id: 7tau3k

Zakup sprzętu ratowniczo- gaśniczego dla Osp Wola Suchożebrska

Zakup sprzętu ratowniczo- gaśniczego dla Osp Wola Suchożebrska

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 169 061 zrzutek i zebrali 1 217 733 625 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zwracamy się z prośba wsparcia naszej zbiórki na zakup specjalistycznego sprzętu. Który będzie służył nam a przede wszystkim dbał o wasze bezpieczeństwo, skromny budżet nie pozwala nam na aby w pełni się rozwijać i nieść profesjonalnie pomoc.

Kto to jest bohater? Według słownika jest to osoba, która odznaczyła się niezwykłymi czynami, męstwem i ofiarnością dla innych ludzi.

Społeczne uznanie jako bohaterowie zyskują ci, których dokonania są w danym społeczeństwie, kulturze i epoce uznawane za ważne, niebezpieczne, nadzwyczajne i trudne.

Czy strażacy są bohaterami..? Oczywiście! Ale ich bohaterstwo to nie tylko odwaga, siła fizyczna i odpowiednie przeszkolenie, to również sprzęt dzięki któremu udzielają pomocy potrzebującym, a tych jest wielu. Sprzęt się zużywa, czasami go prostu go brak, bo skromne budżety ochotniczych jednostek nie pozwalają na ich zakup. Bohaterowie może nie tracą swoich supermocy, ale ich możliwości ratowania innych i niesienia pomocy są osłabione.

icf431ba2a9f8d68.jpegk9a4d543fa728a27.jpegf4e3d4846c8f6d13.jpeg

Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Suchożebrskiej działa nieprzerwanie od 1954 roku. Obecnie liczy 25 członków zwyczajnych  Bohaterowie w swoim składzie mają również 2 dyplomowanych ratowników medycznych.Celem jednostki jest ratowanie życia i mienia, a także szerzenia i przekazywania wiedzy o zagrożeniach związanych z pożarem oraz innymi zagrożeniami dla zdrowia i życia. Jednostka OSP w Woli Suchożebrskiej corocznie bierze udział w zawodach sportowo-pożarniczych, w których zajmuje czołowe miejsca. Dzięki takim działaniom poprawia się kondycja i rozwija kultura fizyczna w wśród członków, a co za tym idzie sprawniejsze i szybsze działania w akcjach ratowniczo-gaśniczych na terenie gminy Suchożebry i nie tylko. Ze względu na jej usytuowanie – przy drodze krajowej nr 63 – często bierze udział w działaniach ratowniczych przy wypadkach drogowych. Jednak braki w odpowiednim sprzęcie sprawiają, że działania te nie w pełni satysfakcjonują strażaków z OSP Wola Suchożebrska oraz nie pozwalają wykorzystać ich profesjonalizmu. Jednostka bierze aktywny udział w ćwiczeniach i szkoleniach, na których jej działania zawsze są bardzo wysoko ocenianie przez dowodzących z PSP. LICZYMY NA WASZA POMOC ‼️

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!