Na działanie serwisu meteo-krosno.pl ID: 7jg8p9

225 zł z 500 zł

45%

225 zł

z 500 zł

11 dni

do końca

10

wspierających
45%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą pasjonatów meteorologii z Krosna. Od kilku lat prowadzimy portal meteo-krosno.pl ostrzegając mieszkańców powiatu krośnieńskiego (i nie tylko) o niebezpiecznych zjawiskach meteorologicznych, a także o pogodzie na nadchodzące dni. Zakupiliśmy stację meteo, która zbiera dane o lokalnym klimacie nieprzerwanie już od 2017 roku i pomaga nam lepiej przewidzieć czy jutro będzie padać czy świecić Słońce. Przybliżamy również niektóre podstawowe elementy meteorologii pod szyldem Meteo Info.

Niestety jak większość pasji i ta generuje pewne koszty m.in. utrzymanie hostingu, domeny. Naszym celem na 2020 rok jest rozszerzenie działalności na całe podkarpacie i ostrzeganie na poziomie województwa, jednak wiąże się to z większymi kosztami, dlatego zwracamy się do Was drodzy Fani z prośbą o pomoc w realizacji projektu Meteo Krosno, a już niedługo Meteo Podkarpacie. Liczy się dla nas każda złotówka. Mamy też w planach zakup aparatury pomiarowej natężenia promieniowania słonecznego oraz nowego ultradźwiękowego czujnika prędkości wiatru.

Sezon burzowy 2020 zbliża się wielkimi krokami, ale i my przygotowujemy się do niego z rozmachem. Nowością będą np. relacje na żywo prowadzone za pośrednictwem naszej strony intenretowej i wiele innych rzeczy.

Wpłacający10

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MG
Marzena Gałuszka
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Ł
Łukasz
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
E
ewa wal
5 zł
K
KROPECZKA
4 zł
Mateusz Świerk
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

436 309 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?