id: 7trwhj

Misja Kenia 2024

Misja Kenia 2024

Nasi użytkownicy założyli 1 152 929 zrzutek i zebrali 1 198 326 848 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć!

Jestem Damian i jestem animatorem Ruchu Światło-Życie (zwanym inaczej Oazą, to taka katolicka wspólnota :) ). Od 2020 roku już 3 razy miałem okazję uczestniczyć w doświadczeniu misyjnym w Kenii i Tanzanii. W tym roku (2024) w sierpniu również jadę.


Co tam robimy?

Jak to w Afryce zajmujemy się tam oczywiście pracą charytatywną, ale przede wszystkim prowadzeniem rekolekcji i formacją zgodnie z charyzmatem Ruchu.


Na co zbieram?

Mój wyjazd to głównie prowadzenie rekolekcji II stopnia oazy dla młodzieży/studentów, które trwają 15 pełnych dni. Z rekolekcjami łączą się niestety koszta. Ja sobie dam radę ze swoimi kosztami, ale uczestników niestety nie stać na rekolekcje. Sporo z nich (o ile nie wszyscy) pochodzi z biednych rodzin lub mieszka w sierocińcu/internacie. Dlatego będę wdzięczny, jeśli dorzucicie się na koszta ich uczestnictwa w rekolekcjach.


Czy możliwa jest zmiana planów?

Rzadko się to zdarza, ale oczywiście możliwe są nieprzewidziane sytuacje. Więc jeśli nie wykorzystam całej kwoty na rekolekcje, to przeznaczę ją na cele charytatywne na miejscu - w sierocińcu/szkole Shalom w Mitunguu na stałe przebywa Ewa, która zna lokalne potrzeby, które są praktycznie nieograniczone.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 8

Sławomir Łach
100 zł
MM
Marek Mąkosa
100 zł
 
Dane ukryte
300 zł
MD
Monika
ukryta
DP
Dominik Pych
50 zł
MaŻmu
30 zł
WM
Wojtek
150 zł
KT
Katarzyna Tomaszewska
400 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków