id: 7gh6jz

Gryzaki naturalne dla Schroniska w Poznaniu

Gryzaki naturalne dla Schroniska w Poznaniu

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 067 287 zrzutek i zebrali 1 163 182 906 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

• Schronisko dla zwierząt w Poznaniu •


Miejska placówka, która dba o bezdomne zwierzęta znajduje sie od lipca 2021 roku w nowym miejscu, przy ulicy Kobylepole 51. Nasze budynki przystosowane są zarówno dla psów, kotów, jak i gryzoni oraz zajęczaków. Kompleks posiada osobne dla danego gatunku szpitale, w których pracuje cały zespół ludzi od lekarzy weterynarii, techników, opiekunów zwierząt czy pracowników biura zajmujących się adopcjami naszych podopiecznych. Opiekunowie o ogromnych sercach codziennie doglądają swoich podopiecznych i dbają o ich komfort. Wraz z naszymi wolontariuszami oswajają i stają się ich towarzyszami w tej trudnej wędrówce, tak aby znalazły swój bezpieczny dom. Naszym celem jest przede wszystkim stworzenie takich warunków, aby problemy behawioralne, które wiele z nich posiada wypracować tak, aby były otwarte na ludzi i inne sytuacje, które przez ich przeżycia stają się czasem bardzo dużą trudnością. A co za tym idzie znalazły dom.
W czym naszym pracownikom i wolontariuszom pomóc mogą naturalne gryzaki o które prosimy? Znajdziecie odpowiedź poniżej ☺️


fc45d68fb63ed97e.jpg

• Czym są gryzaki naturalne? •


Nasi podopieczni są dla nas najważniejsi dlatego staramy się robić wszystko co w naszej mocy, aby schronisko było dla nich przystankiem w drodze pomiędzy tamtym, często złym życiem a nowym, tym do końca... Gryzaki o które prosimy to przede wszystkim najzdrowsza forma naturalnej pielęgnacji uzębienia u psa. Jednak mają jeszcze jedną najważniejszą rolę dla podopiecznych Schroniska. Gryzaki takie nie dość, że wyśmienicie smakują każdemu spragnionemu smakołyków psu, mają też dzielnie "terapeutyczne". Jednak wiele zwierząt ze względu na brak domu, czułego opiekuna musi codziennie spierać się z nudą, lękami a w najgorszych przypadkach z depresją. Gryzaki naturalne wypełniają te luki. Otrzymywane od wolontariuszy lub opiekunów - wzbudzają zaufanie. Pobudzają zmysły węchu i smaku, ponieważ gryzaki są w dużej mierze bardzo wonne. Pies na pewien czas ma dodatkowe zajęcie - głównie wtedy, gdy nie ma obok niego żadnego człowieka i pozostaje mu jedynie sen lub szczekanie na współlokatorów z boksów obok. Rozładowując napięcie powodują też, że nasi podopieczni zaczynają nam ufać i praca z nimi przynosi efekty. To naturalna pomoc, która jest pewnego rodzaju również nagrodą w nauce.
Chcielibyśmy, by każdy pies w naszym schronisku otrzymał choć jeden gryzak naturalny na tydzień. Wierzymy w moc empatii, dobrych chęci oraz poniekąd internetu, który poniesie naszą prośbę w dal i pomoże spełnić marzenia mieszkańców schroniska.


Gryzaki naturalne można dostarczyć do schroniska również osobiście jako dary. 


Dziękujemy Wam kochani Darczyńcy.

Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych oraz swoim.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 119

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków