id: 7krh8g

Kot Rysiek. Pomoc w operacji

Kot Rysiek. Pomoc w operacji

Nasi użytkownicy założyli 1 155 958 zrzutek i zebrali 1 199 910 722 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie .Jestem właścicielką Ryśka prawie 3 letniego kota.Rysio mieszka z nami od zawsze jest jednym z kilku naszych kotów. Jest miziasty kochany przyjacielski ...taki kot człowiek. Spędzamy z nim masę czasu kąpie się z nami, funkcjonuje,gotuje. Jest kotem wykastrowanym ale wychodzącym na siku. Niestety jego ostatnie wyjście sprzed kilkunastu dni zakończyło się tragicznie.zostal potrącony przez samochód, zdołał dobiec do domu upadł i już się nie podniósł.po natychmiastowej wizycie weterynaryjnej okazało się że prócz obtarć siniaków jest także złamanie kości piszczelowej prawej spiralne z przemieszczeniem. Po kilkudniowej antybiotykoterapii i lekach przeciwbólowych oraz usztywnieniu nogi udało się, dziś Rysiek przeszedł operację ma założony stabilizator. Niestety koszty leczenia naszego cudaka nas przerastają.1500 zł stabilizator plus leki i co kilka dni wizyty kontrolne 500 zł. Wpłaciliśmy pierwsza ratę, następna rata za operację to 1 czerwca i potem jeszcze zdjęcie stabilizatora na koniec leczenia równie kosztowne. Dla Rysia liczy się każdy grosz, to młody kot który pragnie skakać i biegać a nie zostać kaleką.


Dziś wizyta kontrolna Ryśka jak goi się rana po oprercji . Dostaniemy następne leki ,które musi brać przez kilka tygodni.

W poniedziałek mieliśmy kontrolną wizytę, noga goi się dobrze zmieniony jest opatrunek.

Dziś była kolejna kontrolna wizyta, zmieniony opatrunek.

1 czerwca wpłacone 600 zł .serdeczne dzięki za każdą złotówkę. Zostało jeszcze 200 zł za operację i 400 zł za wyjęcie śrub narkozę i RTG w 9 czerwca. Każdy grosz jest dla nas ogromnym wsparciem


Jutro 29 mają o 17 wizyta kontrolna z RTG i narkozą,Rysiek będzie miał wyjęta jedna ze srob ze stabilizatora. Zobaczymy czy noga się zrasta trzymajcie kciuki. I niestety kolejna opłata 200 zł. Proszę o pomoc bo koszta nas przerastają .

.....wizyta odbyta . Rysiek po RTG nogi i wyjęty drut ze stabilizatora. Za dwa tygodnie kolejna wizyta. Doktor dał mi czas do końca miesiąca na uregulowanie należności za operację .a wizyty kontrolne opłacane oddzielnie .


Za tydzień będzie RTG złamania , może doktor już zdejmie jedną z 5 śrub które Rysiek ma w nodze


Niestety każda wizyta to kolejne koszta, które muszę pokrywać. A jeszcze 700 zł mam do uregulowania za operację Ryśka.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 28

JM
junikorn maly
20 zł
MR
Mariola
9 zł
LO
Lola
5 zł
ES
Emilia
10 zł
GS
Gosia Sz.
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PA
Patrycja
15 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MD
Magda
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!