

Nasz człowiek w dalekich krajach - Adam, oferuje tygodniowy pobyt w jego willi na Bali oraz jedną wycieczkę ( nurkowanie lub zwiedzanie). Pokój w willi Adama dostępny jest od 1 do 20 września. Dokładny termin do ustalenia indywidualnie.

Na Bali trzeba dotrzeć na własną rękę!

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 3500 zł i więcej
Miejsce na jednym z retreatów od Psychonauta Foundation w dżungli Amazońskiej w Peru

Miejsce na jednym z retreatów od Psychonauta Foundation w dżungli Amazońskiej w Peru. Dwutygodniowy pobyt zawiera jedzenie, zakwaterowanie, obsługę i tłumaczenie, diete roślinną. Koszty dojazdu ponosi osoba wybierająca nagrodę.

psychonauta.com
rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
MYDŁA OD NATALII

Mydła od Natalii - solne, ozdobne, pokrzywa

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 10 zł i więcej
Linorytowa pocztówka

Pocztówka w formacie A6 stworzona w technice linorytu

rozwiń

wybrano 10 razy (pozostało 0 z 10)

Wpłać 15 zł i więcej
MYDŁA OD NATALII

Natalia ma prawdziwą fabrykę ekologicznych mydeł.

Mydło awokado lub makadamia może być Twoje.


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 15 zł i więcej
Zdrowy kefir DIY - 0,3l


Porcja kefiru domowej roboty - efekt symbiozy grzyba kefirowego i grupy performerskiej MHW.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 15 zł i więcej
MYDŁA OD NATALII

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Torba Animatora

Specjalna edycja toreb festiwalowych Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych Animator 2018

więcej o festiwalu: animator-festival.com

Na zdjęciu pozuje Linda

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba z LAMĄ

Płócienna torba z linorytowym nadrukiem lamy od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Kto nie kocha lam!? Te zwierzaki maja dobroczynny wpływ na każdego! Dzięki torbie z taką fifną lamą złowisz niejeden uśmiech na ulicy! Zwłaszcza, że ta lama potrafi jeździć na deskorolce!


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba ze SZCZENIACZKIEM

Płócienna torba z linorytowym nadrukiem szczeniaczka od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Praktyczna i przydatna w każdej sytuacji. Dla tych co kochają zwierzaczki i dla tych co jeszcze nie - z takim słodziakiem każdemu mięknie serce!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba - TYTKA NA PYRY

Płócienna torba z linorytowym napisem TYTKA NA PYRY od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Praktyczna i przydatna nie tylko na wypad po ziemniaki!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba z LENIWCEM

Płócienna torba z linorytowym nadrukiem leniwca od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Praktyczna i przydatna w każdej sytuacji no i kto się nie lubi czasem polenić!?

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Skarpety Short Waves Festival

Skarpety (w rozmiarze 36-40 ) z Short Waves Festival

shortwaves.pl

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 20 zł i więcej
PLAKAT KING KONG

Plakat autorstwa oraz z podpisem animatora - Mike'a Johnsona

Mike Johnson - reżyser, animator, artysta i dydaktyk specjalizujący się w animacji poklatkowej. Mike rozpoczął pracę w świecie filmu pełnometrażowego w roli asystenta-animatora w "Miasteczku Halloween" Tima Burtona. Później wspólnie z Burtonem reżyserował "Gnijącą pannę młodą", za którą obaj otrzymali w 2005 roku nominację do Nagrody Akademii w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba z JEŻEM

Płócienna torba z linorytowym nadrukiem jeża prawdopodobnie z Jeżyc od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Praktyczna i przydatna w każdej sytuacji. Jeż pierwsza klasa - zwłaszcza, że najprawdopodobniej pochodzi z modnej poznańskiej dzielnicy - z jeżyc!


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 20 zł i więcej
Płócienna torba z BULDOŻKIEM

Płócienna torba z linorytowym nadrukiem buldożka od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Przyda się w niejednej sytuacji i w każdej doda szyku!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 21 zł i więcej
Voucher do Meskaliny

Voucher o wartości 21zł do jednej z najfajniejszych knajp w Poznaniu - Meskaliny. Realizacja voucheru we wrześniu.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 0 z 5)

Wpłać 25 zł i więcej
Poradnik Metodyczny CENTRUM PRAKTYK EDUKACYJNYCH

„PORADNIK METODYCZNY. EDUKACJA KULTUROWA” przygotowany przez Centrum Praktyk Edukacyjnych (Centrum Kultury Zamek w Poznaniu) pod redakcją Karoliny Sikorskiej.

Możecie w nim znaleźć artykuł autorstwa Tekli!

Joanna Tekla Woźnia, Kwiaty, wici, krzaki. Cykl warsztatów artystycznych dla seniorów w parkach

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 30 zł i więcej
Plecak SOWA

Plecak, który pomieści nie tylko górę książek, z mądrą sową.

Lniany plecak z linorytowym nadrukiem z mądrą SOWĄ od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka WILK, t-shirt męski, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak WOREK DO BIEDRONKI

Codzienne wyprawy na zakupy do pobliskiego dyskontu jeszcze nigdy nie były tak stylowe!

Piękny, zabawny i pojemny płócienny plecak z linorytowym nadrukiem od Janka Szopy sprawi, że wypad po makaron i ziemniaki zmieni się w spacer po czerwonym dywanie!

Wyjątkowy!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 30 zł i więcej
SŁOIK MIODU od TWOJEGO PSZCZELARZA

MIÓD LIPOWY - 0,6 l

Wyjątkowy miód od szczęśliwych pszczół, którymi opiekuje się Sebastian.

https://www.facebook.com/pg/twojpszczelarz/

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Worek od Short Waves Festival

Piękny, minimalistyczny i praktyczny worek od Short Waves Festival

shortwaves.pl

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka TANIEC, t-shirt męski, rozmiar XL

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka

Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka ROWER NIE TRUJE, t-shirt DAMSKI, rozmiar M
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak ROWER

Plecak, który pomieści wszelkie sprawunki i nada się idealnie na miejskie przejażdżki jak i wypad nad jeziorko

Lniany plecak z linorytowym nadrukiem z rowerem od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka

Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka DRABINA, t-shirt DAMSKI, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak KOZIOŁKI

Plecak, który idealnie nada się na niejedną wyciezkę

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem z poznańskimi KOZIOŁKAMI od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka

Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka ROWER NIE TRUJE, t-shirt DAMSKI, rozmiar M
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka TRIBAL, t-shirt DAMSKI, rozmiar L

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak SŁOŃ

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem SŁONIA od Janka Szopy.

Doda siły w codziennej bieganinie i pomieści nie tylko drugie śniadanie ale i wszelkie sprawunki!

Wyjątkowy!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka ZWIERZ, t-shirt męski, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka LUBIĘ CIĘŻKĄ MUZYKĘ, t-shirt męski, rozmiar XXL

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka ANIOŁEK, t-shirt DAMSKI, rozmiar L

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka KSIĘŻYC, t-shirt męski, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka

Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka WILK, t-shirt męski, rozmiar XLrozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka

Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka CZAROWNICA, t-shirt DAMSKI, rozmiar M

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 0 z 2)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak KOT Z GŁOWĄ W DOLE

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem kota z głową w dole od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Pomieści nie tylko kocie zabawki ale i przypomni, że aktywność fizyczna jak na przykład joga to ważny element dobrego życia!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka UŚMIECHNIJ SIĘ JESTEŚ W UKRYTEJ KAMERZE, t-shirt DAMSKI, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak ŻÓŁW

Piękny płócienny plecak z nadrukiem linorytowym z ŻÓŁWIEM od Janka Szopy.

Pomieści wszelkie sprawunki i przypomni, że czasem miło jest zwolnić :)

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby wybierającej nagrodę

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 30 zł i więcej
SŁOIK MIODU od TWOJEGO PSZCZELARZA

MIÓD LAS - 0,6 l

Wyjątkowy miód od szczęśliwych pszczół, którymi opiekuje się Sebastian.

https://www.facebook.com/pg/twojpszczelarz/

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak PRZECIĄGAJĄCY SIĘ KOT

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem kota, który się przeciąga od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Pomieści nie tylko kocie zabawki ale i masę innych sprawunków.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak PIESEK

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem z pieskiem od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Pomieści nie tylko smaczki dla pupila i frisbee do wspólnych zabaw ale i wszelkie inne sprawunki.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
MYDŁO POTASOWE NA ZAMÓWIENIE

Natalia zrobi mydło potasowe (pasta) na zamówienie, z dowolnymi dodatkami, dobranymi do potrzeb danej osoby  - 300 g 


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak KURA

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem KURY od Janka Szopy.

Taka kura będzie na pewno wierną towarzyszką niejednej przygody.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby wybierającej nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka WILK, t-shirt DAMSKI, rozmiar L

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak SIEDZĄCY KOT

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem siedzącego kota od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Nie tylko dla tych, którzy kochają koty!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak PORTRET KOTA

Płócienny plecak z linorytowym nadrukiem dużego kociego portretu od Janka Szopy przekazany specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Nosząc taki plecaczek wizerunek tego wyjątkowego zwierzaka będzie zawsze z Tobą

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
SŁOIK MIODU od TWOJEGO PSZCZELARZA

MIÓD CITY - 0,6 l

Wyjątkowy miód od szczęśliwych pszczół, którymi opiekuje się Sebastian.

https://www.facebook.com/pg/twojpszczelarz/

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Koszulka od Patyczaka z Oficyny Agrafka
Koszulka z archiwalnych zasobów Oficyny Agrafka: autorskie projekty przyjaciół, niskonakładowe serie, nadruki ręcznie wykonane przez Patyczaka. Odbiór w Poznaniu lub wysyłka gratis.


Koszulka WOLNY TYBT, t-shirt męski, rozmiar M

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak RYŚ

Każdy wie, że rysie są wyjątkowe - a teraz nadarza się wyjątkowa okazja, żeby jednego mieć zawsze przy sobie!

Wspierając zdrowienie Tekli można stać się szczęśliwym posiadaczem płóciennego plecaczka z linorytowym nadrukiem od Janka Szopy.

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 30 zł i więcej
Płócienny plecak ARBUZ


Płócienny plecak z kolorowym linorytowym nadrukiem ARBUZA od Janka Szopy.

Piękny, radosmy, letni plecak pomieści nie tylko przekąskę na wycieczkę ale i wszelkie inne sprawunki!

Wyjątkowy!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka LEMUR

Kto nie kocha lemurków!? Masz okazję wesprzeć zdrowienie Tekli i zgarnąć poduszeczkę LEMURKA od Jana Szopy!

Piękna i wyjątkowa poduszeczka DIY z linorytowym nadrukiem!! Superurocza!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka PANDA

Superfajna poduszeczka - PANDA - stworzona i przekazana przez Jana Szopę specjalnie dla Tekli! DIY z linorytowym nadrukiem!! Superurocza!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka świnka morska
Superfajna poduszeczka - świnka morska - stworzona i przekazana przez Jana Szopę specjalnie dla Tekli! DIY z linorytowym nadrukiem!! Superurocza!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka leżący KOTEK

Urocza poduszeczka w kształcie wylegującego się KOTKA!

Stworzona przez Jana Szopę techniką linorytu i przekazana specjalnie na rzecz zdrowienia Tekli!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka siedzący KOTEK

Nie tylko dla tych co kochają KOTKI!

Superfajna poduszeczka od Jana Szopy - DIY z linorytowym nadrukiem! Słodsze od cukru!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Sadzonka AVOKADO od Mariannny

Wychodowanie avokado z pestki wymaga nieskończonych pokładów cierpliwości (kto próbował ten wie!). Mariannie się udało, a efektem swoich działań podzieli się z osobą, która wspomoże leczenie Tekli! To możesz być TY! Podobno najwięcej szczęścia w życiu daje kontakt z naturą więc nie ma się co wahać!

Odbiór osobisty w Poznaniu.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszeczka SOWA

Superfajna poduszeczka - mądra SOWA - stworzona i przekazana przez Jana Szopę specjalnie dla Tekli!

DIY z linorytowym nadrukiem!! Superurocza!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 33 zł i więcej
Poduszka BULDOG

Urocza poduszka z PIESKIEM

Stworzona i przekazana przez Jana Szopę specjalnie dla Tekli! DIY z linorytowym nadrukiem!!

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 35 zł i więcej
ZAPROSZENIE DO KINA MUZA W POZNANIU

Najfajniejsze kino w Poznaniu - Kino Muza przekazuje jedno podwójne zaproszenie na seans filmowy. 

Do wykorzystania do końca 2019 roku.

http://kinomuza.pl/

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
MYDŁA OD NATALII

Mydła od Natalii - zestaw 2 dowolnych mydeł.


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Voucher do księgarni Bookowski

Bookowski

Voucher na zakupy w Księgarni Bookowski w Poznaniu o wartości 50 pln

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
LEKCJA GRY NA PIANINIE

Godzinna lekcja gry na pianinie.

Lekcji udzieli Christos - artystyczna dusza, wokalista z profesjonalnym wykształceniem akademickim. Gra na pianinie, śpiewa barytonem.

Realizacja w Poznaniu.

Termin do uzgodnienia


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - KRAKÓW

Hania* zaprasza na spacer dla Tekli po Krakowie!

Chodź na wycieczkę po Krakowie! Możemy umówić się na leniwy brunch w weekend (albo w środku tygodnia, jak wolisz) i przejść się po tym, co turystyczne albo całkiem poza szlakiem. Możemy się umówić na szalony tour po krakowskich knajpach do rana – tych z topu trip advisora i tych tylko dla znajomych królika. Wszystko do dogadania, Ty dajesz kaskę dla Tekli – ja daje skoncentrowaną wycieczkę po tym czego warto doświadczyć w Krakowie, sporo tajemnej wiedzy lokalsa, pozytywnej energii i fajnych ludzi, którzy na pewno do nas dołączą.

Termin do uzgodnienia.

* zdjęcie akurat z nocnego spaceru po Poznaniu. Hania to ta po prawej ;)

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
Lekcja andaluzyjskiego przez Skype

Nasz człowiek w Andaluzji - Asia, władająca biegle kilkoma trudnymi językami, z wyjątkowymi zdolnościami pedagogicznymi - przez skype wtajemniczy Cię w meandry dialektu andaluzyjskiego!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
Bilet dla Wystawcy - Babi Targ w Poznaniu

W zamian za wsparcie leczenia Tekli organizatorka Babiego Targu oferuje stoisko wraz z biletem dla pomocnika i rezerwacją wieszaka oraz z pierwszeństwem wejścia na najbliższy Babi Targ w Poznaniu, który odbędzie się jesienią 2019! Data wydarzenia ogłoszona będzie pod koniec lipca i będziemy o niej informować w aktualnościach.

www.facebook.com/Babilad

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - GDYŃSKI SZLAK MODERNIZMU

Gdyński Szlak Modernizmu to spacer po Gdyni jakiej nie znasz! Szczególna gratka dla fanów modernizmu i architektury. Na spacer zaprasza Witold - znawca kultur, języków i pszczół, czyli nasz człowiek w Gdynii. Spacer trwa około 3 h.

gdyński szlak modernizmu 

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - BRUKSELA / ANTWERPIA

Szymon - nasz człowiek w Belgii. Jest kompozytorem związanym ze światem tańca współczesnego. Jego muzyka wielokrotnie rozbrzmiewała w najważniejszych teatrach oraz salach koncertowych na całym świecie, między innymi w Operze w Sydney, na Festiwalu w Awinionie oraz BAM w Nowym Jorku.

Szymon zaprasza na spacer po belgijskim mieście. Do wyboru Bruksela lub Antwerpia, oba te miejsca nie mają dla niego tajemnic.

Dojazd do Belgii na własną rękę.

Termin do uzgodnienia. 


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - Puszcza Białowieska

Spacer po Puszczy Białowieskiej wybranym szlakiem

Maria - filolożka, księgarka, pracuje dla agencji autorskiej czyli łączy pisarzy z czytelnikami i instytucjami. Kiedy tylko może jeździ w okolice Białowieży. Może pilotować wyprawę kilkudniową (Ty mówisz, ile chcesz wydać, ona to koordynuje, łączy Cię z najfajniejszymi noclegami i przewodnikami) albo zaprosić na kilkugodzinny spacer znanym jej szlakiem. 


Dojazd we własnym zakresie.

Termin i szczegóły do ustalenia.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
PŁYTA Z PODPISAMI/ BABU KRÓL i SMUTNE PIOSENKI

Płyta z podpisami

Babu Król i Smutne Piosenki NOWA FALA POLSKIEGO DANSINGU

smutne piosenki

babu król

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - CENTAL PARK, NY

SPACER PO CENTRAL PARKU W NOWYM JORKU

Któż nie zamarzył kiedyś, żeby połazić po zielonej trawie w jednym z najbardziej filmowych miejsc na ziemi?! Macie okazję! Przewodnikiem będzie poznański ambasador kultury niezależnej, filmowiec i znawca najbardziej intrygujących zakątków internetu Maciej!

To na pewno będzie niezwykły czas!

Do Nowego Jorku trzeba dotrzeć na własną rękę!

Termin do uzgodnienia!rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 50 zł i więcej
LEKCJA ŚPIEWU

Lekcji udzieli Christos - artystyczna dusza, wokalista z profesjonalnym wykształceniem akademickim. Gra na pianinie, śpiewa barytonem.

Realizacja w Poznaniu.

Termin do uzgodnienia

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 50 zł i więcej
SPACERY DLA TEKLI - REYKJAVIK

SPACER PO REYKJAVIKU

Mają tam podgrzewany ocean, mur berliński, studio architekta jakiegoś i 3 baseny w zasięgu nóg. Nawet jogę się da dorzucić! Przewodnikiem będzie Kacper - poznańsko-reykjawicki Wiking!

To będzie niezapomniana godzinka bądź dwie!

Do Reykjaviku trzeba dotrzeć na własną rękę!

Termin do uzgodnienia!


rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 60 zł i więcej
Broszka kwiat vintage

Broszka kwiat vintage. Mosiądz zdobiony sztrasami, lata 50/60te. Wymiary ok. 5,5cm x 3cm

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
Broszka

Broszka - współczesny projekt pochodzący ze Szwecji inspirowany modernizmm. Metal zdobiony ceramiką. Wymiary: około 3,5cmx3,5cm

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 70 zł i więcej
LAS W SŁOIKU

Las w słoiku od Natalii - dbajmy o świeżą dostawę tlenu!


Odbiór osobisty w Poznaniu.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 75 zł i więcej
Plakat od Adchitects

Plakat od Adchitects – zaprojektowany przez Mirka, jednego z designerów w adchitects i wykonany w technice sitodruku w ramach warsztatów.

facebook.com/adchitects/

rozwiń

wybrano 3 razy (pozostało 0 z 3)

Wpłać 80 zł i więcej
Makrama na kwiatek
Wykonana ręcznie makrama na kwiatek. Preferowany odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 80 zł i więcej
MYDŁA OD NATALII

Mydła od Natalii - zestaw 3 dowolnych mydeł


Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 80 zł i więcej
KSIĄŻKA od ZAKAMARKÓW ( z autografem autorki)

„Raz, dwa, trzy, Piaskowy Wilk” Åsy Lind z ilustracjami Kristiny Digman. Książka z autografem autorki.

Åsa Lind pokazuje świat na pograniczu rzeczywistości i dziecięcej fantazji, świat widziany oczami dziecka. Jest bardzo świadoma języka, smakuje go i bawi się nim, podobnie jak robią to dzieci. Rysunki Kristiny Digman w znakomity sposób współtworzą klimat opowieści. 45 niezwykłych opowiadań o Piaskowym Wilku i Karusi w jednym tomie.

Obiór osobisty w siedzibie Wydawnictwa Zakamarki lub przesyłka kurierska Poczty Polskiej 48h na koszt wydawnictwa.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 80 zł i więcej
KSIĄŻKA od ZAKAMARKÓW ( z autografem autorki)

„Prezent dla Cebulki” Fridy Nilsson z ilustracjami Marii Nilsson Thore. Książka z autografem autorki.

Wzruszająca opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia, ale też o każdej innej porze roku!

Obiór osobisty w siedzibie Wydawnictwa Zakamarki lub przesyłka kurierska Poczty Polskiej 48h na koszt wydawnictwa.
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
KSIĄŻKI od ZAKAMARKÓW

Zestaw książek: „Mama Mu czyta” i „Mama Mu nabija sobie guza” Jujji Wieslander z ilustracjami Svena Nordqvista z autografami autorki oraz „Mama Mu na sankach” Jujji i Tomasa Wieslanderów z ilustracjami Svena Nordqvista i autografem ilustratora.

Smakowite dialogi, szybkie zwroty akcji, niebanalny humor, świetna konstrukcja postaci i bogate w szczegóły ilustracje pełne niespodzianek dla spostrzegawczych. Przy książkach o Mamie Mu i Panu Wronie dobrze bawi się cała rodzina.

Obiór osobisty w siedzibie Wydawnictwa Zakamarki lub przesyłka kurierska Poczty Polskiej 48h na koszt wydawnictwa.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
SESJA TAROTA

Agata powróży z kart Tarota.

Sesja w Poznaniu.

Termin do uzgodnienia.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
KUBEK Z MUMINKAMI

Coś dla fanów Muminków.

Aga przekazuje  KUBEK Z MUMINKAMI  przywieziony w tym roku prosto z wioski św. Mikołaja w Rovaniemi w Finlandii.

Zrób sobie prezent, nie tylko na gwiazdkę!
Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Strzyrzenie w Łukasz Buhl Hair Studio w Poznaniu

Możesz zmienić swój look z Łukasz Buhl Hair Studio! Dwie głowy ostrzyże Łukasz a dwie Bartek - wirtuozi nożyczek!

Termin do uzgodnienia.

www.lukaszbuhl.com


rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 0 z 4)

Wpłać 100 zł i więcej
Biały winyl Starzy Sida

Płyta STARZY SIDA, biały winyl gruby (180g), totalna końcówka limitowanej edycji, z imienną dedykacją na życzenie!

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 100 zł i więcej
Apteczka od Pomogę bo mogę

Apteczka zaprojektowana i wyposażona przez ratowników medycznych z wieloletnim doświadczeniem pracy "na ulicy".

Dzięki ich pracy, wiedzy i doświadczeniu otrzymujecie Państwo produkt, który został stworzony w jednym celu, jak najefektywniej pomagać ratować ludzkie życie.

Materiał Codura

Wymiary długość 18,5, szerokość 12 cm, wysokość 12,5


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 120 zł i więcej
KSIĄŻKI od ZAKAMARKÓW

Zestaw książek o Eli Catariny Kruusval: „Jabłonka Eli”, „Wszystkie psy Eli”, „Ela na plaży”, „Kwiaty od Eli”, „Ubranka Eli”, „Piłka Eli”.

Książki o Eli to ciepłe i zabawne historie obrazkowe dla najmłodszych szwedzkiej autorki i ilustratorki książek dla dzieci.

Obiór osobisty w siedzibie Wydawnictwa Zakamarki lub przesyłka kurierska Poczty Polskiej 48h na koszt wydawnictwa.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 130 zł i więcej
Zdjęcie autorstwa Tekli - most linowy.

Tekla przekazuje na zrzutkę dwa zdjęcia swojego autorstwa.

Wydruk cyfrowy zdjęcia na płycie PCV z podpórką z tyłu (ułatwia wieszanie na ścianie, podpórka zapewnia odstęp od ściany).

Na zdjęciu: Most linowy w Lesie.

Wymiar: 30/40 cm

Obiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybrała nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 130 zł i więcej
Zdjęcie autorstwa Tekli

Tekla przekazuje na zrzutkę dwa zdjęcia swojego autorstwa.

Wydruk cyfrowy zdjęcia na płycie PCV z podpórką z tyłu (ułatwia wieszanie na ścianie, podpórka zapewnia odstęp od ściany).

Rośliny + w tle samolot.

Wymiar: 30/40 cm

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 130 zł i więcej
Kocia poduszka od Bandit Queen Design

Wyjątkowa kocia poduszka w kolorze miętowym - rękodzieło od Bandit Queen Design.

#banditqueen.design

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Czerwony miś od Warsztatu Pracy

Czerwony miś od  Warsztatu Pracy (www.warsztatpracy.pl)  - małej

manufaktury mieszczącej się przy ul. Grobla 30 w Poznaniu. Preferowany odbiór osobisty lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
Poduszka ze złotym gepardem

Czerwona poduszka ze złotym gepardem od  Warsztatu Pracy (www.warsztatpracy.pl)  - małej manufaktury mieszczącej się przy ul. Grobla 30 w Poznaniu. Preferowany odbiór osobisty lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę.


rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
4 lekcje hiszpańskiego

Lekcje języka hiszpańskiego - 4 x 60 minut z dyplomowaną hispanistką na dowolnym poziomie! Możliwość realizacji od 1 sierpnia 2019 r.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 180 zł i więcej
Warszaty ceramiki w Glinianej Kuli

Voucher na warsztaty z ceramiki w Glinianej Kuli. Warsztaty trwają 4h ( tym 2h lepienia i  2h szkliwienia).

Warsztaty odbędą się w Poznaniu. Termin do uzgodnienia.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 200 zł i więcej
TAJSKI MASAŻ

TIGER TOUCH masaż tajski - Gosia specjalnie na rzecz Tekli przekazała voucher na dwugodzinny masaż tajski.

Masaż odbędzie się w Poznaniu. Termin do ustalenia.

www.facebook.com/tigertouchGosiaKuzdra

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 200 zł i więcej
Kobido - liftingujacy japoński masaż twarzy od TIGER Touch

Gosia funduje kolejny relaks, tym razem: Kobido - liftingujacy japoński masaż twarzy, sesja 1,5 h. Naturalna metoda odmładzania, silnie ujędrnia i dotlenia skórę twarzy. Masaż obejmuje twarz, dekolt i kark i wprowadza w stan głębokiego relaksu. (Przeciwskazanie: nadciśnienie) @https://www.facebook.com/tigertouchGosiaKuzdra/- do wykorzystania do końca października

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

przewidywana dostawa: 31 października, 2019

Wpłać 200 zł i więcej
MASAŻ KOBIDO od TIGER TOUCH

Gosia funduje kolejny relaks, tym razem: Kobido - liftingujacy japoński masaż twarzy, sesja 1,5 h. Naturalna metoda odmładzania, silnie ujędrnia i dotlenia skórę twarzy.

Masaż obejmuje twarz, dekolt i kark i wprowadza w stan głębokiego relaksu. (Przeciwskazanie: nadciśnienie) https://www.facebook.com/tigertouchGosiaKuzdra/- do wykorzystania do końca października w Poznaniu.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 200 zł i więcej
Wizjer od Avelewa wizjery

Niezwykły, piękny i wyjątkowy wizjer od Avelewa wizjery!


Preferowany odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze nagrodę


www.facebook.com/avelewawizjery

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 290 zł i więcej
PLECAK IKAT

Plecak to unikatowy projekt ikat, o wzorze plemiennym z wizerunkami przedstawiającymi elementy z lasu deszczowego.

Plecak jest ręcznie tkany przez lokalnych artystów na Borneo za pomocą rattanu i liny. Sprawdza się idealnie na przechadzki po mieście, na plaże lub po prostu  matę do yogi.

Ramiączka plecaka można regulować. Wnętrze zawiera jedną zamykaną kieszeń. Uniwersalność tego plecaka pozwala nosić go jako poprzecznie lub torbę na ramię.


Rozmiar:

średnica : 19 cm

wysokość : 33 cm

pasek: 90 cm 

Odbiór osobisty w Poznaniu lub wysyłka na koszt osoby, która wybierze tę nagrodę.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

796 495 zrzutek

i zebrali

614 527 304 zł

A ty na co dziś zbierasz?