id: 7hjekk

By skrzywdzony mógł żyć i znów uwierzyć w ludzi

By skrzywdzony mógł żyć i znów uwierzyć w ludzi

870 zł 
z 2 000 zł
43%
4 dni do końca
22 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Wydatki rosną, a suma na zrzutce nie bardzo…

    lddfc0a8db46142f.jpeg

    x1435c808fc58653.jpeg


    mcd95d10c3eaee49.jpeg

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Imbir długo błąkał się po ulicach w poszukiwaniu jedzenia. Na pewno kiedyś miał dom, o czym świadczył zawieszony na szyi dzwoneczek. Ktoś zadbał o wyposażenie kota w obróżkę, ale na szczepienia i kastrację nie starczyło widocznie wyobraźni. Coraz gorzej wyglądający kot, mający kłopot z samodzielnym zdobyciem pożywienia, oblany przez „życzliwego” lepką i śmierdzącą substancją nie wzbudzał sympatii przechodniów. Chudł, chorował, końcówki uszu świadczą o licznych odmrożeniach. Widać, że przeszedł koci katar i inne nieleczone infekcje. Był silny, przeżył. Nieleczony wrzód na oku albo uraz sprawił, że coraz gorzej widział, coraz słabiej radził sobie na zewnątrz. Przeganiany nie stracił wiary i sympatii do ludzi. U nich szukał pomocy.


Nie wiadomo, jak długo cierpiał, zanim ktoś zwrócił uwagę na wynędzniałego rudego kota, umieścił go w lecznicy, zabrał do domu tymczasowego. Okazało się, że pomoc przyszła w ostatnim momencie. Silny stan zapalny pyszczka, ropiejące dziąsła, nadżerki nie pozwalają mu na normalne jedzenie. Przewlekły stan zapalny jelit i trzustki sprawia, że kondycja kota jest nadal zła. Jest zbyt słaby na konieczne operacje, a jednocześnie bez nich jego stan nie ulegnie poprawie. Ma silną niedokrwistość, wymaga kolejnych badań określających, czy stan ulega poprawie. Potrzebna jest też sanacja jamy ustnej, kontrola okulistyczna, później kastracja, szczepienia. Morze wydatków – a to tylko jeden z naszych nadprogramowych podopiecznych.


Imbir nadal kocha ludzi. Nie stracił wiary, że u nich właśnie znajdzie pomoc. Ufnie znosi zabiegi pielęgnacyjne i przyjmuje leki, chociaż z pewnością nie jest to dla niego przyjemne. Postanowił żyć i nie możemy go zawieść, jak zrobiło to wielu innych ludzi w jego życiu. Pomóżcie nam uratować tego dzielnego, kochającego kota. Każda wpłata ma znaczenie, z każdą złotówką zwiększają się jego szanse na dobre życie bez bólu, głodu i zimna. Wspólnie dajmy Imbirowi nowy, lepszy świat!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 22

 
Dane ukryte
50 zł
EW
Orion i Mame
20 zł
EG
Abija
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IJ
Iza Jąderek
100 zł
IW
IzaW.
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

863 894 zrzutki

i zebrali

760 294 174 zł

A ty na co dziś zbierasz?