id: 7vd8x8

Kontroler Pioneer DDJ-RZX (Rozwój umiejętności, audycje na łamach radia internetowego zdalnie)

Kontroler Pioneer DDJ-RZX (Rozwój umiejętności, audycje na łamach radia internetowego zdalnie)

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 153 408 zrzutek i zebrali 1 198 510 275 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam,

Jako początkujący disc jockey, nie posiadam własnego sprzętu i powiem wprost, że mnie na niego nie stać. Jednak w miarę możliwości ćwiczę u znajomego, na dłuższą metę jest to uciążliwe. Marzę o tym, aby móc w końcu prowadzić audycje w domowym zaciszu, na kontrolerze który pozwoli mi rozwijać swoje umiejętności. Dlatego też każde 1zł jest dla mnie na wagę złota.

Jeżeli jednak uważasz że ten cel jest mało interesujący, obejrzyj proszę poniższe nagrania, które uświadomią Cię w przekonaniu że talent + narzędzie = coś pięknego.

Bardzo dziękuje - Pozdrawia Mid Seneer

Cel zrzutki:

Pioneer DDJ-RZX to najnowszy flagowy kontroler oprogramowania Rekordbox DJ, obsługujący nowe rozszerzenie do obsługi materiału wideo - rekordbox Video. Urządznie łączy doświadczenie Pioneera w produkcji wysokiej jakości odwarzaczy, mikserów i kontrolerów DJ.

DDJ-RZX łączy najważniejsze kluczowe cechy i oraz jakość multiplaerów Pioneer CDJ-2000NXS2 z instalacyjnym mikserem DJM-900NXS2. W związku z tym na pokladzie urządzenia oprócz typowych dla kontrolerów Performace Pads otrzymujemy zewnętrzną jednostkę efektową pozwalającą na pracę z mikrofonami dającą takie możliwości jak Combo FX, Sampler Repeat czy Release FX oraz zewnętrzyny Sound Colour FX.

Pioneer DDJ-RZX został wyposażony w najlepszej jakości przetworniki o rozdzielczości 32bit/96KHz. Kontroler ma wbudowane 3 ekrany dotykowe pozwalające na spokojne miksowanie, przeglądanie biblioteki utowrów, dodawanie efektów bez potrzeby patrzenia na ekran komputera. DDJ-RZX został zaprojektwany, aby sprostać zarówno wymagającym warunkom klubu/sceny jaki domowego zacisza - posiada dwa niezależne porty USB pozwalające na sprawne i bezproblemowe zmiany pomiędzy DJami. Inżynierowie Pioneer DJ zadbali też o rozbudowany kanał obsługi mikrofonu i zaawansowaną sekcję efektów zawierającą nie tylko efektor, ale też sampler z gotowymi przebiegami, szumami i efektami.

Pioneer DDJ-RZX to najbardziej zaawansowany kontroler na rynku. Pozwalający na integracje cyfrowego djingu i vjingu na niespotykaną w jednym urządzeniu skalę. Jest to pierwsze urządzenie Pioneer DJ wprowadzające osbługę rekordbox Video - dodatku do Rekordboxa pozwalającego na osługę klipów wideo, fotografii i innych materiałów wizualnych. Wszystko w czasie rzeczywistym i w pełnej synchronizacji z twoją muzyką.

BARDZO DZIĘKUJE ZA CHWILĘ UWAGI. MOJE SETY SĄ OGÓLNODOSTĘPNE.

ZAPRASZAM DO ODSŁUCHU:

https://www.mixcloud.com/MidSeneer/

Zdjęcia ukazują CEL wsparcia. Kontroler który jest niezbędnym elementem do prowadzenia audycji radiowych.

Mały, a przy tym wielki przykład co ten sprzęt potrafi. ;)

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!