Wykończenie domu... ID: 7sdvnn

Wykończenie domu... ID: 7sdvnn

23 492 zł z 50 000 zł

46%

23 492 zł

23 492 zł

z 50 000 zł

26 dni

26 dni

do końca

236

236

wspierających
46%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nazywam się Grzegorz Urban i jestem mieszkańcem małej wsi na Podkarpaciu. Jednego dnia nasze bardzo skromne życie zmieniło się. Podczas pracy w lesie mojego ojca przygniotło drzewo. Przez dwa miesiące przebywał w trzech szpitalach gdzie lekarze stwierdzili, że nigdy nie będzie mógł chodzić i resztę życia spędzi w łóżku i na wózku.

Tato był naszym jedynym żywicielem, ja pracuję dorywczo jeśli uda mi się coś złapać a mój brat jeszcze się uczy. Teraz kiedy Tato wrócił do domu musimy się nim opiekować. Łatwo nie jest. Mieszkamy w ponad 100 letnim domu, w dwóch ciasnych izbach, jeszcze miesiąc temu nie mieliśmy nawet łazienki, ale dzięki staraniom władz gminy, która nam bardzo pomogła podłączono nas do kanalizacji i wodociągu oraz wyremontowano łazienkę. Mamy podstawowe warunki do życia, na 50 metrach, bez centralnego ogrzewania z zimną łazienką, w ciasnocie tak dużej, że posiłki przyrządzamy w kuchni zewnętrznej. Ze strachem patrzymy na nadchodzącą zimę.

Tato wymaga stałej opieki, przez 30 lat próbował wybudować dla nas dom, który jest w stanie surowym, nie brakuje wiele: instalacji wody, centralnego ogrzewania, kaloryferów, tynków wewnętrznych, wylewek, podłóg, łazienki.

Dzięki wykończeniu domu będziemy w stanie zapewnić odpowiednią opiekę naszemu Tacie. Większość prac jestem w stanie wykonać sam lub z pomocą lokalnych majstrów, ale potrzeba na to środków. Cel jest bliski i będę wdzięczny za każdą okazaną pomoc.

Wpłacający236

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 080,78 zł
MS
Maria szlezyngier
1 000 zł
DS
Daniel Stec
500 zł
PZ
P.H. ZBY-POL 2
500 zł
E
Ewa
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
LC
Lesława Cecha,Teresa Urban,Władysława Urban,Mieczysława Kuc
350 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Aleksandra Jóźwik

    Link do zbiórki : https://pomagam.pl/azbestnadach Witam serdecznie, chciałbym prosić o wsparcie finansowe jak i o udostępnienie mojej zbiórki. Pół naszego marzenia się spełniło. Mamy dom. Nasz własny dom. Zalaliśmy podłogi, podciągnęliśmy prąd. Musimy wykopać wodę, zmienić azbest na blache i postawić kotłownie z wyposażeniem. 2letnia córka jest zadowolona ze mamy swój własny domek, z tym ze domek jest stary i potrzebuje sporego nakładu pracy jak i wkładu pieniężnego. Z serca dziękuję za każda pomoc :)

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

589 292 zrzutki

i zebrali

332 380 719 zł


A ty na co dziś zbierasz?