id: 7kv8vy

Stawiamy Lilly na łapy

Stawiamy Lilly na łapy

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 066 375 zrzutek i zebrali 1 161 310 296 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Lilka ma dom ❤️

  Zostawiła po sobie ciepłe wspomnienia... nieopłacone rachunki z lecznicy i trochę zniszczeń w domu tymczasowym.

  Lilly jest już bezpieczna, ale żebym mogła pomóc kolejnemu dzieciakowi czekającemu w schronisku na dom muszę najpierw zamknąć jej rachunek.
  Będę wdzięczna jeśli pomożecie mi spłacić dług.
  Kontrolę morfologii przeprowadzi już nowa właścicielka Lilly, środki ze zrzutki zostaną przeznaczone na spłacenie dotychczasowych faktur i kosztów poniesionych na opiekę przez dom tymczasowy.

  image
  image
  image
  Bardzo dziękuję za dotychczasowe wpłaty i pomoc rzeczową.
  Będę wdzięczna, jeśli pomożecie mi dalej pomagać ❤️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Było ich 5... Lana, Leia, Loka, Lara i Lilly...


Małe, wesołe, puchate kuleczki. Radośnie wskakiwały na kolana domagając się pieszczot... Okrutny los sprawił, że 4 z 5 sióstr pokonała choroba i odeszły w schronisku w ciągu zaledwie tygodnia.

Lilly przeżyła. Ma ledwie pół roku, a już doświadczyła wszystkiego co w psim życiu najgorsze - porzucenie, bezdomność, śmierć 4 sióstr, na którą musiała patrzeć.


W końcu los się do niej uśmiechnął i znalazł się cudowny dom tymczasowy gotowy ją przyjąć. Lilly ma teraz opiekę, ciepło, socjalizuje się z innym psiakiem i kotami. W domu tymczasowym czeka bezpieczna na ten jedyny, wymarzony dom stały.

Niestety pobyt w schronisku nie daje o sobie zapomnieć. Miesiące walki z chorobą, zakażenie kokcydiami, podawane antybiotyki i nie wystarczająca ilość oraz jakość karmy bardzo osłabiły jej organizm.


Lilly trafiła do domu tymczasowego z anemią, zmniejszoną masą mięśniową, biegunką i gorączką, pierwszą noc przespała ciężko dysząc.Po wizycie u weterynarza i morfologii stwierdzono stan zapalny z cechami niedoboru żelaza, co może wskazywać na lokalizację w przewodzie pokarmowym. Lilly została zaopatrzona w antybiotyk i probiotyki. Potrzebuje też dobrej jakości karmy, suplementów i kolejnych badań, które pomogą ukierunkować dalsze leczenie, żeby nie obciążać już tak bardzo wyniszczonego lekami i niedożywieniem organizmu.


W poniedziałek czeka ją kontrola i kolejna morfologia, jej kał został przekazany do badania, żeby wykluczyć obecność pasożytów.

Bardzo proszę o pomoc w walce o zdrowie i lepsze życie dla Lilly. Załączam pierwszą fakturę od weterynarza na kwotę ponad 200zł. za pierwszą morfologię i rozmaz krwi plus antybiotyk. Za chwilę otrzymamy kolejną, za badanie kału, probiotyki i tabletki na anemię oraz kontrolę morfologii i badanie kału.


Ponadto Lilly potrzebuje suplementów na stawy i dobrej jakości karmy puppy lub junior - mamy nadzieję, że dzięki temu jej łapy, które z niedożywienia są mocno powykrzywiane się wzmocnią.


Będę ogromnie wdzięczna za każdą najdrobniejszą wpłatę na leczenie Lilly. Jeśli ktoś chciałby zakupić jej karmę, suplementy lub podkłady higieniczne bardzo proszę o kontakt.


Pozdrawiamy i ściskamy mocno wszystkich darczyńców

Magda & Lilly

DIlNqYtziKTsj4wX.jpgKum4ClI6JT0y4EJe.jpg

dDv7inye4mITQdPr.jpg

OI0tD5yGgOgAgds0.jpg

ZDNAXP8X2uWdwGi8.jpgWGdq5Z6BWK3SavIk.jpg

gxfUmFfKFl9B1jJu.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

KA
Karolina
50 zł
MJ
Monika J-o
30 zł
EL
Eliza
30 zł
PK
Piotrek
70 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!