id: 7uw5nk

Amiga Friendship

Amiga Friendship

Nasi użytkownicy założyli 957 099 zrzutek i zebrali 963 580 911 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • A oto co przygotowaliśmy dla was na 32 stronach pierwszego numeru Amiga Friendship:


  • Szczegółowy opis jednego z najbardziej wystrzałowych programów na Amigę ostatnich lat - "Infinity Music Player 3"
  • Przetestowaliśmy nową obudowę tower BlackBox 1200 MKII do Amigi 1200
  • Przeprowadziliśmy wywiady z "grubymi rybami" amigowego świata (XTD oraz  Kari-Pekka Koljonen)
  • Wybraliśmy się w archeologiczną podróż do początku lat 90, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie "dlaczego upadło Commodore" ?
  • Rozłożyliśmy na czynniki pierwsze jedną z najlepszych, polskich gier "point & click" na Amigę - "Alfabet Śmierci"
  • Prześledziliśmy narodziny amigowej demosceny w Polsce (ciekawostki, opisy dem, wywiady z twórcami)


  Ciekawe? Nie czekaj, wesprzyj SirLEO i czytaj Amiga Friendship na tablecie, czytniku ebooków, blaszaku, Maku a przede wszystkim na Amidze!   0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Krzysztof „SirLEO” Żegleń mieszka w Ustrzykach Dolnych. Był pomysłodawcą, twórcą i redaktorem naczelnym portalu PPA.pl (Polski Portal Amigowy) oraz moderatorem kilku grup amigowych na platformie yahoo. Portal PPA jest do dnia dzisiejszego najważniejszym miejscem wirtualnego spotkania społeczności użytkowników Amigi w Polsce.


SirLEO od dziecka choruje na nieuleczalną chorobę o nazwie „zapalenie kostniejące mięśni - Fibrodysplazja”, w skrócie FOP. W wieku 17 lat choroba zaatakowała poważniej i od około 30 lat (na dzień dzisiejszy), Krzysiek nie wychodzi z mieszkania, jest przykuty do łóżka. Opiekuje się nim jego mama, pani Elżbieta, która jest już w podeszłym wieku. Ale SirLEO nie narzeka. Mimo bólu i wyjątkowo trudnej sytuacji w jakiej się znalazł (zupełnie bez swojej winy), jest bardzo pozytywnym człowiekiem. 


Widząc, w jak trudnym położeniu jest teraz SirLEO, postanowiliśmy poprosić go o zorganizowanie niekończącej się zrzutki na jego rzecz. Pieniądze ze zrzutki przeznaczone będą na poprawę warunków życiowych Krzyśka (materace, środki przeciwbólowe, witaminy wzmacniające, inny sprzęt ułatwiający życie, środki czystości oraz jedzenie). Wiemy, że SirLEO marzy też o zmianie łóżka. Jego obecne jest już stare i wyeksploatowane. Więcej informacji nt. choroby Krzyśka i jego aktualnej sytuacji znajdziecie na jego stronie http://sirleo.ppa.pl


Dla osób wspierających zrzutkę na rzecz Krzyśka mamy wyjątkowy prezent. Każda osoba, która dorzuci cegiełkę w wysokości minimum 20 zł, otrzyma link do pobrania paczki z najnowszym numerem Amiga Friendship. Jest to nowe wydawnictwo cyfrowe, dedykowane użytkownikom i sympatykom komputera Amiga. Bez sztucznych zapychaczy i konserwantów. To czysta, amigowa pasja przelana na elektroniczny papier. Wywiady, opisy programów, gier, sprzętu i wiele więcej. Publikacja ukazuje się w trzech różnych formatach: PDF, eBook oraz DiskMag (do uruchomienia na dowolnej Amidze). 

Lokalizacja

Ustrzyki Dolne, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 250

 
Dane ukryte
ukryta
KK
Krzysztof Klatt
50 zł
 
Tomasz Janiszewski
30 zł
AS
Aleksander Sanetra
30 zł
PG
PGa
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
RS
Roman Sołowiej
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków