id: 7sgu3e

Na dach nad głową

Na dach nad głową

Nasi użytkownicy założyli 1 169 933 zrzutki i zebrali 1 219 033 237 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W jedną noc straciły wszystko...


Późnym wieczorem w sobotę 3 czerwca doszło do groźnego pożaru drewnianego domu w Brodach. W jego wyniku moja mama Danuta i ciocia Maria w kilka godzin staciły dorobek całego życia i dach nad głową.


Moją mamę zna większość mieszkańców Brodów jako panią Basię woźną, wieloletniego pracownika szkoły podstawowej w Brodach. Ciocia Maria to 82-letnia kobieta o gołebim sercu i chęci do życia. Związana ze swoim domem, w którym się urodziła, nie wyobraża sobie innego miejsca zamieszkania.


Dach został doszczętnie spalony. Na szczęście powała domu nie uległa całkowitemu zniszczeniu. Po wstępnych oględzinach odbudowa dachu będzie prawdopodobnie możliwa. Ciocia i mama nie są w stanie pokryć kosztów ewentualnego remontu ze swoich niskich emerytur. Koszty zaczynają się już dzisiaj, potrzeba środków na usprzątnięcie pogorzeliska i wywóz tego, co zostało zniszczone.


Wierzę, że ludzie dobrego serca wesprą nas w tej ciężkiej sytuacji. Będziemy niesamowicie wdzięczni za każda okazaną pomoc. Dobro wraca <3Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 308

preloader

Komentarze 6

 
2500 znaków