id: 7m96xy

Ratujmy Chersoń❗ Pomóż nam sfinansować transport pomocy humanitarnej 🇺🇦 Допоможи сфінансувати допомогу!

Ratujmy Chersoń❗ Pomóż nam sfinansować transport pomocy humanitarnej 🇺🇦 Допоможи сфінансувати допомогу!

Nasi użytkownicy założyli 1 034 555 zrzutek i zebrali 1 100 695 498 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

🇵🇱 Zrzutka na paliwo dla tirów z pomocom humanitarną dla potrzebujących ludzi na Południu Ukrainy. 100% zebranych środków trafią na cel.


🇺🇦 Збір на паливо для трьох вантажівок, які заповненні гуманітарною допомогою для людей на Півдні України. 100% зібраних коштів буде використано згідно з ціллю.


🇬🇧 We are raising money for fuel for 3 trucks filled with humanitarian aid for people in Southern Ukraine. 100% of the collected funds will be used according to the goal.


__________________________


Wysadzenie zapory Kachowskiej to akt terroru i największa ekologiczna katastrofa w Europie od 10 lat. Ci, którzy go przetrwali, mogli stracić nadzieję na lepsze jutro, widząc zniszczone domy i zdewastowane majątki, ale natomiast mają wiarę w dobro. Od początku wojny wspieramy Ukrainę i dlatego teraz też organizujemy zrzutkę na pomoc humanitarną. Ratujmy Chersoń razem!🔴 Co się wydarzyło w regionie Chersonia? 


6.06.2023 Rosyjskie wojska wysadziły zaporę Kakhowską – stację zaopatrującą południową Ukrainę w elektryczność i świeżą wodę. Tysiące ludzi ewakuuje się lub czeka na ewakuację, siedząc na dachach własnych domów. 


07.06.2023 Misja ratunkowa trwa. Służby specjalne i wolontariusze pomagają ludziom i zwierzętom. Rosjanie ostrzeliwują ewakuujących się mieszkańców. 


08.06.2023 Z każdą godziną poziom wody podnosi się, zalewając kolejne miasta. Rośnie liczba poszkodowanych. Rosjanie znów otwierają ogień do cywilów uciekających przed żywiołem. 


Choć minęło już kilka tygodni, konsekwencje katastrofy nadal są odczuwalne – tysiące ludzi straciło cały dobytek i dostęp do świeżej wody. Nie możemy stać obojętni, dlatego działamy.


8bNkczPnRfcpMHv4.png

🔴 Kim jesteśmy?


Powołana przez portal zrzutka.pl, Fundacja To się uda! prowadzi własne akcje charytatywne od 3 lat. Wśród nich znajduje się #RazemDlaUkrainy, dzięki której udało się zebrać ponad 4 mln zł i szeroko pomóc uchodźcom oraz potrzebującym w Ukrainie. Raport z akcji można sprawdzić tutaj. Fundacja To się uda! nie pobiera prowizji, dlatego 100% środków trafia na wyznaczony cel.


Fundacja Weź Pomóż od lat pomaga osobom potrzebującym, samotnym, starszym, a od początku wojny na Ukrainie również wspiera uchodźców. Fundacja regularnie stawia i zaopatruje Społeczne Lodówki, organizuje i dostarcza ludziom podstawowe rzeczy potrzebne do życia, takie jak ubrania, koce czy poduszki.


Chcemy kontynuować transport pomocy. Dołącz do naszej zrzutki dla Chersonia i innych miast dotkniętych klęską. Razem możemy naprawić to, co zostało zniszczone i przywrócić nadzieję tam, gdzie teraz panuje rozpacz. Ratujmy Chersoń i ocalajmy nadzieję!


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AD
Andrii Diachuk
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!