id: 7ghya4

Kontynuacja studiów malarskich w Evolve Artist online

Kontynuacja studiów malarskich w Evolve Artist online

Opis zrzutki

Co byś namalował gdybyś nie miał ograniczeń?

Takie motto ma edukacyjny program malarski Evolve Artist a wiem, że oni nie rzucają słów na wiatr.


Wzięłam udział w wyzwaniu organizowanym przez Evolve Art Academy w Hillsborough w New Jersey i zostałam laureatką głównej nagrody - pierwszej części programu znanego ze swojej specyficznej metody i spektakularnych efektów. Są to angażujące czasowo i gruntowne studia online, o których myślę od lat. Zawsze były jednak poza moim zasięgiem. Teraz dostałam niezwykłą szansę (to pierwszy taki przypadek w dziejach Evolve) i chcę opłacić resztę kursu oraz wynajem pracowni na czas, kiedy nie będę mogła brać płatnych zleceń. To wciąż za dużo, nawet przy pomocy najbliższych, dlatego zwracam się do Was o pomoc, bo wiem, że nawet z niewielkich kwot uda się złożyć potrzebną sumę.


Jestem absolwentką krakowskiej ASP i wiem, że dla artysty malarza nauka nigdy się nie kończy. Po latach angażowania się w różnorodne prace i projekty plastyczne skupiłam się na malarstwie i mam pierwsze sukcesy. W tym roku jednak moje obrazy utknęły w dwóch zamkniętych galeriach, kilka wystaw w ogóle nie doszło do skutku a parę zostało odłożonych na nieznany termin. To dobry czas na szlifowanie warsztatu.


Mam świetne pomysły, mnóstwo projektów, które czekają tylko na moją rękę i oko. Chcę je zrealizować a program Evolve Artist da mi do tego realne umiejętności.


Chcę też dać coś od siebie: nagrody za wpłaty zawierają obrazy i grafiki z ostatnich lat. Posiadam prawa autorskie do każdego z dzieł. Przygotowałam też świąteczne niespodzianki i mini kurs rysunku oparty na moich najlepszych doświadczeniach. Tu można je obejrzeć i wybrać, zapraszam!

https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki


Wpłacający 50

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze 7

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Gwiazda na świąteczną kartkę i nie tylko

Wzór gwiazdy kolędniczej w różnych rozmiarach do wydruku w dowolnej ilości. Można pokolorować, przerysować, wyklejać, wydrukować na kalce i powiesić w oknie lub na choince, słowem - czego dusza zapragnie. Gwiazdy kolędnicze to ostatnio mój ulubiony motyw świątecznej dekoracji.

Szczegóły w katalogu:

https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Zestaw Gwiazd Kolędowych i szopka

Przygotowałam trzy wzory gwiazd kolędniczych do wydruku w dowolnej ilości oraz szopkę świąteczną do samodzielnego montażu. Inspiracja i wyzwanie. Dla nudzących się dzieci i dorosłych spędzających ciemne wieczory w domu.

Szczegóły w katalogu: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 60 zł i więcej
Tajemnica Trzeciego Wymiaru

Mini kurs rysunkowy dla dzieci (i dorosłych) o głębi na płaskiej kartce. Składa się z sześciu części w plikach pdf. Szczegóły w katalogu: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 100 zł i więcej
Kwiat z Zielnika Fantastycznego

Cały zielnik pełen dziwnych kwiatów wyrosłych z dzikiej i nieokiełznanej wyobraźni katalońskiej poetki Merce Rodoredy oraz moich skojarzeń i osobistych symboli. Nagrodą jest wybrana kopia ilustracji, sygnowana. Profesjonalny druk atramentowy na papierze 180g/m wielkości 20cm x 19cm na arkuszu o rozm. 30cm x 30cm.

Katalog: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

Katalog osobny ilustracji: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/rodoreda

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Kot Schroedingera albo Dziewięć żywotów kota - w pudełkach

Dziewięć pudełek, dziewięć startów w życie, każdy inny. Czy postawa wpływa na los czy odwrotnie? I czy kot na obrazie moze równocześnie być żywy i nie? Seria grafik cyfrowych, profesjonalny druk atramentowy na papierze 180g/m, sygnowana i limitowana do 30 sztuk. Nagrodą są dwie wybrane grafiki z serii "Kot Schroedingera" w formacie A4, lub jedna grafika z serii "Dziewięć żywotów..." w formacie A2 (42cm x 59,4cm).

Katalog zrzutki: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

Katalog osobny grafik: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020.kotschr.dwojtylak


wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 200 zł i więcej
Tarcza Antykryzysowa

To moja osobista odpowiedź na kryzys, obecny i każdy inny, który jest częścią ludzkiego życia. Myślenie magiczne, które leży u samych korzeni malarstwa powołało do życia Tarcze, które przenoszą stany i emocje chroniące nas w trudnych chwilach. Nagrodą jest obraz malowany farbą anilinową na papierze akwarelowym, rozmiar 40cm x 30cm, oprawiony w passe-partout 50cm x 40cm, z imienną dedykacją na odwrocie. Proszę o kontakt które są dostępne.

Katalog tutaj.

wybrano 2 razy (pozostało 2 z 4)

Wybieram
Wpłać 350 zł i więcej
Pejzaż z pleneru

Wyjazdy plenerowe zaprowadziły mnie w niezwykłe okolice Podlasia, w tym Drohiczyn, oraz w jurajskie dolinki podkrakowskie. Akryl na kartonie, rozm. 35cm x 50cm (mniejszy) oraz 50cm x 70cm (większy). Nagrodą jest wybrany obraz ze zbioru.

Proszę o kontakt, które są dostępne.

Katalog: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

wybrano 4 razy (pozostało 6 z 10)

Wybieram
Wpłać 2000 zł i więcej
Obraz z cyklu Miejsce.

Budynek na sycylijskiej plaży skonstruowany przez chaotyczną zabawę wiatru i ja, tropem cieni i świateł szukająca w nim sensu. Nagrodą jest jeden obraz z tego cyklu. Akryl na płótnie, rozm. 80cm x 80cm.

Możliwość obejrzenia obrazu na żywo w Krakowie lub przesłania lepszej jakości zdjęć. Proszę o kontakt w sprawie dostępności.

Katalog: https://issuu.com/dominika.wojtylak/docs/2020-dw-katalog_zrzutki

(pozostało 4 z 4)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

625 320 zrzutek

i zebrali

376 297 887 zł

A ty na co dziś zbierasz?