id: 7msnzj

Pomoc po pożarze dla Piekarni Kaszub z Wejherowa

Pomoc po pożarze dla Piekarni Kaszub z Wejherowa

Nasi użytkownicy założyli 1 166 207 zrzutek i zebrali 1 212 563 773 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"DOBRO WRACA" - tak powtarzaliśmy Wam przy każdym poście, przy każdej przyczepce, przy każdym Waszym odruchu dobrego serca, którego celem było pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebowali. Dzisiaj mamy okazję zrealizować te słowa, pokazać, że to nie był pusty frazes, który dobrze brzmi. Potrzebujemy Waszej pomocy, żeby pokazać, że nie zostawiamy samych tych, którzy pomagają.


Piekarnia "Kaszub" - zaledwie trzy lata temu to m.in. oni podzielili się tym co mają, bo inni mieli mniej. Wspierali za bezpłatnie swoim pieczywem tych, którym go brakowało, odpowiedzieli na nasz apel i dostarczali swoje wyroby ZA DARMO do organizacji pomocowych oraz zwykłych ludzi, które trafiały do najbardziej potrzebujących w pandemii. Do tych zamkniętych w domu. Do tych, których z różnych przyczyn nie było stać na chleb. Dzisiaj to oni mają mniej.

Wczoraj rodzinny dorobek stanął w płomieniach, straty są dopiero szacowane, ale już teraz wiemy, że będą ogromne. Wiemy, że przyda się każda przysłowiowa złotówka.


I dlatego zaproponowaliśmy Piekarnia "Kaszub", że jako Widzialna Ręka zorganizujemy zrzutkę.

My wiemy jak się teraz żyje, my też nie pływamy w pieniądzach, wiemy ile wszystko kosztuje, że człowiek obraca każdą monetę zanim zrobi zakupy. Nie wiem ile zbierzemy, ale wiemy, że teraz dla nich liczy się naprawdę każda złotówka. Ale jeśli chociaż każdy z nas, wrzuci na zrzutkę za ten przysłowiowy chleb, to coś uzbieramy prawda?

Nie zostawiamy swoich? Trzymamy się razem?

To co? Pomożecie?

Link do zbiórki:


więcej o pożarze: https://www.facebook.com/gwe24/posts/pfbid02u2hgT7brH9LUqnrqVty2Z4QZ42jzMXrF5vELdeiKgyaMRXMH1h2338u6chAbkqt1l

https://www.facebook.com/OSPWEJHEROWOO/posts/pfbid031kujDFGbLym8wuUidJpW8aREJLfVyfNh178ifr4cA8akUj315WbgbWKapycxbVipl


Widzialna Ręka Wejherowo, Reda Rumia i okolice

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 167

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków