id: 7th8aj

Drużyna Szpiku i Sylwia Majdan zbierają na USG dla dzieci ze szczecińskiej onkologii

Drużyna Szpiku i Sylwia Majdan zbierają na USG dla dzieci ze szczecińskiej onkologii

Nasi użytkownicy założyli 937 261 zrzutek i zebrali 928 353 680 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • 8iDGMlRitALJ0UHV.jpgDzieci onkologiczne to prawdziwi wojownicy. To przecież walka o życie. Razem możemy dodać Im siły i wiary, że się uda‼️‼️🧡

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Kiedy choruje dziecko choruje cały świat. 

Sylwia Majdan i Drużyna Szpiku zbierają na USG dla dzieci ze szczecińskiej onkologii!Za symbolicznymi drzwiami onkologii toczy się życie pełne strachu, bólu, cierpienia, ale miłości i wiary. Wiary w odzyskanie zdrowia i normalności. Wiary w powrót do domu i rodziny. Diagnoza nowotwór zmienia wszystko, zamyka drzwi do zwykłego życia. Otwiera świat, którego nikt sam nie wybiera, świat, na który nikt nie jest gotowy. W jednej chwili wszystko dotychczasowe przestaje mieć znaczenie. Za jednym chorym dzieckiem stoi cała rodzina. Średnio walka o zdrowie dziecka trwa 2 lata. 24 miesiące przepełnione szpitalną salą, badaniami, chemioterapią i izolacją. Samotność to drugie imię walczących rodziców. 


W szczecińskiej Klinice na 3 oddziałach swoją walkę toczy 40 małych, dzielnych pacjentów. Lekarze, pielęgniarki i cały personel medyczny każdego dnia starają się nie tylko leczyć, ale i towarzyszyć chorym, oddając Im całą wiedzą, umiejętności i serce. To tutaj na szpitalnych korytarzach maluchy szukają swojej normalności, bawią się, uczą, zaprzyjaźniają, wspierają i tworzą nową onkologiczną rodzinę. Onkologia jest pełna życia i radości, tak, tak to prawda. Tu życie nabiera nowej wartości i to tutaj wszyscy rozumieją Dżemową piosenkę „Do kołyski” ŻYJ Z CAŁYCH SIŁ I UŚMIECHAJ SIĘ DO LUDZI, BO NIE JESTEŚ SAM…. I my Drużyna Szpiku razem z projektantką Sylwią Majdan chcemy towarzyszyć i pomagać tym Onkoludkom. Nie możemy zabrać bólu, strachu, ale możemy dać dobre i piękne chwile i możemy POMÓC KUPIĆ PRZENOŚNE USG, które ułatwi walkę o zdrowie i życie! 

Aby zakupić taki sprzęt potrzebujemy 40 000 złotych. Ta kwota z jednej strony jest ogromna, z drugiej wierzymy, że przy Waszym wsparciu realna do szybkiego uzbierania! Razem z Sylwią bardzo Was prosimy o pomoc! Wierzymy, że razem możemy zmieniać świat! Po rozmowach z personelem medycznym chcielibyśmy zakupić taki oto sprzęt.


Ultrasonograf Alpinion miniSono. Jest to ultradźwiękowy system diagnostyczny nowej generacji, który jest mniejszy, prostszy i bardziej kompaktowy niż istniejące duże, skomplikowane systemy. Można podłączyć miniSono do tabletu Microsoft Surface i wykonać skany ultradźwiękowe przy użyciu oprogramowania obsługiwanego przez platformę Windows. Zaprojektowany z myślą o szybkim i łatwym użytkowaniu w dowolnym miejscu i czasie, minisono może być wygodnie używany w środowiskach o ograniczonej przestrzeni i czasie, takich jak klinika, oddział szpitalny, izba przyjęć lub sala operacyjna, zapewniając wysokiej jakości badania diagnostyczne. Dzięki temu, iż jest zarówno mały, jak i przenośny, można go wygodnie używać nawet w ciasnych miejscach bez konieczności zmiany pozycji pacjenta lub innych urządzeń. Można badać pacjenta dokładnie wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba i szybko postawić diagnozę, zawsze i wszędzie.

Do najważniejszych cech tego modelu należą:

 • miniSono jest lekki, kompaktowy i łatwy do przenoszenia,
 • gotowy do pracy w 30 sekund. 
 • Łatwy i intuicyjny
 • w obsłudze.  
 • Głowice 128 elementowe. 
 • Funkcje optymalizacji obrazu zaimplementowane
 • z systemów stacjonarnych takie jak: 
 • Obrazowanie Krzyżowe SCI. 
 • Obrazowanie SRI / Full SRI. Obrazowanie Harmoniczne FTHI. Automatyczna optymalizacja obrazu Xpeed. 
 • Rozbudowane możliwości kalibracji obrazu oraz trybów Dopplerowskich niedostępne w innych tego typu rozwiązaniach.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 329

 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PA
Patrycja
50 zł
AK
;**
100 zł
OK
Oliwia
20 zł
ES
Edyta
3 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
AS
Asia
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 9

 
2500 znaków