id: 7m8e2m

Pianino

Pianino

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 168 559 zrzutek i zebrali 1 216 879 016 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zbieram na pianino CASIO PX-860 BK.

Pochodzę z wielodzietnej rodziny, od gimnazjum marzę o nauce gry na pianinie, aczkolwiek nigdy nie miałem takich możliwości. W każde wakacje, gdy byłem wstanie sobie dorabiać opłacałem sobie kilka lekcji, lecz to zdecydowanie za mało, aby nauczyć się gry na tym instrumencie. Obecnie jestem studentem, dorabiam, lecz to ledwie wystarcza na życie. Nieustanie nowe problemy sprawiają, że po mimo upływu tylu lat własne pianino wciąż pozostaje jedynie marzeniem.

Jednak nie chcę łatwo się poddawać. Wierzę, że w końcu uda mi się osiągnąć upragniony cel. Nie proszę was o duże wpłaty, wystarczy mały gest żeby zmienić świat...czyjś świat.

Ziglar Zig powiadał-" możesz zdobyć w życiu co tylko zechcesz, jeśli wystarczającej liczbie ludzi pomożesz zdobyć to, czego oni pragną". Od wielu lat poświęcałem się dla rodziny, działałem społecznie, a teraz chcę umilić świat własną muzyką ;)

Z góry dziękuję za solidarność i dobre chęci !

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

KS
Kamil Sitko
1 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!