id: 7rdz5x

Opłata Czynszu Hostelu Interwencyjnego (listopad i grudzień) oraz Żywność, Leki Dla Naszych Podopiecznych Na Miesiąc Listopad

Opłata Czynszu Hostelu Interwencyjnego (listopad i grudzień) oraz Żywność, Leki Dla Naszych Podopiecznych Na Miesiąc Listopad

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 033 zrzutki i zebrali 1 160 736 964 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Grudzień kojarzy się z bliskością, ciepłem i nadzieją.

To ten magiczny moment w roku, w którym częściej myślimy o innych, doceniamy ich obecność w naszym życiu- lub bardziej odczuwamy jej brak. To czas, kiedy nikt nie powinien być sam.

Nie dla wszystkich będzie radosny- w związku z pandemią wzrosła liczba osób ubogich i długotrwale bezrobotnych. Wiele rodzin traci grunt pod nogami. Ten sam problem dotyka także- a może zwłaszcza- osoby starsze i samotne.

Tęczowi Społecznicy chcą po raz kolejny wesprzeć osoby w trudnej sytuacji życiowej- w Mikołajki wspieraliśmy potrzebujących ciepłą zupą, a w Wigilię zorganizujemy wieczerzę, która być może dla niektórych będzie jedynym posiłkiem tego dnia.

Dajemy z siebie wszystko- w naszym hostelu interwencyjnym udzielamy schronienia osobom z problemami i w kryzysie bezdomności, jednak nas również nie ominął kryzys. Wielu naszych dotychczasowych darczyńców również straciło źródło utrzymania i potrzebuje wsparcia. Działamy ze środków społecznych i - nie ukrywamy- po raz pierwszy sytuacja jest tak trudna.

Wciąż brakuje kwoty 2 450 zł aby opłacić należność za pokoje interwencyjne, nadal pilnie potrzebne są środki na paczki dla osób potrzebującym.

Prosimy Was o wsparcie - w naszą działalność wkładamy mnóstwo pracy, energii i serca, ale

bez Was się nie uda.

Z wami i waszą pomocą świąteczny czas może przynieść uśmiech także tym, którzy na co dzień mają tak niewiele powodów do radości. Nie zostawiajmy ich samych, szczególnie teraz. Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 122

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków