id: 7snec8

Odbudowa stadionu KS Galicja Chmielnik

Odbudowa stadionu KS Galicja Chmielnik

Nasi użytkownicy założyli 1 168 726 zrzutek i zebrali 1 217 134 447 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W niedzielę 18 lipca br. nad gminą Chmielnik przeszła nawałnica, która doprowadziła do powstania tzw. powodzi błyskawicznej. Zalane zostały budynki mieszkalne, pola uprawne, zerwane zostały mosty. Woda nie oszczędziła również naszego obiektu sportowego!

Boisko sportowe w miejscowości Chmielnik k. Rzeszowa zostało całkowicie zalane w efekcie czego uszkodzona została głównie płyta boiska oraz infrastruktura towarzysząca (ławki, trybuny, siatki), istnieje dużo prawdopodobieństwo, że drenaż stadionowy również nie jest drożny. Największym problemem jest jednak murawa czyli serce całego obiektu sportowego, która została pokryta kilkunastocentymetrowym powodziowym mułem, gałęziami i innymi zanieczyszczeniami. Można by rzec, że tylko głupiec przejmowałby się jakimś mało istotnym boiskiem skoro wokoło jest tyle tragedii ludzkich.z23020dd213aa2b7.jpeg

Jednak zaznaczyć należy, że każda niemalże wieś, miasteczko czy gmina oprócz zabytków czy miejsc istotnych ze względu na historię danej miejscowości ma również obiekty, które oprócz odbywających się tam wydarzeń sportowych są jednocześnie miejscem spotkań mieszkańców gminy, licznych wydarzeń kulturalnych czy obchodów gminnych uroczystości.

Dla nas piłkarzy, działaczy czy też fanatyków piłki nożnej boisko to coś więcej niż tylko kawałek trawy z dwoma bramkami. To również jedna z wizytówek nie tylko miejscowości ale i całej gminy. Za miesiąc rusza liga, nie ma gdzie przeprowadzać treningów, nie wiadomo jak rozwiązać i gdzie przygotować zajęcia dla grup młodzieżowych, nie ma też środków na natychmiastową i niezbędną naprawę murawy. Tym samym los klubu i wszystkich grup sportowych zrzeszonych przy klubie jest niestety na dzień dzisiejszy bardzo zagrożony.

Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą do Wszystkich sympatyków piłki nożnej, piłkarzy, trenerów, działaczy, osób którym sport w każdym wydaniu nie jest obojętny o wsparcie finansowe naszego klubu. Mamy nadzieję, że zebrane pomocą WAS Wszystkich środki pozwolą na odbudowanie infrastruktury KS Galicja Chmielnik.

Z góry dziękujemy za każdą pomoc!


Wzmianka w prasie:

https://nowiny24.pl/podczas-niedzielnych-podtopien-ucierpialy-rowniez-boiska-pilkarskie-zdjecia/ga/c2-15717594/zd/50771550                                                                                

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 78

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
KG
Kasia G
300 zł
MK
Magdalena Kuna
300 zł
HI
Hubert i Oskar
200 zł
RO
Rościu
200 zł
KB
Katarzyna Bukowska
200 zł
SD
Dorota Szydełko
200 zł
DK
Dawid Krupczak
200 zł
AM
Agata Mac
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!