id: 7mtrv4

Krzesła do fundacji FRO-Mental

Krzesła do fundacji FRO-Mental

29 zł 
z 3 000 zł
0%
zakończona 31.12.2014r
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

\n

\n

\n

\n

\n

 

\n

 Prośba o pomoc dla Fundacji Rozwoju Osobistego – F.R.O. – Mental

\n

 

\n

Jesteśmy grupą zielonogórskiej młodzieży. Współpracujemy ze sobą już od 4 lat. Najpierw tworząc strukturę Duszpasterstwa Akademickiego przy parafii Św. Józefa, i Katolickiego Koła Studentów „PAIS” na Uniwersytecie Zielonogórskim, które to działania uwieńczyliśmy nagraniem płyty o charakterze GOSPEL. W Kole Katolickim byliśmy współorganizatorami konferencji naukowych pod patronatem Polskiej Akademii Nauk oraz innych imprez uniwersyteckich, między innymi wigilii akademickiej.

\n

W tej chwili zakończyliśmy działania w Duszpasterstwie Akademickim, a otwierając nowe Koło Naukowe NAUKA-CZŁOWIEK-BIZNES, stworzyliśmy przy nim także Fundację Rozwoju Osobistego – F.R.O. – Mental. Cały Zarząd Fundacji (4 osoby) jest zdeterminowany do tego, żeby Fundacja stała się naszym działaniem na przyszłość. Chcemy pomagać ludziom, otwierając im oczy na nowe perspektywy poprzez nasze działania: konferencje, programy internetowe, Klub Rozwoju, kluby tematyczne, zbiórki na umożliwienie kształcenia najzdolniejszych.

\n

Każde z nas jest po wielu szkoleniach oraz kursach samorozwoju. Jest z nami także pedagog i psycholog.

\n

Obecnie jesteśmy na etapie remontów lokalu. Farby, przybory do malowania oraz potrzebne narzędzia kupiliśmy sami. Od momentu wynajęcia lokalu od Urzędu Miasta do obecnej chwili codziennie pracujemy, żeby można było zacząć w nim działać. 

\n

Nasze działania nie są zależne od dofinansowań, ponieważ praktycznie większość sprzętów, które mieliśmy w Kole Katolickim oraz które zdobyliśmy własnymi siłami, zupełnie nam wystarczają. 

\n

Planujemy rozwinąć swoje działania na całą Polskę, a w późniejszym czasie nawet zintegrować się z naszymi mentorami z USA, których chcemy docelowo zapraszać do współorganizacji eventów i konferencji.

\n

Bardzo potrzebujemy na ten moment parę drobnych rzeczy, tj. urządzenia sanitarne, dwie umywalki, dwie toalety (dwie muszle klozetowe, dwa sedesy) i 35 krzeseł. Łączny koszt tegowszystkiego to 3 – 4 tys. zł

\n

Po zakupie tych niezbędnych rzeczy od razu zaczynamy z naszymi programami, którymi są:

\n

 

\n

Projekty oraz działanie w Fundacji FRO-Mental

\n

Klub rozwoju Malucha:

\n

Spotkania 2 razy w tygodniu z dziećmi i rozwój ich mentalności oraz samoświadomości poprzez zabawę, gry, twórczość artystyczną. (Brak podstawowego wyposażenia, krzesła, sanitaria,)

\n

Klub Rozwoju Osobistego

\n

Są to cotygodniowe spotkania, podczas których będą odbywać się debaty rozwojowe oraz rozmowy o nowoczesnych rozwiązaniach biznesowych. Będziemy również dzielić się wiedzą zdobytą na szkoleniach, które odbyliśmy. (Brak podstawowego wyposażenia, krzesła, sanitaria, oświetlenie.)

\n

MMI Zielona Góra

\n

Co trzytygodniowe spotkania, w których podtrzymywać będziemy ideę rozwoju osobistego przedstawioną na Milionaire Mind Intensive – szkoleniu amerykańskiego mówcy na temat podejścia do pieniędzy. Przewidziani uczestnicy to byli warsztatowicze MMI Warszawa oraz osoby zainteresowane wyjazdem na MMI. (Brak podstawowego wyposażenia, krzesła, sanitaria, oświetlenie.)

\n

Program ROR

\n

Rozmowy o Rozwoju na kanale YouTube lub w telewizji lokalnej. W programie poruszane będą kontrowersyjne tematy rozwojowe. Będzie on udostępniany oraz rozpowszechniany poprzez kanały internetowe.

\n

 Projekt STAR Mental

\n

Jest to projekt, który będzie udostępniany poprzez kanały internetowe lub telewizję lokalną. Ma on na celu pokazywać ludzi sukcesu naszego miasta i nie tylko, szerokiemu gronu odbiorców online. (Brakuje trochę sprzętu i osoby prowadzącej.)

\n

Mental Event

\n

Organizacja oraz prowadzenie szkoleń, na które zapraszani będą profesjonalni mówcy motywacyjni i biznesowi. (Brak podstawowego wyposażenia, krzesła, sanitaria, oświetlenie.)

\n

Mental Cash

\n

Jednym z głównych celów statutowych, które będziemy realizować, jest zbiórka finansowa na realizację projektu Mental Cash, który ma na celu pomaganie jednostkom za sprawą umożliwienia im odbycia szkoleń, a także na realizację programu Mental Event. (Realizacja projektu jest zależna od zbiórki, dobrowolnych datków na cele Fundacji, ale również pozyskania środków z projektu rozwoju lokalnego lub UE.)

\n

Koło Naukowe na Uniwersytecie ZielonogórskimNa Uniwersytecie Zielonogórskim

\n

Prowadzimy również Koło Naukowe NAUKA-CZŁOWIEK-BIZNES, które jest w pełni integralne z Fundacją. We wcześniejszych latach działaliśmy w podobny sposób w Kole Katolickim, które teraz zostało zamknięte i zastąpione kołem naukowym, w którym realizujemy stały program konferencji, spotkań oraz innych imprez.

\n

 

\n

W ZWIĄZKU Z TYM PROSIMY O DOFINANSOWANIE CHOCIAŻ NA KRZESŁA, PONIEWAŻ DZIĘKI NIM, MOŻEMY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ !!!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający

MO
Marianna Olszak
21 zł
 
Dane ukryte
8 zł
AR
2 zł
CO
collagen.jg
2 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

851 658 zrzutek

i zebrali

736 343 651 zł

A ty na co dziś zbierasz?