id: 7kdspm

Siodło Daw Mag Giant

Siodło Daw Mag Giant

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 681 zrzutek i zebrali 1 217 069 806 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

qa45eba235c91e05.jpeg

Cześć!

Jestem 27 letnią dziewczyną z pasją! Pasją, której doskonalenie zajęło więcej niż pół życia. Jazda konna to sport niosący za sobą ogromne ryzyko i niestety bądź stety przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Kiedy po dłuższej przerwie związanej z wyjazdem za granicę postanowiłam wrócić do treningów zdarzył się wypadek, który zmienił wiele rzeczy w moim życiu. Spadłam i złamałam kręgosłup a dokładnie uszkodzeniu uległ krąg S3. Nie doszło do przerwania rdzenia kręgowego, jestem w stanie poruszać się o własnych siłach jednak sama jazda konna jest dla mnie bardzo bolesna już po niedługiej chwili.

Mimo wszystko nie poddaję się, nie chcę rezygnować, bo daje mi to radość jakiej nie da nic innego! Mój koń niebawem skończy cztery lata a to znaczy, że wielkimi krokami zbliża się czas, na który tak długo czekałam - zajeżdżanie. Dzięki uprzejmości i pomocy wielu życzliwych ludzi miałam już okazję wsiąść na chwilę na grzbiet Daylight'a, ale bez dostosowanego pod nas obu siodła nie możemy ruszyć z nauką dalej.

y119c038b881debe.jpeg

Stąd właśnie wziął się pomysł na zrzutkę. Siodło, na które zbieram nie wywołuje u mnie praktycznie żadnych dolegliwości bólowych jednak jego koszt przekracza moje możliwości. Wiem, że dzięki niemu będę mogła znowu choć przed nie martwić się o ból, wsiąść i przejechać się leśną ścieżką.

g9289a07da873830.jpeg

Dla wszystkich, którzy chcą śledzić nasze postępy, czy zapoznać się z nami lepiej zapraszam na instagram: attaccama

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 13

HI
Han
100 zł
MW
Matylda Wolko
50 zł
MC
Monika Czaplicka
50 zł
MB
Maciej Downar
50 zł
ZO
Zosix
10 zł
AK
Adrianna Kuchta
8 zł
 
Dane ukryte
6 zł
 
Dane ukryte
5 zł
CM
cezarythegelding M
5 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • MB
    Maciej Downar

    Wiem jak duzo szczęścia i radości daje Ci Deju i spotkania z nim. Siodlo na pewno pomoze zwiększyc więź między wami, poprzez wspólne treningi jak i czas spędzony we dwoje ;) a ja jako ze uwielbiam Twój śliczny usmiech i to gdy masz mega humor a Deju w tym Ci na pewno pomaga, chce się chociaż w jakiejś części sie do tego dołożyć bo zasługujesz na szczęście. Buziak 😘🤗❤

    50 zł