Rozwój kanału “trudno być katolikiem”
Rozwój kanału “trudno być katolikiem”
Opis zrzutki
Wyprodukowaliśmy wymarzony pełnometrażowy dokument o Mszy wszech czasów, który spotkał się z ogromną przychylnością ze strony widzów. To dla nas wielki sukces i radość, że możemy promować naszą wiarę. Kochamy pracę filmową i dziennikarską. Wiemy, że autentyzm i prawda wygrywa. Rozwinęliśmy kanał do niespełna 200-tu tysięcy Subskrybentów tym samym stając się znaczącą TV katolicką w Polsce. Otworzyliśmy sklep https://www.trudnobyckatolikiem.pl/sklep. Dodajemy otuchy i edukujemy, sami ucząc się wiary katolickiej.
Chcemy tworzyć mini telewizję na YouTube opartą na dotychczasowych programach formacyjnych i informacyjnych i dodatkowo regularnie produkować to, za co nas cenicie i co potrafimy najlepiej- FILMY DOKUMENTALNE - oglądane jednym tchem, edukujące, inspirujące. Na każdy frapujący temat.
Możemy wejść na poziom wyżej, stworzyć kanał jakiego w polskiej sferze YouTube jeszcze nie ma.
Wspierasz pierwsze na świecie małżeństwo, które odważyło się nakręcić film o Mszy trydenckiej i założyło pierwszy małżeński, katolicki kanał na You Tube w Polsce. Marzymy także o katolickej telewizji/portalu YT, na którą zasługuje polski katolik z każdego krańca świata, łączącej znanych twórców. To na razie marzenie, ale nie ma marzeń nie do spełnienia. Póki co przytulna sceneria domowego studia, służy nam jako studio nagraniowe. Rozmawiamy o wierze, rodzinie, kryzysie Kościoła, raportujemy nowinki ze świata katolickiego w cyklu "Dzieje się" i "Podane na świeżo".
Zapraszamy gości na wywiady, komentujemy i przekazujemy doktrynę katolicką w programach formacyjnych. Mamy widzów od Australii aż po krańce Kanady. Tworzymy unikatową społeczność. Razem z wami uczymy się Tradycji świętej, wlewamy nadzieję.
Robicie świetną robotę niech Pan Jezus was za to wynagrodzi , Któż jak Bóg!
na chwałę Bożą!
Z automatu ustawione 20% to niezły haracz dla zrzutki! Najwięcej to tu zrzutka zarabia a nie osoby czy instytucje na które wpłacamy! Dlaczego ten suwak nie pojawia się obligatoryjnie!?
można też na konto naszej fundacji :) na trudnobyckatolikiem.pl
Któż jak Bóg !!!
Niech Trójca Święta zawsze Was chroni i prowadzi, a Najświętsza Maryja Panna Niepokalanie Poczęta od wszelkiego zła Was broni. Dajecie przepiękne świadectwo. Rozwijajcie się się dalej, bo tylko w rękach Boga ten wzrost jest możliwy. Dziękuję z głębi serca mego.
na chwałę Bożą!
Dziękuję WAM że Jesteście ! Chwała Bogu Najwyższemu
chwała Bogu!