id: 7t84uv

Remont Klubu Sportowego Lotnik Wrocław

Remont Klubu Sportowego Lotnik Wrocław

11 590 zł z 75 000 zł
15%
75 dni do końca
34 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki


        Wielce zasłużony Klub Sportowy „LOTNIK” Wrocław, mający swoją siedzibę przy ulicy Bierutowskiej, obchodzi w tym roku 75lecie swojego istnienia.  Sport zapaśniczy w tej sali, funkcjonuje od 1946r. aż do dnia dzisiejszego.  W ciągu tych kilkudziesięciu lat, budynek uległ wielkiemu zniszczeniu, nie odbywały się w nim żadne większe remonty, co w dzisiejszych czasach nie przyciąga młode pokolenia. Dlatego też, rocznica Klubu zmotywowała nas do podjęcia walki o godniejsze warunki treningów.

        Zawodnicy Sekcji Zapasów K.S. „LOTNIK” reprezentowali i dalej reprezentują barwy narodowe na arenie światowej i europejskiej, nie licząc krajowych.

W roku 2020 „nasi chłopcy” zdobyli 7 medali na Mistrzostwach Polski, klasyfikując się w rocznej punktacji sekcji zapaśniczej na 12 miejscu spośród 65 klubów zapaśniczych w Polsce.

Od lat celem naszej działalności jest przyciągnięcie i zaktywizowanie dzieci i młodzieży do uprawiania sportu, zdrowego trybu życia. Jest to bardzo ważna kwestia, zwłaszcza w dzisiejszych „pandemicznych” czasach.

Naszym ukrytym, ale również ważnym celem jest przeciwdziałanie uzależnieniom i patologii społecznej, szerzącej się wśród dzieci i młodzieży na terenie Wrocławia i okolic. Jako Klub promujemy zdrowy styl życia wśród dzieci, prowadzimy prelekcje dot. prawidłowego odżywiania się.

Od lat prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży z rodzin pełnych, ale również (co jest naszym największym sukcesem) dysfunkcyjnych. Uświadamiany rodzicom , że ich dzieci mogą lepiej się wykształcić, zdobyć dobry zawód, będą sprawni fizycznie i psychicznie, oderwą się od nałogów. Zintegrują się z różnymi rówieśnikami z innych szkół i miast, będą mniej agresywni.

 

 

W „Lotniku” od dziesięcioleci nie przeprowadzano żadnych remontów ponieważ niewielkie wpływy wystarczały jedynie na bieżącą działalność klubu, wyjazdy na zawody, treningi i stroje dla dzieci. Dlatego też, nawarstwiły się różne problemy techniczne w budynku. Solidnych napraw wymagają: szatnie, łazienki i sala treningowa, część dachu, ściany zewnętrzne i wewnętrzne, pomieszczenie siłowni.

Podczas deszczu dach przecieka, na matach tworzą się kałuże, niszcząc tym samym nasz sprzęt. Szatnie wymagają odmalowania, odświeżenia. Wejście do budynku w dniu dzisiejszym nie zachęca, a raczej od nas odstrasza=(

 

Dlatego, też jako przedstawiciele jednego z najstarszych klubów sportowych w Polsce zwracamy się do Państwa o pomoc finansową.

Pozwólmy naszym dzieciom trenować w lepszych/godniejszych warunkach.

 

Z wyrazami szacunku, przedstawiciele i przyjaciele Klubu Sportowego „LOTNIK” Wrocław

 

 

Całą historię Klubu Sportowego „Lotnik” Wrocław można poznać tutaj: https://www.facebook.com/lotnikwroclaw/

 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 34

PS
Przemysław Schabikowski
2 000 zł
KW
Krzysztof Weryk
1 000 zł
AS
Artur Sarkisyan
1 000 zł
PS
Piotr Schabikowski
1 000 zł
RP
Rafał Paprocki
1 000 zł
PZ
Przyjaciele z Legnicy
1 000 zł
MI
Małgosia i Sebastian Juras
800 zł
MI
Marcin i Kasia Weryk
800 zł
G
GR Ochędzan
500 zł
AN
Albert Nazarov
500 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Lokalizacja

Bierutowska 38, 51-317

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 790 zrzutek

i zebrali

474 488 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?