id: 7m4wk5

#EmpatycznaRewolucja: bezpłatna aplikacja Empatify

#EmpatycznaRewolucja: bezpłatna aplikacja Empatify

Nasi użytkownicy założyli 1 167 455 zrzutek i zebrali 1 215 072 992 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Aplikacja w wersji demo jest na finiszu! W tym tygodniu wysyłamy do Google projekt, żeby został zweryfikowany i udostępniony w Google Play dla osób, które nas wsparły finansowo.


  Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie apki, napisz na [email protected]

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Czy aplikacja może zastąpić relacje? Oczywiście, że nie! Empatify powstało w innym celu. To narzędzie, które pomaga kontaktować się ze sobą, ze swoimi uczuciami i z naszymi wspólnymi potrzebami.


Jak wykazało trwające ponad 75 lat Harvardzkie badanie, jednym z najważniejszych czynników wpływających na szczęście i zdrowie w wieku dorosłym, są wspierające relacje z rodziną, przyjaciółmi i społecznością. By je budować i rozwijać potrzebny jest świadomy wysiłek obu stron. Uznaje się, że 40-70% naszej satysfakcji życiowej zależy właśnie od tego. Zdrowie emocjonalne = zdrowe relacje, i vice versa. Ktoś musi jednak zrobić pierwszy krok.


Y051Uig7wzgQRzxC.png

Dlaczego nasze relacje nie zawsze nas wspierają? Bo nie potrafimy słuchać i nie rozumiemy swoich emocji.


Coś o tym wiem, bo sam tego doświadczyłem. Moja partnerka, z którą spędziłem 9 lat, jest dla mnie teraz niemal obcą osobą.


To doświadczenie dobitnie uświadomiło mi, że ludzie są różni. Jedni są bardziej emocjonalni – nastawieni na relacje, a inni bardziej pragmatyczni – zorientowani na realizację celów. Jest też cała masa ludzi pomiędzy tymi dwoma skrajnościami. Wspólnym mianownikiem dla nich wszystkich są uniwersalne ludzkie potrzeby.


Nieporozumienia są nieuniknione. Każdy z nas ma własny pomysł na realizację swoich potrzeb. Nie warto jednak tego robić w toksyczny sposób, który nas od siebie oddala.


Odkryłem, że kluczową rolę w komunikacji odgrywają uczucia oraz słuchanie. Każdy chce być usłyszany i zrozumiany, ale nie każdy jest gotów usłyszeć i zrozumieć.


Na szczęście możemy usłyszeć i zrozumieć swoje potrzeby sami, a potem prosić o zrozumienie innych. Nazywam to empatią wobec siebie, a aplikacja Empatify nam to ułatwi.

dHRg5euiNaWpKeul.pngEmpatify to bezpłatna aplikacja pomagająca m.in. przygotować się do rozmowy, której intencją jest usłyszenie i zrozumienie siebie nawzajem. To jest właśnie empatia. Wierzę, że gdybyśmy wszyscy potrafili uważniej słuchać, bez oceniania i precyzyjniej wyrażać swoje uczucia i potrzeby - mielibyśmy więcej przyjaciół i lepsze życie.


Empatia to umiejętność jak każda inna, można się jej nauczyć. 


Aplikacja Empatify, oprócz doraźnego przygotowania do rozmowy na wyższym poziomie, umożliwia również w łatwy i prosty sposób, regularną praktykę zwiększającą samoświadomość emocjonalną. Lepsze rozumienie siebie i innych.


Inspirowani Duolingo, tworzymy bezpłatną aplikację do nauki języka emocji, języka empatii, języka serca. Tak by każdy w Polsce jeszcze w tym roku, mógł się tego w prosty sposób uczyć. Byśmy wszyscy potrafili tworzyć zdrowe i zrównoważone relacje ze sobą i z innymi.


Kolejnym krokiem będzie wersja anglojęzyczna dla reszty świata :)


2UjRg6BaAQ5wa1HP.png

SoKIgvJ5hfYzuvNQ.jpg
okjMcrNFTgw6hV2v.png

Chcesz sprawdzić aplikację napisz do nas na [email protected]

6NpTxENf3aNqvEg1.jpgxaeQvagttJ4ruvRq.pngAplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników, ale jej dokończenie nie jest bezkosztowe.


Już teraz możesz dołączyć do empatycznej rewolucji w rozumieniu siebie i innych. Każda osoba wspierająca akcję, choćby złotówką, uzyska dostęp do aplikacji przed oficjalną premierą - gdy tylko będzie do tego gotowa.


Jeśli zdecydujesz się na wsparcie większą kwotą, możesz sprawdzić nagrody, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Wśród nich dostępny wyłącznie na zrzutce:

 • plakat z uniwersalnymi potrzebami i uczuciami
 • limitowana talia Kart Empatify - kolekcjonerską kartą ,,Dobrze, że jesteś!"


Z1AWEJX4Dyyxiw7h.png

W chwili obecnej zbieramy fundusze na dokończenie wszystkich funkcji i wypuszczenie jeszcze w tym roku, bezpłatnej aplikacji, która będzie posiadała kurs wprowadzający do empatycznej komunikacji dla początkujących, oraz wymienione poniżej funkcje dodatkowe dla bardziej zaawansowanych użytkowników.


W zależności od kwoty, jaką uda nam się uzbierać jeszcze w tym roku wprowadzimy kolejne funkcje, które możesz zobaczyć na poniższym schemacie.


rlIFwQOnU9oAMqyg.png

FskOgXrgpNUqE97i.pnggmEtt3hoYMBDkj2Z.pngNazywam się Gustaw Choroszyński i jestem pomysłodawcą aplikacji Empatify, oraz twórcą uznanego na międzynarodowym rynku narzędzia do rozwijania inteligencji emocjonalnej - ilustrowanych kart uczuć i potrzeb (link), z których korzystają tysiące osób na całym świecie.
Osobą, która kroczy ze mną od niemalże samego początku jest Krzysztof Gutkowski, bez którego niejedna aplikacja nie ujrzałaby światła dziennego, w tym Empatify. Krzysztof jako ceniony programista pracujący w zachodnich firmach technologicznych, gdy tylko usłyszał o aplikacji od razu pomyślał o swoje rodzinie.


pGOZJzDoOBHeiaiA.png

Wizja tego, że jego córka mogłaby się wychować w świecie, w którym rozmawianie o emocjach i potrzebach jest na porządku dziennym, sprawiła, że niemalże natychmiast zdecydował się wesprzeć ten projekt i dołączyć do zespołu.


Krzysztof jest zdolnym programistą, ale ilość pracy przerosła nawet jego. Do tego momentu dawaliśmy sobie radę sami, finansując ten projekt z własnej kieszeni. Jednak koszty stały się zbyt duże jak na dwójkę zwykłych śmiertelników - dlatego już teraz chcemy zaprosić kolejne osoby, by dołączyły do naszej wspólnej podróży.


Wprowadzanie wszystkich funkcji oraz utrzymanie aplikacji wymaga wsparcia programistów, grafików, a także zaplecza technologicznego.


Dlatego chcemy zaprosić Cię do skorzystania z aplikacji przedpremierowo, a tym samym pomocy nam w realizacji celu: stworzenia aplikacji do poprawy komunikacji i zrozumienia siebie, dostępnej dla każdego.


Każde wsparcie ma znaczenie!


CzfjiKnuVWakrx1y.png

Aplikacja już istnieje i jest w fazie zamkniętych testów. Dla osób, które wiedzą jak pracować z emocjami i potrzebami, już teraz mogłaby przynosić wystarczająco korzyści. Jednak chcemy stworzyć aplikację, która jest przystępna dla każdego, tak by oferowała kurs wprowadzający i pozostałe funkcje. I to wszystko jeszcze w tym roku!


Do tego potrzebujemy Ciebie i Twojego wsparcia.


Niezależnie od sukcesu zrzutki, po jej zakończeniu, wyślemy do wspierających osób nagrody, które są w większości produktami Empatify dostępnymi w sprzedaży od 2019 r. - w promocyjnej, zrzutkowej cenie.


Wyjątkiem są plakat i limitowana talia Kart Empatify ze specjalnie kolekcjonerską kartą ,,Dobrze, że jesteś", obie te rzeczy są wyłącznie dostępne w ramach naszej zrzutki i są uzależnione od jej powodzenia.UVpuYctMvBpWIvhO.jpgJeżeli chcesz zadać nam jakieś pytania, dowiedzieć się więcej o samej aplikacji lub pomóc nam w tym projekcie, napisz do mnie na: [email protected]


Jak mawia pewne przysłowie:


,,SAMEMU MOŻESZ IŚĆ SZYBCIEJ, RAZEM MOŻEMY DOJŚĆ DALEJ"


Jeżeli podoba Ci się pomysł darmowej aplikacji do nauki lepszego rozumienia siebie i innych - udostępnij komu możesz tę stronę oraz wrzuć ile możesz do naszej zrzutki 🙏🏻


Wybierz, którąś z wielu poniższych nagród 👇

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 11

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
PODZIĘKOWANIA W OFICJALNYM FILMIE PROMOCYJNYM
Każda osoba wspierająca akcję kwotą 50 zł może zostać wymieniona w napisach końcowych do filmu promującego aplikację (film, który jest obecnie na stro...
50 zł

Kupione 56

Zakończona
Inne
KARTY UCZUĆ I POTRZEB DO SAMODZIELNEGO WYDRUKU (i więcej)
Elektroniczna wersja tradycyjnego zestawu kart Empatify. Idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć możliwość łatwego wydrukowania lub korzystania z nich ...
80 zł

Kupione 79

Zakończona
Bilety, usługi, vouchery • Edukacja
LIMITOWANA TALIA KART EMPATIFY Z KOLEKCJONERSKĄ KARTĄ (i więcej)
Oryginalny zestaw kart Empatify z unikatową, limitowaną ,złotą" kartę z podziękowaniami za wsparcie w tworzeniu aplikacji. Dostępną tylko dla wspieraj...
180 zł

Kupione 49 z 100

Zakończona
Inne
Karty Uczuć i Potrzeb - Komplet kart i wersja do samodzielnego wydruku
Kompletny zestaw zawierający oryginalną fizyczną talię kart z instrukcją oraz cyfrowe wersje kart: do samodzielnego wydruku, oraz przystosowaną do urz...
245 zł

Kupione 6

Zakończona
Autografy i unikaty • Unikaty
PLAKAT Z UNIWERSALNYMI POTRZEBAMI I KOMPASEM UCZUĆ (i więcej)
Premierowy plakat zaprojektowany jako specjalna nagroda dostępna wyłącznie na akcji zrzutkowej. Plakat jest wielkości A1 i jest doskonałym narzędziem ...
249 zł

Kupione 28

Zakończona
Inne
ZESTAW - KARTY EMPATIFY + PLAKAT + KARTY DO WYDRUKU (i więcej)
Kompletny zestaw zawierający oryginalną fizyczną talię kart z instrukcją, premierowy plakat oraz cyfrowe wersje kart: do samodzielnego wydruku.Idealne...
370 zł

Kupione 27

Zakończona
Inne
ZESTAW - 5 KOMPLETÓW KART + KARTY DO WYDRUKU (i więcej)
5 zestawów oryginalnych kart Empatify z unikatową, limitowaną ,złotą" kartę z podziękowaniami za wsparcie w tworzeniu aplikacji. Dostępną tylko dla ws...
880 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
INDYWIDUALNE SPOTKANIE Z POMYSŁODAWCĄ GUSTAWEM CHOROSZYŃSKM (i więcej)
Poznajmy się na żywo, na naszym spotkaniu możemy porozmawiać o aplikacji lub przeprowadzić indywidualny, mini warsztat z empatycznej komunikacji. Pona...
1250 zł

Kupione 3 z 20

Zakończona

Wpłaty 485

preloader

Komentarze 32

 
2500 znaków