id: 7heu72

Na FIlozofa niemowe♥️

Na FIlozofa niemowe♥️

Nasi użytkownicy założyli 1 036 376 zrzutek i zebrali 1 105 113 927 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej, zbieramy na naszego małego filozofa niemowę- a dlaczego taka ksywka ? Historia jest bardzo długa… nie wiem czy masz tyle czasu 😂 Postaram się szybko streścić, może jednak interesuje Cię telenowela nastoletniej matki dziecka z niepełnosprawnością to rób herbate i chodź♥️.

18- sto latce w ciąży powiedziano, że jej syn urodzi się z wodogłowiem fajnie co …?

po porodzie okazało się, że to jednak Rozległe poszerzenie lewej komory bocznej- pokrwotocznej etologii. = niedowład połowiczny prawostronny. Wiele badań, godziny rehabilitacji, mnóstwo przepłakanych wieczorów, codzienny strach o lepsze jutro. Odbijanie się od drzwi do drzwi wielu neurologów .

w końcu na swoje 2 urodziny Natan wstał, chodzi ! Mamy sukces, potem kolejne małe WIELKIE sukcesy - samodzielne jedzenie, trzymanie pionu, trzymanie śliny ! Będzie dobrze myślimy ! Bah! Natan porusza się sam, chodzi, biega, skacze. Okazało się, że Natan ma problemy z mową i komunikacją z innymi. Porozumiewa się za pomocą gestów i komunikatora. Nie poddajemy się, już 8 lat walczymy nieustannie o jego mowę. Udało nam się wypracować parę słówek ale wciąż ciśniemy do przodu ♥️ Będzie nam baaaaaardzo miło jeśli wesprzesz naszą zrzutkę na rehabilitacje naszego filozofa ♥️♥️♥️

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 27

 
Dane ukryte
ukryta
MA
Magda
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
AP
Ania
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
AK
Andrzej Kalowski
MR
Magdalena
ukryta
PB
Ruuuudy !
100 zł
KK
Konrad Kalowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!