id: 7jgcg5

Fullmetal Alchemist The Musical - Ostatni Polski Musical Cosplayowy

Fullmetal Alchemist The Musical - Ostatni Polski Musical Cosplayowy

Nasi użytkownicy założyli 1 178 434 zrzutki i zebrali 1 232 009 635 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności10

 • Dodatkowy Cel 4 - MISJA WYKONANA

  Dziś, na miesiąc przed premierą spektaklu, zapraszamy was na dodatkowy projekt jaki zrealizowaliśmy właśnie dzięki waszemu wsparciu. Dziękujemy i zapraszamy na krótki (ale ekscytujący!) seans!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutkiib3d7206f1c2f0fc.png
Czas na finał godny tej zakręconej podróży!

Przybyliśmy tutaj wszyscy razem — niestrudzony cast, współpracujący z nami artyści oraz nasza wyjątkowa publiczność. I tylko razem damy radę naszemu ostatniemu wyzwaniu — Fullmetal Alchemist the Musical! Już  ̶2̶7̶ ̶c̶z̶e̶r̶w̶c̶a̶ ̶2̶0̶2̶0̶ [uwaga! data premiery ulegnie zmianie ze wzgledu na pandemie covid-19] na scenie Magnificonu w Krakowie, premierę mieć będzie nasz finalny fanowskie przedstawienie.

Tworzymy go na podstawie zaawansowanej alchemii i sprawdzonej formuły - 50% znakomitej mangi + 50% świetnego musicalu. W tym roku tworzymy fuzję serii Fullmetal Alchemist oraz The Greatest Showman, znanego również jako Król Rozrywki.


Teraz, na początku tej przygody, stoimy przed wieloma wyzwaniami jeszcze sami. Wiemy, że musimy dać z siebie wszystko i... że nie damy rady bez Was. Zapraszamy więc w nasze szeregi — wesprzyjcie nas w tej ostatniej przygodzie!

a1af6739408e5339.png


Z przyjemnością ogłaszamy że:

Premiera musicalu odbędzię się podczas konwentu Magnificon w Karkowie 18 Grudnia 2021


Informujemy również że ulegnie zmianie:

Termin i warunki doręczenia nagród.

W związku z zaistniałą sytuacją i zmianą terminu premiery spektaklu, zmieniamy ogólny termin doręczenia nagród z "czerwiec 2020” na :


a) “do tygodnia przed premierą” dla następujących nagród:

- Przepustka Priorytetowa

- Wejściówki (dowolnego rodzaju)

- Miejscówki VIP

- Zaproszenie na Próbę

Nagrody związane bezpośrednio z datą i miejscem spektaklu będą obowiązywać i działać zgodnie z pierwotnymi założeniami, na dowolnym evencie podczas którego premierę będzie miał musical.


b) “do tygodnia po premierze” dla wszystkich nagród w wariancie WYSYŁKOWYM (tyczy się to daty nadania przesyłek)


c) “do dnia premiery” we wszystkich innych wypadkach. Odbiór nagród rzeczowych na stoisku musicalowym będzie możliwy podczas eventu, na którym odbędzie się premiera.

fbc99b3698922dd7.png

2017: Yuri on Ice!!!

Pierwszy musical jaki stworzyliśmy. Łyżwy, marzenia o mistrzostwie połączone z... Grease! Przetłumaczoną wersje sprezentowaliśmy twórczyniom anime podczas Japan Expo 2017 w Paryżu.


2018: Atak Tytanów

Nasze drugie show i pierwsze wsparte przez Was! Osiągneliśmy 164% sukcesu na naszej zbiórce i podwoiliśmy czas trwania spektaklu! Uderzyliśmy też w znacznie poważniejszy ton, któremu tym razem towarzyszyła oprawa muzyczna inspirowana filmem Dzwonnik z Notre Dame.


2019: My Hero Academia

Musical, który wymagał prawdziwie heroicznego wysiłku, i który osiągnął sukces na skalę PLUS ULTRA! W produkcję tego spektaklu, inspirowanego legendarnym High School Musical, zaangażowaliście się w oszałamiającym stopniu! Uskrzydliliście nas zrzutką wspartą w 270%, a my bohatersko podołaliśmy wyzwaniom produkcji tego półtoragodzinnego show.


2019: My Hero Academia — Christmas Special

Wasza ekscytacja musicalem przetrwała... O święty AllMighcie! Do grudnia! Pół roku po premierze musicalu wypuściliśmy więc teledysk — nasz świąteczny cover hitu Merry Christmas Everyone! Powstał dla Was i tylko dzięki Waszemu zrzutkowemu wsparciu!


e2ef62281f302645.png


xa6460727315d908.png


Przez wiele lat ten spektakl był tematem, jaki powracał w naszych szeregach i zawsze wspominaliśmy o nim tylko przyciszonym głosem. Wiedzieliśmy, że jego produkcja to wielkie wyzwanie, które nie pozwala nam kombinować i niwelować kosztów.

Potrzebujemy sprowadzić na scenę alchemię, musimy wyprodukować charakterystyczne lokacje i ożywić nie tylko postacie ludzkie, ale i ... ogromną, płytową zbroję (nie wskazując nikogo placami).

Nic się u nas nie zmieniło — praca przy musicalu to wolontariat. Nasi aktorzy sami i na swój koszt szykują kostiumy i tworzą charakteryzacje. Każda zaangażowana w produkcje osoba użycza nam swojego talentu i sprzętu, nawet i helper do Krakowa przyjechać musi na własny koszt. Nie marudzimy, robimy to, bo chcemy, i to z uśmiechem na ustach (i tylko czasem łzami w oczach). Finansowo nie jesteśmy w stanie naszej kompanii prosić o więcej. O naszym sukcesie decydujecie więc Wy!


b5cc8db0e6404937.png

Produkcja zbroi Alphonse'a Elrica to największy cios dla naszego portfela. Jest to nie tylko strój, który musi spełniać wiele standardów wizualnych, ale i jakościowych. W tej ogromnej puszce trzeba móc grać, przetrwać próby, dać radę zarówno na sesjach zdjęciowych, jak i na scenie. Na jego produkcję przeznaczamy ponad połowę funduszy zebranych w ramach naszego pierwszego celu!


Fullmetal Alchemist The Musical nie powstanie bez prób. W maju zaczniemy trenować naszych aktorów od zmierzchu do świtu, a ta mała armia musi się gdzieś koniecznie zmieścić! Wynajem lokacji na próby to nie podlegający żadnym dyskusjom wydatek.


Nasz pierwszy cel to zapewnienie spektaklowi fundamentów, na których możemy zbudować prawdziwe show!


b16fa01abcda773d.png

Drugi Cel to druga runda prób. Tym razem odbywających się już w Krakowie, w dniach poprzedzających musical. Nasz spektakl prezentowany jest tylko raz, więc musimy porządnie naoliwić musicalową maszynę, wyeliminować ostatnie błędy i przygotować się dla was jak najlepiej.


Drugi Cel to również najważniejsza sprawa dla wszystkich fanów naszych musicali, którzy nie mogą zobaczyć nas na żywo lub dla tych z was, którzy za nim zatęsknią — nagranie spektaklu w jakości nieustępującej poprzednim. Tysiące ludzi na całym świecie (to nie żart!) odnalazły to, co robimy w Polskim fandomie właśnie dzięki świetnemu zapisowi show.


Ten cel pokrywa więc dwie następne podstawy produkcji projektu.


ge991787142a2bc4.png

Można by wręcz powiedzieć, że osiągnięcie trzeciego celu decyduje o tym czy odejdziemy z rozmachem, czy po ciuchutku... W waszych rękach jest to, jaki spektakl chcecie zobaczyć!

Dzięki takiemu wsparciu nasze show przyozdobią dopracowane rekwizyty. Wyprodukujemy świetne, klimatyczne zdjęcia, które pozwolą tchnąć życie w towarzyszące nam na scenie animacje. Każda zebrana w tym celu złotówka to jeden dopięty guzik więcej.


Osiągnięcie tego celu pozwoli nam odetchnąć z ulgą.

Nie walczymy już bowiem o przetrwanie naszego musicalu, tylko o jego superanckie wykończenie!


zd847e53e3286b96.png

Uwaga, uwaga! Dekretem specjalnym, prosto z centrali ustanawia się: NOWY CEL!


Cel 4 to znak, że podwijamy rękawy i transmutujemy nasz czas w kolejne, bardzo przez was lubiane, dodatkowe części naszych musicali! Jeśli osiągniemy ten cel, to jeszcze przed premierą poznacie jedną z naszych piosenek — stworzymy z nią teaser/teledysk. To jednak nie koniec przyjemności! Jako że nasz spektakl będzie podzielony na dwa akty, przygotujemy dla was SPECJALNY* materiał, który umili wam czas w przerwie.

*nikt nie mówi na głos Olmajtutas, ale wszyscy o tym myślą.


Wszystkie zebrane środki, które przekroczą ten próg, zostaną wydane na zaspokajanie tych mniej ciekawych potrzeb produkcji — logistyka, logistyka i jeszcze raz mleko dla Edwarda. Również mniejsze rzeczy jak taśmy, markery, naklejki do obsługi stoiska czy  ̶3̶5̶ ̶l̶i̶t̶r̶ó̶w̶ ̶w̶o̶d̶y̶,̶ ̶2̶0̶ ̶k̶g̶ ̶w̶ę̶g̶l̶a̶,̶ ̶4̶ ̶l̶i̶t̶r̶y̶ ̶a̶m̶o̶n̶i̶a̶k̶u̶,̶ ̶1̶.̶5̶k̶g̶ ̶w̶a̶p̶n̶a̶.̶.̶.̶c̶o̶?̶d5e7bf52e67bb305.png

DORZUĆ SIĘ do naszego projektu! Jeśli możesz sobie na to pozwolić, masz pewność, że twój gest bezpośrednio wpłynie na powstanie musicalu. Nie damy rady bez tego typu wsparcia. W zamian nie tylko obdarzymy cię dozgonną wdzięcznością, ale oferujemy mnóstwo super nagród!


PODZIEL SIĘ INFORMACJĄ ze znajomymi, z rodziną, a nawet z przybyszami z innego imperium! Jest szansa, że nie słyszeli o tym przedsięwzięciu, a znajdą tutaj coś super dla siebie. Może nawet wybiorą się z tobą na Magnificon, by zobaczyć nasz spektakl?gdd24b75b6c98eaf.png


U nas wszystko rządzi się ZASADĄ RÓWNOWARTEJ WYMIANY! Za wsparcie przekazane na musical oferujemy Wam wyśmienite zestawy nagród. Od personalizowanych zdjęć, przez wyjątkowe zaproszenia do niepowtarzalnego albumu — na pewno odnajdziecie tutaj coś dla siebie!


Wasze wsparcie w tym momencie decyduje o tym, czy uda nam się zrobić nasze wymarzone show. Z tego powodu spora część nagród jest EKSKLUZYWNA dla naszych zrzutkowiczów!


Nasze nagrody występują w dwóch wariacjach:

wariant zwykły — do odbioru w sobotę na Magnificonie 2020 lub online (w wypadku Typowego Służbisty)

wariant wysyłkowy — do przekazanej kwoty doliczona jest cena wysyłki nagrody do dowolnego miejsca w Polsce. Nagrody wysyłkowe zostaną nadane w okolicach czerwcowej premiery, jednak nie gwarantujemy ich dostarczenia przed Magnificonem


By wybrać nagrodę, należy użyć jednej z opcji:

- "Wpłać na zrzutkę" [na górze strony] i zaznaczyć pożądaną nagrodę na liście przed dokonaniem płatności.

- "Wybieram" [na liście nagród] pod pożądaną nagrodą i kontynuować płatność.


Wpłaty na zrzutkę są możliwe nawet po zakończeniu akcji, jednak opcje z nagrodami są dostępne do 16 MAJA 2020.


Podanie swojego poprawnego i działającego adresu e-mail jest warunkiem odebrania nagród!

Wszelkie pytania dotyczące nagród i zrzutki należy kierować na: [email protected]


a00512d5fcc33252.png

Jedyny sposób, by śledzić postępy drużyny, brać udział w zamkniętych live streamach, podsłuchać fragmentów piosenek, zadawać niekonwencjonalne pytania i żyć tempem produkcji musicalu — to być zmiennokształtnym szpiegiem... albo zostać członkiem naszej sekretnej grupy na FB!

Start: 11 Maja 2020!

w6455f8fd29b9db5.png

Homunculus, mechanik lub alchemik... Któreś z nich na pewno zrobi specjalne zdjęcie typu Fansign z twoim imieniem albo ksywką! Fotki zostaną rozesłane najpóźniej do dnia premiery musicalu!

mffd9f41b2b6d6ef.png

Twoje imię i nazwisko oraz alchemiczny tytuł lub przydomek zostaną na zawsze połączone z naszym musicalem — znajdą się w naszych napisach końcowych! Wedle zarządzenia dowództwa, do najwyższych nagród przyznaje się najwyższy tytuł specjalny — producent, oraz oddzielną sekcję w napisach!

sff8f91a1a75306c.png

Hej, a możemy usłyszeć to jeszcze raz? Nie, aż do premiery całego musicalu na YouTube, naszych piosenek nie można posłuchać, nie można ich kupić ani nawet wypożyczyć... Jeśli jednak wesprzesz zrzutkę, nie musisz się tym wcale przejmować! Dostęp do playlisty uzyskasz krótko po premierze musicalu!

i16674acd786dc6e.png

Nasz musical swoją premierę online mieć będzie w najbliższych miesiącach po spektaklu. Nie pozwolimy jednak, by naszym wspierającym oczekiwanie się dłużyło! Zapraszamy was na specjalne, przedpremierowe watch party online! Super gratka dla super fanów oraz osób, które z jakiegoś powodu przegapią show na żywo! Termin wydarzenia: TBA.j60e3002ce744369.png

Plotki we wsi niosą, że podczas Magnificonu poza samym spektaklem, mają się też odbyć musicalowe atrakcje, meet&greet, Photo Op oraz Q&A... Dla naszych wspierających wystosujemy przepustki priorytetowe, aby mogli wszelkie kolejki ominąć i wejść na nasze atrakcje przed wszystkimi — warunkiem jest stawienie się na czas!

Lista atrakcji oraz przepustki zostaną przekazane do tygodnia przed eventem.

Przepustka Priorytetowa NIE jest wejściówką na Magnificon oraz nie obejmuje spektaklu!

u4b0afe4a7438836.png

Wybierasz się na Magnificon, by zobaczyć musical? Proszę, pozwól nam się ugościć i przyjmij od nas wejściówkę na event! W zależności od wybranej nagrody mamy je w różnych typach oraz ilościach: sobotnie i weekendowe, a także wejściówki dla tych, którzy przybywają solo lub ze swoją własną drużyną! Wejściówki zostaną przekazane do tygodnia przed eventem.

defbf70e0fc060ae.png

By zobaczyć musical zajmująć bardzo wygodne miejsce siedzące, z najlepszym widokiem oraz bez czekania w kolejce na spektakl — przygotowaliśmy miejsca godne oficerów!

Miejscówki VIP do waszych rąk zostaną przekazane do tygodnia przed eventem. 

l48d4b4c8a4166a1.png

Jedynym sposobem, by zobaczyć show na żywo więcej niż raz, to zobaczyć je również przed wszystkimi innymi — podczas Próby Generalnej. Odbywa się ona na terenie Magnificonu o bardzo sekretnym czasie i w mało sekretnym miejscu — na scenie głównej.

Uczestniczą w niej tylko jednostki najbardziej zdeterminowane i podobno mają całkiem sporo zabawy!

Zaproszenie na próbę (wraz z niezbędnymi informacjami na jej temat) zostanie przekazane do tygodnia przed eventem.ac6e5cdd889dba50.png

Specjalny upominek naszej produkcji. Jest to BARDZO POWAŻNA instrukcja alchemiczna. Pozwoli Wam zdać egzamin na państwowego alchemika na 6++++. Ilustracje do tej zagadkowej nagrody przygotowuje Hekkun, którego możecie znać ze znakomitej interpretacji graficznej Dark Shadowa z naszego poprzedniego musicalu.

u634274ba67b49f3.png

Te zdjęcia co prawda będą za duże, by schować je do portfela, ale w sam raz nadają się do oprawienia w ramkę lub powieszenia na ścianie. Zaraz obok zdjęcia córeczki tatusia! Zestaw składać się będzie z grupowych printów, na których uwiecznieni zostaną wszyscy bohaterowie naszej historii.

q42a692c97115687.png

Ten legendarny kalendarzyk można dostać tylko po północy od zaprzyjaźnionych sprzedawców w Centrali. Nikt jeszcze nie nagłośnił sprawy, ale podobno zawiera wyjątkowe ujęcia nóg i MINISPÓDNICZKI. Ku rozpaczy pułkownika niestety nie jest NSFW :)

o5d78e62c978c29e.png

W tym roku zamykamy wspaniały rozdział, który dla każdego z nas miał ogromne znaczenie. Będziemy go jednak wspominać z radością, przy porannej kawie czy zimowej herbacie. Ultimate Musical Kubek to mały przedmiot, ale jednocześnie ogromny hołd dla WSZYSTKICH naszych musicali. Zabierz ten specjalny upominek prosto do swojej kuchni!

b9ebe9fd6d7864ff.png

Nasz musicalowy program to nie tylko piękna pamiątka, ale i niepowtarzalny album cosplayowy. Nie ważne, która postać czy piosenka przypadła ci najbardziej do gustu, zawsze znajdzie się tutaj strona właśnie dla Ciebie. Jest to prawdziwy rarytas wśród wszystkich nagród.

b1616bcbcef7c0d3.png

Chcesz zacząć swoją przygodę z alchemią? A gdzie lepiej schować swoje alchemiczne bibeloty niż w bawełnianym worku z musicalowym motywem? Zaprojektowany przez nasze skrzydło artystyczne, z myślą o stylu i sztuce ilustracji ;)

a4d8f28aa26416e7.png

piękna statuetkę stworzymy własnymi siłami! Później opatrzymy ją opisem oraz świadectwem autentyczności, by w końcu wręczyć ją właśnie Tobie! Otrzymanie od nas Kamienia Filozoficznego to symbol wsparcia nas w dokonaniu niemożliwego. Twój wpływ na musical zakrzywia czasoprzestrzeń i chcemy to nagrodzić bardzo personalnie.


r187d33767db43cf.png

Kim jesteśmy?

Bardzo ambitną grupą hobbystów! Nie stoi za nami żadna organizacja, a nasze projekty powstają tylko dzięki skondensowanej pasji i kilogramie poświęcenia.

Za ten projekt odpowiadają między innymi:


Katarzyna Siedlecka [Kairi]

Pomysłodawczyni, główny reżyser, scenarzysta i logistyk projektu. Cosplayowa weteranka z licznymi tytułami na koncie. Esencji cosplayu upatruje w występach scenicznych. Nigdy nie śpi i lubi jeść.


Wiktor Urbanowicz [V. U. Noxcraft]

Organizator tej zrzutki, producent odpowiedzialny za merch i komunikacje z Wami. Już pół życia zajmuje się cosplayem i fotografią. Lubi ciemność i twierdzić, że nie ma rzeczy, której nie da się zorganizować...


Karolina Pawlik [Rai]

W tym całym rozgardiaszu dba o to, aby na scenie było na czym siedzieć, za czym chować i może jeszcze czym rzucać, czyli w skrócie — scenografią! Wyszukiwanie, zdobywanie i składanie elementów scenografii to jej działka i ma nadzieję, że będą państwo zadowoleni! Przy okazji stara się zawsze służyć pomocą ręką albo kilkoma — w zależności od potrzeb! PS. Lukrecja jest super.


Luiza Bobrowska [Luiza]

Project manager, cosplayerka z zamiłowania, profesjonalny pomocnik z powołania. Entuzjastka pracy i pomysłów Kasi.


Jakub Kołecki [Zel]

Prawa ręka Kasi z wieloletnim stażem. Nieoceniony przy pisaniu scenariusza i choreografii walk. Naczelny wodzirej każdego występu. Bez tej współpracy nie byłoby projektu. Lubi wrestling oraz memesiki.


Aleksandra Michalczuk [Cele]

Zajmuje się przypilnowaniem by wszystko brzmiało jak należy i z taką emocją, jakiej wymaga chwila! Bywa wszędzie, robi wszystko, żyje na kawie, bo po nocach czyta fanfiki, zamiast spać.


Joanna Lange [Lola]

Kaszubska cosplayerka wagi ciężkiej. W tym projekcie odpowiedzialna za zbudowanie i animacje postaci Gluttoniego.


Katarzyna Witerscheim [Panna N]

Utalentowana ilustratorka. Od lat czynnie i z sukcesami działa na polskiej scenie komiksowej. Projekt wspiera graficznie — śliczna ilustracja, która jest motywem przewodnim naszej kampanii powstała na jej tablecie.


OTP Creative Works

Yui i Cheeseman dbają o dźwiękowy aspekt projektu. To oni zawiadują legionem ludzi nagrywających głosy i montują piosenki. Kawał dobrej i ciężkiej roboty. Znają się na jedzeniu!


yf2b78bb524baf77.png

Na wszelkie Wasze pytania i sprawunki dotyczące zrzutki czekamy pod mailem: [email protected]


FAQ


??? > Co to jest Photo Op?

Z angielskiego photo opportunity — okazja na zdjęcia. W praktyce jest to szansa na zrobienie sobie selfie lub innej fotki, która odbywa się w zorganizowanych warunkach, w wyznaczonym miejscu i czasie. W wypadku Magnificonu będzie to główna i możliwe, że jedyna okazja na zdjęcia z naszym castem!


??? > Czym jest Fansign?

Kolejne zapożyczenie z języka angielskiego, które można by przetłumaczyć jako znak fana. Jest to zdjęcie, często humorystyczne, robione z dedykacja dla konkretnej osoby. Cosplayer może na nim np. trzymać kartkę z imienną dedykacją, napis na ciele lub cokolwiek innego przyjdzie jej bądź mu do głowy.

Nasze fotki będą dostarczane drogą elektroniczną!


??? > Co to Program?

Program to sprawdzona teatralna pamiątka i sposób zabrania ze sobą kawałka sztuki do domu, na zawsze. W tych klasycznych można znaleźć informacje o zaangażowanych aktorach, wstęp od reżysera lub pisarza i inne takie ciekawostki.

W naszym wydaniu program jest zdecydowanie bardziej wizualny (nie ma co ukrywać, jesteśmy cosplayerami i kochamy zdjęcia) i humorystyczny.


??? > Gdzie jest Yearbook? / Czemu wszyscy pytają o Yearbook?

Yearbook to tytuł PROGRAMU naszego zeszłorocznego spektaklu — My Hero Academia The Musical. Nazwa ta nawiązywała do amerykańskich albumów wydawanych na zakończenie szkoły i była tematycznie adekwatna do tamtego przedstawienia. W 2020 musicalowy program ukaże się pod inną nazwą.


Yearbook był super albumem. Pełnym ciekawostek, super specjalnych zdjęć, tekstów piosenek..Dlatego wszyscy o niego pytają :)


???> Czy oddzielne wpłaty można potem ze sobą łączyć?

Często dostajemy pytanie, czy przy wykupieniu więcej niż jednego progu będzie możliwość połączenia ze sobą wpłat by finalnie otrzymać droższe nagrody (próg osiągnięty przez sume wszystkich wpłat). Ze względu na duże zainteresowanie taką opcją, umożliwimy wybór pomiędzy kilkoma progami oddzielnie a jednym większym wszystkim wspierającym - po zakończeniu zrzutki. Jak zwykle detale będą na was czekać w mailu, który otrzymacie po zakończeniu naszej zbiórki.

Opcja łączenia nagród będzie obejmować wszystkie wpłaty które łapią sie na próg zawierający nagrody, co za tym idzie Fasolki oraz odpowiadające im wpłaty nie będą się wliczać w sume wpłat.


W tej sekcji w przyszłości pojawią się odpowiedzi na następne popularne pytania!


j2b504b4ed058f49.png


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 11

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Fasolka
Bardzo dziękujemy za wsparcie naszego Musicalu!Każda fasolka to kolejna dokręcona śrubka w ręce Edwarda ;)
10 zł

Kupione 135

Zakończona
Inne
Wojskowy Kundel
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonInstrukcja AlchemicznaZestaw Printów
50 zł

Kupione 33

Zakończona
Inne
Wojskowy Kundel + WYSYŁKA
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonInstrukcja AlchemicznaZestaw Printów+Wysyłka Poc...
65 zł

Kupione 19

Zakończona
Inne
#mechaniara
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonWejściówka na Magnificon (sobota) x1Instrukcja A...
100 zł

Kupione 14

Zakończona
Inne
#mechaniara + WYSYŁKA
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonWejściówka na Magnificon (sobota) x1Instrukcja A...
115 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Generał Minispódniczek
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonWejściówka na Magnificon (sobota) x2Instrukcja A...
150 zł

Kupione 10

Zakończona
Inne
Generał Minispódniczek + WYSYŁKA
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychPrzepustka priorytetowa - MagnificonWejściówka na Magnificon (sobota) x2Instrukcja A...
165 zł

Kupione 12

Zakończona
Inne
Skarb Hughesa
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowychMuscialowa PlaylistaPrzepustka priorytetowa - MagnificonWejściówka na Magnificon (we...
250 zł

Kupione 32

Zakończona
Inne
P O T Ę Ż N Y Major
Dostęp do grupy zakulisowejFansignWyróżnienie w napisach końcowych [PRODUCENT]Muscialowa PlaylistaPrzedpremiera OnlinePrzepustka priorytetowa - Magnif...
500 zł

Kupione 6

Zakończona

Wpłaty 334

preloader

Komentarze 45

 
2500 znaków
 • KP
  Katarzyna Podgórska

  Pozdrowienia dla wszystkich od mamy Natali i Agaty

  ukryta
 • Anna Jędrzejczak

  Gdybym mogła, to bym wam oddała wszystkie moje pieniądze, ale za coś do pierwszego trzeba wyżyć. Powodzenia!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nadszedł czas żeby też się dołożyć do tego wyjątkowego projektu.
  Mam nadzieję że wszytsko wyjdzie tak jak sobie zamarzyliście. Życzę wam wszytskiego najlepszego, bezproblemowych przygotowań i cóż, mam nadzieję że widzimy się na najbliższym magnificonie! Wspieram wasz projekt całym sercem, z pewnością musical wyjdzie wspaniały~♡
  A live jest cudowny, świetnie się bawie od prawie 6 godzin aż już mnie płuca ze śmiechu zaczęły boleć pffh

  ukryta
 • AT
  Agata Top

  Wiktor w spódniczce cudoo

  ukryta
 • IT
  Iza Trzeszczoń

  Chciałabym dedykację od Doriana. Pozdrawiam serdecznie.

  ukryta