id: 7jfkx2

Otworzenie wymarzonego salonu masażu pod Krakowem :)

Otworzenie wymarzonego salonu masażu pod Krakowem :)

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 170 056 zrzutek i zebrali 1 219 170 309 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć wszystkim!

Nazywam się Ania Krzemińska i wraz z moją przyjaciółką i współlokatorką, a jednocześnie koleżanką ze studiów - Magdą Lichoń - mamy jedno wspólne marzenie - otworzenie salonu masażu. :) Studiujemy (już na trzecim roku) fizjoterapię na Uniwersytecie Jagiellońskim, obie posiadamy dyplom z certyfikatem w zakresie masażu. Mamy pomysł, mamy plan, mamy lokal pod Krakowem - w tych okolicach nie ma podobnych lokali (potrzebny jest tylko lekki remont), mamy klientów, którzy czekają na otwarcie, mamy wsparcie, mamy mnóstwo energii i zapału, mamy przysłowiowy "łeb na karku" jeżeli chodzi o organizację i zarządzanie, no mamy wszystko, oprócz pieniędzy na start, na zakup podstawowego wyposażenia salonu. :(

Dlatego też zwracam się w imieniu swoim i Magdy do Was, moi drodzy, o pomoc!

Staramy się pozyskać finanse skąd tylko się da, bierzemy udział w konkursie o dofinansowanie z UE, rodzice chcą nam pomóc, natomiast my nie chcemy brać od niech jakichkolwiek pieniędzy. Studiujemy dziennie, dodatkowo pracujemy, wszystkim chcemy zająć się jak będziemy mieć więcej czasu, czyli już po obronie pracy licencjackiej, dlatego też czas zrzutki jest taki długi.

Jeżeli nam się uda otworzyć salon - chcemy studiować dalej, pójść na studia drugiego stopnia, zaocznie się dokształcać, robić kolejne kursy i od poniedziałku do piątku znajdować się w firmie.

Nie bez powodu mówię o firmie, ponieważ jeżeli pomysł nam "wypali" (a taką mamy nadzieję) chcemy rozwijać się dalej i stworzyć salkę rehabilitacyjną. Na wszystko niestety potrzeba pieniędzy, których jako studentki aż w takich sumach nie posiadamy.

Cóż, nie pozostaje mi nic, jak tylko liczyć na Wasze dobre serca!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam, odpowiem na wszystko z miłą chęcią.

Pozdrawiam Was gorąco!

Trzymajcie za nas kciuki! :)

SALON MASAŻU

SALON MASAŻU

chcę spełnić swoje marzenie!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1

 
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!