id: 7spdjv

walka z chorobą

walka z chorobą

Nasi użytkownicy założyli 1 167 360 zrzutek i zebrali 1 214 798 298 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Anoreksja- choroba, która nie pozwala normalnie funkcjonować, cieszyć się życiem, żyć razem z bliskimi. Sprowadza tylko smutek, ból i strach. Jest ona skutkiem depresji, z którą zmagam się już od kilku lat. Wizyty u specjalistów, wielokrotne i długotrwałe pobyty w różnych szpitalach przynosiły korzyści, ale nie na długo. Choroba znowu powróciła, dlatego właśnie potrzebna jest mi pomoc w prywatnej klinice Gedeon Medica, która specjalizuje się w leczeniu depresji, anoreksji oraz współistniejących z nimi zaburzeń. Niestety, jeden 4-tygodniowy turnus w tym ośrodku to koszt 13 200zł +koszty leków oraz badań. Jest to ogromny wydatek, dlatego proszę o pomoc. Czy jeden turnus wystarczy?- Byłoby świetnie, ale choroba jest na bardzo zaawansowanym poziomie. Pomimo tego, chcę podjąć walkę i w końcu wygrać z chorobą! Chcę wrócić do mojej rodziny zdrowa oraz czerpać radość z każdej chwili.


Kilka słów o mnie. Mam na imię Ela, mam 17 lat. Jestem uczennicą drugiej klasy technikum o profilu logistycznym. W ostatnich latach dużą część roku szkolnego spędzałam w specjalistycznych szpitalach. Od dziecka lubiłam rysować, malować i tworzyć rękodzieła. W tym momencie nawet to nie sprawia mi już radości. Moją największą pasją była jazda konna, która wymaga dużo siły i energii, co w tym momencie wyklucza mnie z uprawiania tego sportu.


Moim największym marzeniem jest powrót do zdrowia. Chcę odnaleźć siebie oraz się wśród rówieśników. Postanowiłam zawalczyć o swoje życie, nie chcę już dalej podążać ścieżką, która prowadzi mnie do śmierci. Chcę żyć!


Jestem nieśmiała, więc ciężko mi prosić o pomoc, ale wierzę, że dzięki wspaniałym osobom w końcu wrócę do pełni sił.

Chciałabym podziękować za każdą wpłaconą złotówkę oraz słowa wsparcia- to daje mi nadzieję na powrót do zdrowia.

Dziękuję, Ela.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 103

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków